poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomocy!

Pilne pytane.
Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę.
Skąd się dowiedziałem.
No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji.

Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.

Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim.

Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.

Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.
Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie.

Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.
Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć?
Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?


Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

źenada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

Polecam aby je jednak stoczyć, zdecydowanie!
Najlepiej ze Zjazdu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

wymienić natychmiast!!!!!!!!!!
tylko oryginał , lub coś markowego np brembo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

sebo - rozkładasz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

telegazeta Polsat 763 same przyjadą czym się martwisz baby to same kanciarze nie wolno im nigdy ufać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

Dragumow

Wcześniejsze twoje posty były super !! Ale ten jest do dupy.....Nagle piszesz o żonie a raptownie się zmienia wątek o rdzy na samochodzie .Pp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

Pomocy zawsze szukaj u wyspecjalizowanych fachowców, ci na forum znają się na wszystkim tzn. na niczym. Tak poza tym bez specjalizacji wiem, że facet którego żona wyskakuje w nocy z łożka aby iść na spacer z kimkolwiek musi być małointeresujący, może ma problemy ze swoją męskością, zwierz się lekarzowi rodzinnemu, ten powie Ci gdzie masz się udać, bo to fachowiec. Musisz podziękować żonie, że dzięki niej uniknąłęś ewentualnych konsekwencji niesprawności układu hamulcowego w samochodzie, może w ten sposób chciała ci dać do zrozumienia, że boi się jeździć z tobą takim niesprawnym samochodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

o ku*wa ale Ty Sebo19 jesteś kumaty buhaha .... widać że nie zaczaiłeś ocb w tym "opowiadaniu" ... LOL xD

odwiedź żal.pl tam napewno będziesz mógł sobie wypisywac takie beznadzieje posty jak tu x) pozdroo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

Nie karmić trola !!!!!!!!!!!!!!!!


Koniec Tematu !!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy!

koniec?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org