środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwagapolicja

uwaga na ppodszywaną policje w celu rutynowych koontroli na poludniu brak dokumentacji pistoletu i odznaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

i ufoludki haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Zadzwoń pod 997 i powiedz im że się doszywają za tych prawdziwych i wyjaśnij co,jak,gdzie... a nie tu pisać ;) to forum tu nic nie zdziałasz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

noo kasienka16 zrób tak jak Bartes napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

nigdzie niedzwonie bo nielubie psow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

heh żeby nie te 'psy' nie wyszłabyś z łóżka jeśli jeszcze byś je miala...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

kasienka16 - tytuł jest uwaga policja a piszesz że to nie policja to wkoncu jak to jest ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

To byl szesnasta kasienka bez dokumentacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

ahahhaha nie lubisz ich a piszesz temat na forum ? lol =/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

ile mam powtarzasz huje ze nik niema nic do mnie..niejestem kobieta i niemam 16 lat....niezmieniajcie tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Za to jesteś wulgarnym wytworem swoich rodziców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

kasienka16: jak masz problem to zmień nick

a po 2 zrób jak Ci bartes powiedział, nikogo nie obchodzi to czy ich lubisz czy też nie. Ciekawe co by było jak by tak weszli i komuś z Twej rodziny krzywdę zrobili. Też byś nie zadzwoniła bo i ch nie lubisz? To jest wg mnie chore podejście do sprawy. Znieczulicą mi to śmierdzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Kasienka , tak pomijajac myśl przewodnią tego wątku - Ty masz pisiorka czy szparke wkoncu ?? Wez sie okresl dziewczyno/chlopie hee

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

TAK ZNIECZULICA DOBRZE NATRAFILES..ZAWSZE I WSZEDZIE HWDP
ZAWSZE I WSZEDZIE ****** POLICJA BEDZIE..MAM PISIORA:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

kasienka - najczesciej slyszę słowa HWDP w ustach którzy mają konflikt z prawem. Czyżbyś i Ty miał problem z nimi? spałowali? chyba trochę za lekko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Ta , raczej ten Kasieńka 16, to chory człowiek , musi się leczyć,o ile nie jest już za póżno, a może mu jakiś radiowóz podesłać? Kasieńka, a może oczko ci poleciało?. pa pa pa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

na nogi jeszcze nie za pozno...ale na glowe obawiam sie, ze juz tak

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

a ja HWDP slysze czesto z ust gowniarzy ktorzy nie mieli zadnych starc z policja...takie bachorki z dobrych domow..,,nic mi ta policja nie zrobila,ale HWDP...,,
Boze az zal sie robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

kasienka16 se pomyśl co by było gdyby nie było policji?
Fakt czasami policja popełnia błędy ale zobacz gdyby nie było policji co by się działo na mieście i w ogóle.
Szczerze to nie wyobrażam sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

haaah5: jeszcze nie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Ja tam nie raz miałem zajscia z policją ale żeby ich nie było to by sie wszyscy pozabijali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Taki kasieniek jeden z drugim co wykrzykuje chwdp i strzela z paluchów na przejeżdżającą radiolkę,to pierwszy leci na psiarnie jak mu fona skroją po drodze z gimbowni (tudzież kościoła) na chate. W sieci twardy,jak gówno żebraka,a w realu nawet japy nie otworzy,tylko łeb spuszcza i prostuje zakręty,jak go ktoś specjalnie z kipa strzeli,albo sprowokuje słowem. Takich twardzieli dziś na pęczki co to się hemp gru nasłuchają i nienawidzą psów i pier**lą system,a żeby nie psy i system to by sie na ulicy jeden z drugim nie wyświetlił haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

...dobra nawijka człowieku.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

grabos no leszczu mowisz o sobie hyba..ja wyroslem zkrzykow hwdp a hemp gru nieslucham bo to takie same leszcze jak ty tyle co tylko nawiną ze bucha palą a co psow to zeby ich niebylo to ja ciebie bym zajebal i widzisz bylo by lepiej bez psow kozak ty jestes akozakow nielubie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Kasienka 16, zmien ksywke albo przestan sie bulwersowac ze cie za dziewczyne biora.

A co do policjii: Trudno dorosnac? I uwazaj, za grozby na forum tez mozna dostac wyrok.

Jebac przestepcow, niech zyje uczciwosc.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

kasienka: jesteśmy w Polsce więc proszę pisz po polsku.
skoro wyrosłeś z tych krzyków to powiedz mi jedno proszę: co Ci dają te krzyki HDWP?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Temat do zamknięcia,tak jak autorka... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

jeżeli miałaś takie zdażenie to poinformój odpowiednie władze pod nr.997



waldek27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Autor: kasienka16 (---.lom.netster.pl)
Data: 12-10-07 11:06

grabos no leszczu mowisz o sobie hyba..ja wyroslem zkrzykow hwdp a hemp gru nieslucham bo to takie same leszcze jak ty tyle co tylko nawiną ze bucha palą a co psow to zeby ich niebylo to ja ciebie bym zajebal i widzisz bylo by lepiej bez psow kozak ty jestes akozakow nielubie



No i widzisz jak szczekasz i sie spinasz? Oczywiście w sieci. W każdym poście,bez względu na temat spinasz poślady i urujesz. Tylko gimbus co w dupie był i gówno widział sie tak pucuje jak ty,a nie normalny koleś. Ogólnie to mam z ciebie beke. Nara.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Kasienka16 i jak z tą kawa co się mieliśmy się umówić??????????????????????
no czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

kawa tak na noc? to chyba niezbyt zdrowe?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Mam nowe tlumaczenie:

(c)HWDP - Ch... w Dupe Przestepcom

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Głupi, głupi, a kto?..............?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

...przestepca!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Brak odznaki, brak broni, dokumentacji czyli jednym słowem mogą cmoknąć mnie w dupe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Ja osobiscie znam chlopaczka z Lomzy.. Wlasnie taki co krzyczal CHWDP. Kiedys jak inne chlopaczki(co tez pewnie tak krzycza) przystawili mu noz do brzucha i zabrali komore to mial na sobie bluze CHWDP. Przyjechala policja... od tego czasu nie nosi juz tej bluzy ;-) A policja nie jest juz taka zla.

Sluchaj Kasienko.... Jak kiedys bedziesz miec dzieci i bedziesz sie o nie bal... to policja nie bedzie juz taka straszna.... Wierz mi.

BTW: Witam wszystkich na forum - dawno mnie tu juz nie bylo ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwagapolicja

Krzyzak - z jakiej dzielni ten chlopak jest ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org