czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

To najlepszy żołnierz I sekretarza KC PZPR-pis. Będzie walczył. Do ostatniej kropli .......... wódki w butelce.


I on qurwa zarządzał służbami specjalnymi i Policją. Wpierw bandyta Jojo, a potem alkoholik, skazany Kamiński. MO cne ma kadry I sekretarz KC PZPR-pis.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Nie wiem co tam PIS twierdzi.

Ale wiem że, cały nierząd rudego,
najchętniej spieprzyłby do eurobajzlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Autor: aparat (---.dynamic.inetia.pl)Data: 12-05-24 20:11

Nie wiem co tam PIS twierdzi.

Ale wiem że, cały nierząd rudego,
najchętniej spieprzyłby do eurobajzlu.
_______________________
towarzyszko bambusa vel ziuta krasnaja blac, a PiSdzica jak nie odpuszczała, tak nie odpuszcza.

Ale przyznasz, że towarzysz KC PZPR-pis ma świetnych \"komandosów\", którzy będą walczyć za PiSlandię.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

ziuta krasnaja blać

Nie wiem jak tam będą kuźwa walczyć o Polskę.

Ale wiem na pewno że,
nie będą głosować przeciw Polsce.

Jak regularnie głosuje cała POyebana zgraja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

„… spieprzyłby do eurobajzlu…”

Ten „eurobajzel „ jak sowiecka szmato z konfy twierdzisz to też Polska i to jest nasz bajzel a wy qrwy ruskie nic do tego nie macie.

Chyba już czas okopywać się pod Moskwą bo wam niebawem Ukraina wpie.rdol spuści. Zostanie znowu tylko chlać spiryt.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

kutabas

niebawem?
No chyba że ty wraz z bolkiem,
poprowadzicie natarcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

ruski chvjku nawet cię nie chcieli na mięso armatnie swoi sołdaci? Więc udajesz bohatera tu w Polsce ?

Ludzie pokroju Putina Hitlera czy Kaczyńskiego traktują swoich ideowców tylko wyłącznie jako amunicję wystrzelić i następny bambarus troll na polu bitwy padnie i nawet go qrwa nie pochowają godnie. Zdechnie w polu zakopany i zapomniany. Taki twój los ruski trollu bamBA_ruski_kutasie.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Idole czopow PiSdowskich: skazani Kamiński i Wąsik, bandyta Jojo, złodziej Obatel Czarnecki, złodzieje kontenerów PCK, bigamista Kurwski ....... same orły I sekretarza KC PZPR-pis. Będą się bić do ostatniego euro w korycie i o PiSlandię. Polskę te qurwy już dawno sprzedały.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.





Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić”
A paplak plutł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

No a PiS to też forma faryzeizmu. Ten czerwony ład
zwany zielonym Mateusz Morawiecki Niemcom podpisał
a Kaczyński w sejmie poparł. Teraz jest arbuzowe tumanienie






Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić”
A paplak plutł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Ja, Antoni Macierewicz przepraszam pana Donalda Tuska za naruszenie jego dóbr osobistych w ten sposób, że w moim wpisie z 26.05.2020 zarzuciłem mu niezgodnie z prawdą i bezpodstawnie , iż ukrywa przestępców, sprawców katastrofy smoleńskiej. Oświadczenie publikuję na skutek przegranego procesu sądowego. Antoniemu Macierewicz”


Sąd nakazał Antoniemu Macierewiczowi przeprosić na platformie X Donalda Tuska, Tomasza Siemoniaka i Radosława Sikorskiego za przypisywanie im ukrywania sprawców katastrofy smoleńskiej.


Aż dziwnie jak ruska swołocz zaczynają prostować. Może też zdążymy sqrwysyn… jeszcze w celi chyba że z dnia nadzień wróci do Moskwy do pracodawcy.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

kutabas

Nooo, skoro tzw. sąd nakazał,
i w dodatku niezawisło-poliński,
to faktycznie, lepiej już nie trzeba.

A jaki był skład?
Z tych co truchtali do ambasady niemieckiej?
Czy z tych, co gotowi na Białoruś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org