piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawy wywiad z JKM

aaaaaaaaaa szkoda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

nigdy nie miałem okazji poznać firmy Domel. Kojarzy mi się z produkcją drzwi. I to uśmiechnięte (mające dziś zapewne ze 30 lat dziecko). Nie wiadomo do czego nawiązuje autor projektu. Poziom i rozwój reklamy w tej firmie skończył się zapewne wraz z urodzeniem tego brzdąca. Firma ciągle prosperuje. Widocznie poziom technologiczno - techniczny przewyższa zaawansowanie plastyczne personelu.

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Jasne. Każdy przypadek jest indywidualny.
Jeden związek oddalenie wzmacnia, inny niszczy. Ale to chyba dobra próba dla związku i wieszczba na przyszłość.
Warto spróbować.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Ale jak już są przeszkolone, to czemu nie podejmą pracy w innym sklepie (innej sieci)?
Wydaje mi się, że na "Gośce" widziałem ofertę ztrudnienia (albo jakimś innym sklepie, ale gdzieś jest naklejona przy drzwiach). Różnice w płacach chyba nie są powalające, a przeszkolenie zawsze się przyda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

MiYu - rozumiem twoje poglądy, są nawet rozsądne. Ale czy sądzisz że dorobisz się przed 30-stką? No - do 35?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

+ obowiązkowo buty Air Nike i wtedy już prawdziwy Michael Jordan:)

potem było trochę fascynacji skateboardingiem i po oczach kłuły butki marki VANS - też nosiłem:)

jak już adidas, nike, puma i reebok przesyciły ludzi to dla noszących się na sportowo zaczęła się moda na buty marki Diverse ( niezłe zresztą)

szkoda, że do Łomzy wszystko wtedy docierało z opóźnieniem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Do czasu bogusek...do czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

a jakiej rasy szczeniaczki ?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

5 sierpnia w PIĄTNICY GOLCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Kolejny raz łza w oku.
Panda1, Pirat, Pisarz, Zielony, Bańka Piwa, Szalony Kefir, Poranna Gwiazdeczka, Jordan, Kuter, Majka, Jagielon, Kociak, Bajbus, Biały Benz, Majster, Doktor, Zwierzak, Probi...
To było dobre 15 lat temu :) A jakie były wspaniałe ogniska w lasku, spotkania na rondzie, cotygodniowe zebrania klubu LO (nie pamiętam na którym) - kiedyś CB uzywaliśmy jak obecnie "czatów"...
To se ne vrati. :(
73, 88
Pandziocha

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Zanieczyszczenie wody, zarastanie brzegu, zabagnienie dna powodowało zmniejszenie zainteresowania spędzaniem nad rzeką wolnego czasu. Woda nie nadawała się do kąpieli, ale nadawała się do uprawiania sportów wodnych takich jak kajakarstwo i wioślarstwo. Ci z łomżan, których siła tradycji zmuszała do spacerów nad Narew odczuwali niezadowolenie gdy patrzyli na aktualny stan dawnych miejsc odpoczynku. Nowi, napływowi mieszkańcy łomży nie dostrzegali różnic. Przypomniano sobie dawne ambitne plany zagospodarowania doliny Narwi. "Gazeta Współczesna" poinformowała, że podobno w warszawskim biurze "Hydroprojekt" na początku lat sześćdziesiątych opracowano projekt, który przewidywał stworzenie zalewu o powierzchni kilkunastu hektarów. Temu celowi miał służyć wał i system śluz. Spiętrzenie wody w celu stworzenia zalewu w Łomży spowodowałoby zatopienie łąk na przestrzeni kilkunastu kilometrów podobnie jak w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego. Związany z tym koszt inwestycji sprawił, że zrezygnowano z realizacji tej koncepcji.


cdn.
Studia Łomżyńskie nr XI
Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowe

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Ostatnio chodzą słuchy że w firmie PGF Łomża pracownicy źle się mają, muszą pracować długo po godzinach za które nikt im nie płaci, pracować w soboty i niedziele, potrzeba tam chyba jakiejś kontroli z zewnątrz bo szkoda tych ludzi, wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk :(

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

KrzyzaK - pokaz pokaz :)

tak w ogole, to tez pasuje do tematu: jezyk blogowy na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

a czy to tez Twoj problem ? Jezeli Cie wyzyskuja to sie po prostu dajesz wy dy ma C i tyle a jak nie to po co piszesz ? Chesz zrobic anty reklame spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

właśnie...kto potrafi niech spróbuje wykonać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Albo gdy wpłaca się jakiś procent zaliczki

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Domyślam się dlaczego nie ma zmianki o tym wypadku bo to była po części wina inspektora dróg???(nie wiem) czy kogoś tam, napewno tego co ustawił ten płotek rozdzielający jezdnie. Byłem tam jak karetka podjechała i widziałem co nie co. Jechał jakiś na motorze i palnoł chyba tico w lewy tylni rug (nie wiem kto zawinił) i napewno spadł z motoru... (dalej to moje domysły, prawdopodobnie jak spadał to zachaczył to ten żółty płotek co rozdziela jezdnie a wiadomo że o niego można sie pocharatać)
Jednym słowem ktoś nie chce żeby ten temat ujżał swiatła dziennego...(czyżby korupcja)... (moge się mylic, bo to moje przepuszczenia...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

ludzie, którzy narzekają na Łomżę to głównie Ci którzy sobie Anglikują czy Irlandują (czyt. pracują tam) i sobie przyjadą na tydzień widząc "zaściankowość" Łomży.

Łomżą to super miasto w którym warto żyć, jest to miasto perspektyw i przyszłości, znam ludzi (łącznie ze mną) którzy dzięki Łomży zyskali bardzo dużo i nie zamieniliby tego miasta na inne.

"Miasto jest takie jakie je tworzymy, więc zanim wyrzucisz na ulicę papierek pomyśl o tym że To Twoja wina, że jest brudno."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

1. I
2. II

a potem nie wiem...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

Ok. Proszę podać przynajmniej jedną poprzednią lokalizację instytucji, która mieściła (i nadal mieści się) w tym budynku:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

kałtaty możesz dostać jak sama nazwa wskazuje od taty, a ciasto zrób sam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawy wywiad z JKM

halina a w jakim przedziale wiekowym sie miescisz 6-14 ?
15-17 ??

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org