piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny LPG

Witam!
Dużo podróżuję do "stolicy" naszego województwa i zauważyłem dość interesującą prawidłowość. Ceny gazu, bo tym paliwem napędzam swoje auto, równomiernie idą w górę w obu miastach natomiast ze spadkiem jest już gorzej. Obecnie w białym na stacjach typu BP, Statoil gaz kosztuje 2,21 natomiast u nas tankowałem po 2,39.
Ciekawi mnie czym kierują się stacje ustalając ceny paliw skoro w większych miastach na stacjach tych samych koncernów są one znacznie tańsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

Dokladnie zauważyłem to samo.W Łomży jest bardzo drogie LPG, zresztą nie tylko.Kiedyś chodziły plotki po Łomży że właściciele stacji benzynowych "zgadali sie" i jednocześnie podniesli ceny w calym miescie.nie wiem na ile to prawda ale obiło mi sie to o uszy.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

Ceny są cholernie wysokie...Kształtują się wszedzie na ok.2.30...
Osobiście tankuję na małej stacyjce na Wojska Polskiego na przeciwko Sklepu monopolowego "czarny kot"... Tam jest po 2.22 ;) Niby niewiele ale zawsze cos :) Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

nie ma to jak kiedys lpg po 60 gr.:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

Nie tylko LPG ale i jedzenie niewiele się różni cenowo od stolicy, tylko mieszkanie droższe. Z 2 str. jak zarobisz 3x więcej to stać Cię na droższe mieszkanie... Naprawdę zależy gdzie ale ja tam różnicy większej nie widze ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

Ja np. dzisiaj tankowałem do instalacji podtlenku LPG :) gazik po 2.37 za litr w Orlenie przy torach także to już chyba drobna przesada...
Dziwną sprawą jest, że faktycznie ceny gazu w Łomży są cholernie drogie, jakby się wszyscy zgadali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

no wlasnie o to chodzi....zarabiaja wiecej 3 razy to ich stac...a u nas niewiele sie roznia cenowo...ale dochodu sa takie same jakie byly!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

niech postawią u nas stacje 'yet' np. w Toruniu na tej stacji w kazdy weekend tj od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem, są promocje i wszystkie paliwa są od 10 do 30 nawet 35 gr tańsze, np. ostatnio tankowałem benz.95 po 4.05

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

Orlen w Bialymstoku ma LPG po 2,19, wiec jak widzisz to ze Jet w Poznaniu sprzedaje cos po 4,05 nie oznacza, ze w Lomzy tez za tyle sprzeda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny LPG

odnośnie tych promocji to u nas na PRYMIE też tak jest...
Tylko, że ceny "promocyjne" są i tak na poziomie, albo wyższe od tych "normalnych" np. w Ostrołęce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org