poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
telepizza w lomzy

przechodzac kolo miejsca gdzie kiedys byla restauracja Pod Losiem, zobaczylem szyld owej pizzeri, w srodku cos sie dzialo, bylo juz jakies wyposazenie

wie ktos kiedy otwarcie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

juz dawno bylo to wiadomo...:) ale jak w srodku sie cos dzialo to znaczy, ze w bliskim czasie:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

cudownie moja najcudowniejsza pizza:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

nie ma to jak schabowy, ziemniaczki i dobra suróweczka, ale nie, tu króluje pizza, o da grasso wątków ze 20, to teraz będzie następne uderzenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Janie, tu masz plusika ze słodkości najmilusieńszy schaborek!!!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

ja tam wole sajgonki albo kurczaka w ciescie u "chinczyka:)" ....ewentualnie golonka:P 1000 razy lepsza niz najlepsza pizza:P ...ale to tylko moje zdanie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Hmm.. wiecie co? Jestem wielkim fanem pizzy (aczkolwiek schabowych z ziemnaiczkami i suroweczek takze he he ) ale pizza w TelePizzy jest średnio smakowa...
Faktem jest że np. Tele Pizza w Białymstoku ( pizza tam jest kiepska) nie jest rowna innemu lokalowi Telel Pizzy np. w Wawie na Pradze ( tam jest znacznie lepsza)... tak więc mam nadzieję, że u nas w Łomży będą robić wystarczająco dobrą... aczkolwiek w takiej Savanie w łomzy czy Pizza Hut, której nie ma u nas , pizze smakują mi o niebo lepiej...

No ale, co kto lubi... W sumie to i dobrze, że kolejny lokal tego typu powstaje... pewnie ceny spadną minimalnie... a przynajmniej mam taką nadzieję :)

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

ja mam nadzieje że :) bedzie git niech sie miasto rozwija :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

to że zamknęli knajpę a otworzą w to miejsce pizzerię to oznacza rozwój miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Tak... biorac pod uwage ile zdrozala zywnosc, prad itd. i ze od stycznia ma jeszcze drozec, to z pewnoscia ceny spadna ;) Nie wiem ile mozna jeszcze pizzerii w Lomzy otworzyc, ale dla mnie to juz zaczyna byc zabawne. No coz... nie tak latwo wpasc na oryginalny pomysl niestety... Nie wiem jakie korzysci z tego, ze powstaje kolejna, no ale moze jakies beda... Ceny? Dla mnie nie sa wysokie, a i pizzy nie jem codziennie, wiec nie ruinuja mi budzetu domowego ;) Sama Telepizza wedlug mnie srednia, o ile pamietam z Wawy, ale kazdemu co innego smakuje. Natomiast ilosc tematow o pizzy na tym forum, jest faktycznie zadziwiajaca.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

a jak cenowo telepizza sie prezentuje ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

www.telepizza.pl tam masz cennik, co i jak w jakim mieście.
www.dagrasso.pl też dobra stronka wszystko szczegółowo opisane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

cicho tam... i tak kebab albo zapiekanki wygrywaja w olsztynie...
co nie krzychu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

<tak>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

jakby otworzyć taki kebab jak w olsztynie serwuja mysle ze zrobiłby tu furore ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

wszystkie kebaby są takie dobre w tym Olsztynie? bo wątpie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

no pewnie ze nie. trzeba wiedziec gdzie sie udac ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

z tego ci pamietam w wawy, telepizza niezbyt jest smaczna. jak ostatnio zamawialismy telepizze zamiast pieczarek dali nam szynke, i zapomnieli o oliwkach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Wazne zeby konkurencja sie rozwijala :> najlepiej na tym wyjda klienci. Ja wole Dominium, telepizza jest przereklamowana, ale lepiej ze chociaz to powstaje w Lomzy.

A dobrego schabowego z ziemniaczkami sam sobie umiem zrobic i w zadnym lokalu lepszego nie jadlem ;).

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

o gustach się nie dyskutuje, więc zostawmy sprawy smaku. Ludzie zagłosują nogami - i tyle w temacie.

Jedyne co mnie ciekawi czy będą mieli dowóz gratis. Mam dość zdzierstwa w wykonaniu łomzyńskich cierpiarzy. Paru gimnazjalistów na skuterkach - to było by to. I jeszcze by sobie zarobili chłopaki. W Wawie mają 2 zł od dostawy. Dziennie dają radę dostarczyć 30 - 50 sztuk. No i drugie tyle z napiwków. Na miesiąc można i 3000 brutto wyrwać. Jak na Łomżę była by bomba. Nawet dla nie - gimnazjalistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

A czym się rożni KEBAB od KEBAPU, bo i taką nazwę spotkałem na budce koło naszego lodowiska...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

KebaP to Polski kebab!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Ja byłbym chętny do rozworzenia :D Podoba mi się ten pomysł nie musi być 3000 starczy 300 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

taaa....kto Ci pojdzie za 300 zl robic... na paliwko do tego skuterka nie starczy

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Wachę leje telepizza - skuterki są ich, rejestrowane w Poznaniu. Nawet przy 2000 zł brutto, jeżeli będzie jeździł uczeń / student na umowę cywilnoprawną to odleci mu tylko podatek. Do ręki będzie 1680 zł.

