czwartek, 27 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paplak, przestań...

Szukam dobrego stomatologa co zna się na rzeczy i za 2 lata nie trzeba będzie wymieniać plomb itp. Co sądzicie o Centrum Stomatologii Estetycznej Perłowy uśmiech? Jak ceny itp?
A może inny specjalista? Chodzi mi głównie o samo leczenie ząbków.
Ps. jeżeli to możliwe podawajcie przybliżone ceny za plombę kompozytową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

I to wszystko w tym temacie:):)

Ale bydło to jest bydło , prostego przepisu nie rozumie :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

ja jadę
na sylwka do Ostrołeki dj fiki poprowadzi impreze znam jego zdolności
polecam bo w łomży na starym rynku pół min kiepskie fajerwerki w gronie menelów i czczenów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

pod Tykocinem jest hodowla Hawanczykow zarejestrowana ZK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

witam wszystkich ma ktos z was do sprzedania fajny nie drogi telefonik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

motorola defy mini pisz na gg 9156009





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Samsung Avila 120 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Witam,
mam do wyrawania nietypowo położoną ósemkę - czy w łomży jest jakiś godny polecenia chirurg szczękowy? Może być nawet prywatny, jeśli nie to macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie tzn. znacie może jakieś gabinety specjalizujące się w tym np. poza łomżą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

dentysta gluszkowski na polowej niezdazysz do trzech policzyc a zeba juz nie bedzie werywalem 7 ktorej juz widac nie bylo

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

sony erikson xperia x10 mini pro 180zl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Sony Ericsson Xperia X8 200zł z papierami i wszystkimi dodatkami. Roczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Kazirota Szczuta:

Kazirodztwo to jej domena , Szczuta- Zaszczuta przez znajomych za takie postępowanie i zboczenie, osoba wyautowana ze względu na swoje preferencje, ogólnie postrzegane jako zboczenie karalne sądownie.
Wulgaryzmy w ustach tej osoby świadczą o niskim wykształceniu , lub próbie podszycia się pod kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

W dniu 22 .12.2012 zgubiono klucze z breloczkiem z napisem POLSKA znalazce proszę o kontakt. Nagroda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Mój znajomy ma do wynajęcia dwa pokoje dla dziewczyn. Umeblowane, kuchnia wyposażona, na pierwszym piętrze.
Blisko dworzec i i obok przystanki MPK.
Może jest ktoś zainteresowany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

belfer ch** ci do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Poje*y z rządu robią z tym krajem co chcą, szkoda patrzeć jak wszystkie ceny idą w górę, drobni przedsiębiorcy upadają, ludzi wywalają na ulicę i "inwestują" więcej niż dostają od nas. Ludzie, czas się obudzić, weźcie broń i przygotujcie się na największą wojnę jaka będzie szarpać naszym od zawsze podzielonym krajem. Łatwo nie będzie, wielu zginie, ci którzy obalą nieudolny rząd zostaną bohaterami narodowymi. Zresztą pisałem już o tym daaaawno w jakimś temacie "otwarcie Venedy" czy jakoś tak, kto będzie chciał to znajdzie to co tam napisałem.

http://www.zznwz.hi.pl/forum/read.php?f=2&i=565280&t=564876


Only the strongest will survive! For valor to glory and freedom of our homeland.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Jak kaczka była u władzy, to zamiast robić porządek to się k....wa błotem obrzucała to z Giertychem, to Lepperem i w końcu oddali władzę za darmo. To niech teraz patrzy jak PO z PSLem się pięknie dogaduje. Kaczka to kaczka, głupio mądry łeb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

I jesteśmy w domu jak ktoś chce mniej płacić to kąpie się po 23.00 i ok widzicie jak spółdzielnie o was dbają.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Ten kraj jakim jest POlska zaczyna niewiele być wart





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

nie da rady padalce, znam się na tym, i aut tutaj nie kupuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

a.n.d.y. po co się przyznawałeś





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

delfin współczuję CERUMEX – krople do uszu.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

ciągaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

eM_eM nikt tu nie jest zaściankowy tylko każdy stwierdza fakt-że facet w rurkach to nie facet!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

http://m.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&client=mv-google&v=ozfeHO-3zcI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

to się nie udzielaj belfer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

... Ruszą do broni dzielni Polacy
Walczyć o Polskę będą ludzie pracy
Kraj wolny od korupcji i biurokracji
Broń palna i katiusze wejdą do akcji
W imię jedności poleje się krew
pod ostrzem gilotyny spadnie radziecki łeb
Upadnie komuna, masoństwo, żydostwo
Powstanie monarchia dla Ciebie wolna Polsko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Mój chłopak też tam będzie już się szykuje:Nie ma to jak pod Ostrołęką.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Wynajmę pokój na południu. Tanio. 508989284

