poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem

czy znacie jakies sposoby na zwalzenie pluskiew? i jak to jest z przenoszeniem ich? tzn, czy mozna na ubraniach je przeniesc?
one wykanczaja psychicznie moja rodzine, ja na codzien nie przebywam w domu, w ktorym sie znajduja, ale bardzo sie boje, ze moglem je przeniesc.
bardzo prosze o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Wiesz jak zrob, wezwij kapitana planete i on rozku**wi cale towarzystwo a jesli problem powroci to wezwij chucka norrisa. pozdro mysle ze pomoglem

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

hahahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Najrozsądniej byłoby, gdybyś zadzwonił do swojej przychodni lub lekarza rodzinnego. Na pewno pomoże. Spoko, pasożyty-jak wszystkie inne-da się wytępić, tylko trzeba wiedzieć jak. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

witaj andrsei .Pluskwy to duży problem do usunięcia .W polsce raczej problem ten był nie znany do czasu jak polacy masowo zaczeli jezdzic do Uk .Pluskwy gryzą niesamowicie przewaznie w nocy tego sie nie czuje są tylko plamy na ciele człowieka . Moja rada to złap kilka wpudełko po zapałkach i zanieś do takich ludzi jak napisali komentarze wcześniej .A na poważnie to trudna sprawa ,pomagają hemikalia ale tylko na troche .Nie wiem czy dokladnie dobrze ciebie zrozumiałem ale jeśli to to co ja myśle to masz przechlapane .Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Sa rozne firmy, ktore sobie doskonale radza z tymi paskudztwami, brrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Miałem taki sam problem z tymi robalami i zadna chemia nie pomagala na kierzkowej u Wysockich poradzili mi preparat k-otrine i kazali mi rozrobic na polowe dawki czyli był na 3 litry wody a rozzrobic na 1.5 litra pomoglo naok miesiąc potem znalazlem na necie ze te robale maja kilka terminow wylegu na jakims forum gosc poradzil mi niszczenie parą pod ciśnieniem sa takie maszynki do czyszczenia roznych zeczy, i problem znikł podczas wykonywania tej czynnosci wypadaly z kazdej dziury w lózku mam nadzieje ze pomoglem zycze powodzenia w zwalczaniu tego kurestwa pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

dzięki za porade pabllo10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

a możesz podać nazwę tej maszynki której uzyłeś do tępinia tego hu****wa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

dogerka, ty jestes milosniczka psow, czy ta xywka od czegos innego? ;)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Tą maszynke kupiłem w Lidlu za jakes 160 zl http://www.allegro.pl/search.php?string=czyszczenie+par%C4%85&description=1&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem

Parafrazując dzieło Słowackiego (mam nadzieję, że się Wieszczu w grobie nie przewróci :)):

Smutno mi Boże!
Gdy się spać położę
patrzę, a tu łóżka brzegiem
biegną dwie pluskwy
zwartym szeregiem...
A gdy pomyślę,
że jedna z nich
ugryźć mnie może,
smutno mi Boże!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org