niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

Kwota wolna od podatku wynika ze skali podatkowej. Rozlicza się ją co miesiąc np. w liście płac, nie rozlicza jednak w umowach zlecenia. Co nie oznacza, że przepada, bo bierze się ją pod uwagę w rozliczeniu rocznym. Stąd własnie dochody do 3089 zł nie jako są wolne od podatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

czy dr pijagin przepisując tabletki anty, wizyta bez żadnych badań, tylko recepta, czy bierze jakąś opłatę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

żaden miód cytryna czosnek, takie leczenie zostaw babciom . Polopiryne przyjmować i leżeć pod kocem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

no nie wiem od kiedy antybiotyk na wirus - lekarz przepisał to brałam...a może nie był to wirus, nie wiem....w każdym razie zero poprawy a w tym roku dużo osób tak ma, więc chciałam się dowiedzieć jak sobie z tym radzą bo chyba nie ja jedna mam ten problem.....:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

Kto się wybiera na pieczarki do miejscowości TORNOW w Niemczech?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

na pieczarki hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

Kama30 pewnie dorwała Cię "modna" w tym roku odmiana grypy. U nas wszyscy ją przechodzili, ja najdelikatniej.
Niech lekarz pobierze Ci z gardła wymaz i na jego podstawie wypisze leki, a nie jak to u nas - na oślep. A wtedy dziw, że pomimo leczenia się choruje.
Bardzo dobre są inhalacje, pomagają zarówno na kaszel jak i katar.
Miód, cytryna (tylko nie w połączeniu z herbatą), czosnek jak najbardziej, ale tym się nie wyleczysz, bo ten typ grypy, który teraz panuje może trzymać nawet do 3 tygodni... Wietrz dobrze mieszkanie, nie utrzymuj temperatury wyższej niż 20 stopni, bierz polopirynę i niech lekarz wypisze Ci odpowiednie leki (wcale nie antybiotyk).


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wojna w Ukrainie wywróciła polityczną narrację Zbigniewa Ziobry o złej Unii, która gnębi Polskę”

bo to trochę nie fajnie iśc po receptę i placić 100

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org