Dowóz gratis może by ruszył coś na łomżyńskim rynku pizzerii. Na razie nikt nie chce wystąpić pierwszy z tą inicjatywą - status quo odpowiada wszystkim. Jest taniej - ale tylko właścicielom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Dowóz gratis jest w Chilli Pizza. Nie wiecie kiedy Telepizzę otwierają? Smakowo jest smaczna, często jadłam w Olsztynie.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

spadnie śnieg to skuterkiem nie dowiezie, po za tym 30-50 sztuk na dowóz to żadna pizzeria w Łomży nie doświadcza tego. Bo to jest mały i konkurencyjny rynek i nowa pizzeria nic tu nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Na początku nie Janie, ale kto wie jak będzie docelowo?:)

Zmienić może się dużo - telepizza jako pizzeria sieciowa będzie miała na pewno wszystkie te promocje co w pozostałej części kraju. Czyli 2 za 1, powiększ wymiar itd.

Żaden prywaciarz w Łomży nie ma nawet w przybliżeniu takich upustów - ba, większość w ogóle nie ma żadnych. Tak samo z rozmiarami - jest cienko. O wyborze rodzaju ciasta mówić nie wypada:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

prywaciarz? słowo rodem z PRL, teraz wszystko prywatne..., a telepizza będzie zapewne tylko firmowała swą nazwą ten lokal, który należy do tutejszych właścicieli. Pizze i tak są tanie, dla mnie 10-12 zeta to żaden pieniądz, a ta promocja za 1-2, to i w Łomży bywały i furory to nie zrobiło, kwestia przyzwyczajenia, ja przepadziwy nie jestem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Jan_serce swieta racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

No coż - argumentami możemy się przerzucać do końca świata - więc ja po prostu poczekam.

Tak btw. - jak tylko Telepizza ruszy to zapraszam Ciebie Janie na pizzę - ja stawiam. Mam nadzieję, że będą mieli koncesję i przy browarku sobie podyskutujemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Wszyscy czekaja na te kolejne sieciowki jak na jakies zbawienie... i z gory dyskutuja, jak to lomzynskie pizzerie juz sie powinny bac konkurencji. Na Da grasso tez tak czekali, a przyszlo co do czego, to wychodzi ze syf kila i mogila, sadzac po opiniach... Pomijajac juz fakt, ze niedlugo to forum zamieni sie w forum o pizzy chyba. Sieciowki nigdy nie byly wedlug mnie rewelacyjne, byle jak, byle tanio. A co do promocji, ja tam wole zjesc 1 dobra pizze, niz 2 byle jakie w tej samej cenie. Na dodatek wszystkie te promocje 2 w cenie 1, sa zwykle tylko w lokalu, a lokal 2 stoliki na krzyz, wiec raczej niewiele osob z tego korzysta. W ogole to nie sa lokale gdzie mozna pojsc i z przyjemnoscia posiedziec, tylko niezbedne minimum, jakby mogli, to by je calkiem bezobslugowe zrobili chyba... Pozostale promocje, to ta w taki dzien, inna w inny.. Juz oni tak sobie rozplanuja, zeby za bardzo nie stracic. W sobote to raczej zadnej specjalnej promocji nie uswiadczysz ;)

Jesli chodzi o dowoz, to ja tez jestem przekonany, ze 30-50 zamowien, to nikt nie rozwiezie u nas, za maly ruch. A co do zatrudniania uczniow i studentow, to tutaj wszyscy praktycznie sa miejscowi, siedza w domku u mamusi i nie musza lapac roboty, zeby nie przymierac glodem ;) Te zarobki dostawcow, to chyba z kosmosu. Moze oni pod przykrywka sie bawia w dilerke co? ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Nie wiem Draniu czy zdajesz sobie sprawę z tego, ze część łomżyniaków ( może duża, może mała) zamawiających pizzę nie jest zainteresowana siedzeniem w lokalu tylko, żeby ktoś zamówiony towar dostarczył szybko i tanio ( gratis) pod drzwi.

Po drugie Da Grasso to akurat margines wśród sieciówek. Telepizza wespół z Pizza HUT to liderzy na tym rynku - jeżeli zdecydowali się otworzyć w Łomży lokal to znaczy, że zamierzają trzepać kasiorę. To tak jak z Mc Donaldem - większość pluje, że to chemia, tłuste i rózńe historie przytacza typu:ząb szczura w hamburgerze, albo sperma w shake'u - jednak kasa aż dzwoni.

