poniedziałek, 01 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludziska idźcie na wybory

I nie dajcie się oszwabić jak ostatnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

Duża frekwencja daje większe szanse na to, że o wyniku tych wyborów zdecydują głosujący mający choćby POczucie zwykłej, ludzkiej przyzwoitości, np. nie POchwalający okrutnych mordów na PObratymcach Jezusa jak to czyni na tym forum anty humanistyczny zakapior nie`dotyczy nienawidzący tzw. innych - obcych. Kato-prawicy nawet cierpienie zwierząt nie wzrusza na co dali przykład Golcowie broniący okrucieństwa kato-górali batożących przemęczone konie w trasie na Morskie Oko.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

Złych polityków wybierają dobrzy obywatele, którzy zostają w domach.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

Jestem zatwardziałym anty-humanistą.
Kiedy obserwuję tego bydlaka humanistę scvrwysyna paplaka, który jako „humanista” wie czym się różni stonoga oraz co to jest wzgórze i w jaki sposób,
to utwierdzam się w przekonaniu, że mój wybór był słuszny.

Nie będzie na świecie dobrze, dopóki nie wytłucze się wszystkich „humanistów”.

Np w Polsce upadek rozpoczął się od napływu z Italii „humanistów” którzy nie byli niczym innym niż szpiegami oraz agentami i pod pozorem wprowadzania nowych prądów mieszali ludziom w głowach, a finansowani byli głownie przez żydowskich bankierów ze Stambułu.




tak że tegies ...


---

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

Lobuś w mitologii żydowskiej twojej wiary jest taka mądra pieśń dedykowana dla ciebie.




\"...Ociemniałym podaj rękę Nie Wytrwałym skracaj mękę...\"

xxxxx xxx



Dzisiaj Polska i cywilizowana Europa jutro Moskwa i jej towarzysze mafii smoleńskiej i ruskich koń****racji?
Jeśli do watykańskich okupantów dołączy ruski znów przez wiek będziemy się tłuc o wolność.


Jeżeli kiedykolwiek słowem lub czynem obrażę Twojego pejsatego boga, mam prośbę byś go do mnie przyprowadzić, chciałbym go przeprosić osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

„Humanizm” od samego początku był wynaturzeniem i złem, ale został przejęty przez protestantów i Niemców w ogóle, a następnie wprasowany na stałe w polską historię. I od tego momentu, każdy, pardon, skvrvysyn, złodziej i łachudra, rozpoczyna swoją karierę od zadeklarowania wiary w wartości określane jako „humanistyczne”.

„Humanizm” był też ważnym przełomem, bo mam wrażenie, że od czasów kiedy się pojawił, jakości określane ogólnie jako „zagraniczne”, mają w umysłach Polaków przewagę na jakościami „krajowymi”.

Propaganda w sieci i w nowym TVP to nowy przejaw „humanizmu”, którego nie sposób się z naszej politycznej rzeczywistości pozbyć.

Ci sami ludzie pytają siebie nawzajem: kiedy Kosiniak poda się do dymisji?  I kiedy do dymisji poda się jego zastępca Paweł Zalewski, humanista tak wybitny, że nie odróżnia gdzie ma głowę, a gdzie, pardon, dvpę. Na pytanie bowiem dotyczące śmierci żołnierza dźgniętego nożem przez bandytę na granicy odpowiada – byłem na wczasach.



tak że tegies ...


---

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

towarzyszko lobo, mocno cię PiSdzica jevnęła. Wyrazy współczucia.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

...padlinie się nie współczuje, padlinę się utylizuje...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludziska idźcie na wybory

Bardzo niska frekwencja, widać, że wściekłe kłótnie POlityków, okazywanie nienawiści, POgardy, wzajemne ciężkie oskarżenia..., nie zachęciły do udziału w głosowaniu. Nadzieja jedynie w tym, że WSIowe bardziej olali te wybory niż miastowe.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org