Po trzecie - nie doceniamy chyba warszawiaków jadących na mazury - co rok zatykają Nam MC Donalda. Jeżeli telepizza odpowiednio rozreklamuje lokal ( banery, billboardy) to czuje, że może on mieć odpowiednie obroty w sezonie. Lokal będzie leżał przy drodze przelotowej na Mazury ( al. Legionów) i pewnie 9/10 Warszawiaków wybierze telepizzę niż jakąkolwiek łomżyńską pizzerię. Główny atut jednak jest fakt połóżenia przy trasie - w Macu tez nie było by takiego ruchu gdyby leżał dajmy na to na Południu albo Górce Zawadzkiej.

Po czwarte - o smakach i gustach nie dyskutujemy - jak mówiłem ludzie zagłosują nogami.

Po piąte - nie bój się o rozwożących - znajda się chętni i kazdy będzie zadowolony:0

No więc kiedy otwarcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Autor: Van_Loosen (---.klaudyny.waw.pl)
Data: 31-12-07 08:15


Po trzecie - nie doceniamy chyba warszawiaków jadących na mazury - co rok zatykają Nam MC Donalda. Jeżeli telepizza odpowiednio rozreklamuje lokal ( banery, billboardy) to czuje, że może on mieć odpowiednie obroty w sezonie. Lokal będzie leżał przy drodze przelotowej na Mazury ( al. Legionów) i pewnie 9/10 Warszawiaków wybierze telepizzę niż jakąkolwiek łomżyńską pizzerię. Główny atut jednak jest fakt połóżenia przy trasie - w Macu tez nie było by takiego ruchu gdyby leżał dajmy na to na Południu albo Górce Zawadzkiej.


taaaaa, tylko w tym miejscu ktoś nie wziął pod uwagę braku miejsc do parkowania dla tych warszawiaków. W sumie już tam się ruszyć nie można, a co będzie później?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

da grasso i telepizza działają na zasadzie franczyzy, czyli to te firmy przez tutejszych ludzi zostały ściągnięte a nie odwrotnie. Z pizzą jest tak że może być różna w smaku w każdym z lokali w obrębie jednej sieci, bo wytwarzana jest na miejscu, przez różnej klasy "kucharzy" mc donalds to inna klasa, gotowe i te same produkty we wszystkich lokalach i przywoływanie tego jako przykładu to jakaś dziecinna naiwność, tak samo jak warszawiacy w pizzerii telepizza:)))
Tu wychodzi pewne zakompleksienie i wsiowe myślenie, bo czym tu się podniecać telepizzą? wielki świat przychodzi do Łomży... dajcie spokój...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

wszystko rozumiem - tylko, czy ktoś tu sie podnieca?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Czym tu sie podniecac? Ale zle im nie zycze. Wieksza konkurenacja =>dobro klienta.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Van Loosen ale mi nie chodzilo o to, ze sie Telepizza nie utrzyma w Lomzy czy cos :) Chodzilo mi tylko o to, ze raczej nie zrobi rewolucji na naszym rynku. O lokalu wspomnialem w ramach dyskusji o promocjach. Bo jeszcze ktos pomysli, ze mozna sobie zamawiac codziennie 2 pizze w cenie 1 z dowozem... podczas gdy takie promocje sa zwykle tylko w wybrane dni (czytaj te z najmniejszym ruchem) i tylko w lokalu.
Co do warszawiakow i przybycia Telepizzy do Lomzy, to zagadzam sie z przedmowcami. Raz, ze to franczyza wiec nie sami przyszli, a dwa ze trzeba miec jeszcze warunki zeby tych przyjezdnych pomiescic. Nie mowiac o tym, ze ci przyjezdni to w sezonie letnim. No ale jak pisalem, nie watpie ze Telepizza sie u nas utrzyma. Watpie tylko, zeby tu jakis szal cenowy zrobila itd. Z dowozem zobaczymy, moze cos sie poprawi...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

a wiec jezeli chodzi o !KEBAB!... zatem prosze sluchac uwaznie wielmozni swiatowi turysci, ktorzy raz jedli kebab na dworcu i robia wielkie halo :) kebab wymyslili turcy, a wlasnie w turcji oryginalna pisowani dania to KEBAP, wiec niech ktos nie wybuchnie smiechem w turcji kiedy zobaczy cos takiego w menu:)

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

rewolucji nie zrobi. ale dobra pizze mozna zjesc:D i lubie ich promocje:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Ktos wie w jakim wieku przyjmuja ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

w każdym, pizze to przedszkolak zrobi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Wiecie kiedy otwarcie?

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

Dzwonilam na infolinie i pani uprzejmie mi powiedziala ze chyba w marcu.
Tez ja lubie od czasu do czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

tak jak by tele pizza była wszędzie taka sama, ale tępota...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: telepizza w lomzy

no nie bedzie taka sama...ale wyobraz sobie, ze pizze sie robi do klienta...a nie klienta do pizzy:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org