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

brooklyn posiadasz jakieś zdjęcie tego telefonu lub podaj maila bo jestem zainteresowany .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

ewentualnie HTC G1 też za 100



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

witam.chciałam w tym miejscu bardzo podziękować pani z laboratorium w szpitalu wojewódzkim, a takze dwóm pielęgniarkom z oddziału dziecięcego, które wczoraj-w piątek 27 grudnia pomogły nam bardzo.wcześniej przez telefon uzyskałam informację, że odpłatne badania można robić także po poludniu.w zwiazku z tym, ze mam malutkie dziecko (póltorej roku), a chodzilo o pobranie krwi z zyły, postanoiwlam wlasnie po poludniu tam sie wybrac, zebysmy mogli byc razem z mężem.na miejscu okazalo sie, ze owszem, mozna po poludniu, ale pani od takich malych dzieci jest tylko rano i pani, ktora byla, bala sie pobierania krwi naszej coreczce. probowala nawet i sie nie udalo. sytuacja zrobila sie nerwowa, bo ja chcialam zrobic to badanie, wiadomo, ze rano jest problem, bo kolejka, bo praca, itd.na szczescie pani, ktora nas tam przyjela wpadla na pomysl, ze moze panie pielegniarki z oddzialu dzieciiecego zgodza sie pobrac te krew.zgodzily sie, zrobily to w taki profesjonalny sposob i w tak milej atmosferze, corka sie nawet nie skrzywila.bardzo Paniom dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Szerokim echem wsród internautów portalu MYLOMZA i nie tylko rozeszła się miła wiadomość jak to przed swiętami szlachetni ludzie z Łomży uratowali od zamarznięcia uwięzionego pod Łomżą w zepsutym samochodzie kierowcę z Miastka koło Słupska.
Dowiadują się teraz jak miłą akcję pomocy samotnym matkom z osrodka w Nieławicach przeprowadzili nasi kbice ŁKS 1926 i grupa ratunkowa Nadzieja z kościoła Krzyża Św.

Widząc jak dużo dobrych i wraźliwych ludzi jest wśród nas ośmielam się zwrócić do Państwa z apelem o pomoc samotnej matce z wielką troską i miłością wychowującej swe jedyne dziecko.
Jako sumienna, uczciwa i pracowita młoda kobieta miała zatrudnienie w wiekszym prywatnym sklepie spożywczym ale z uwagi na to że nasi ludzie wolą robić zakupy u obcych jak Biedronki, Plusy. Lidle, Kauflandy i inne wyrwigrosze obrót w sklepie tego prywatnego człowieka bardzo zmalał co zmusiło go do zwolnienia z końcem stycznia kilku ekspedientek.
Wśród zwalnianych znalazła się ta samotna matka. Wynajmuję mieszkanko, gdzie oprócz opłat musi kupować opał i opalać nie tylko swój kącik ale i część pomiszczeń gospodarza.
Także bardzo potrzebuję jakiejś pracy i mieszkania.
Osoby mogące coś pomóc proszone są o kontakt z tą panią pod tel. 511 460 319.
Z góry bardzo dziekuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Co sądzicie o Centrum Stomatologii Estetycznej Perłowy uśmiech? Jak ceny itp?
A może inny specjalista? Chodzi mi głównie o samo leczenie ząbków.
Ps. jeżeli to możliwe podawajcie przybliżone ceny za plombę kompozytową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Na ul.Jednaczewskiej
polecam zawsze tam wypożyczam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

To tylko magnesy Was ratują.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Badania nad depresją
www.clinlife.pl/Depresja
Poszukiwani uczestnicy. Tu dowiesz się więcej. Jak już obejrzysz to póżniej poczytaj.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

witam prawdopodobnie znalazłem taką rejestracje
tel:515740226

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

W okolicach ulic Pięknej,Benratowicza i Nowogrodzkiej od dłuższego czasu błąka się pies w typie owczarka niemieckiego.
Zdjęcie dostałam od koleżanki i nic więcej o psie nie wiem.
Jeśli nie znajdzie się właściciel to może jest ktoś chętny do przygarnięcia ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

A tu Jezioranie trochę inna konwencja muzyczna z prawdziwymi instrumentami,
ale warto posłuchać, też z Łomży i nowość na YTubie


http://www.youtube.com/watch?v=F4vju_WqjAE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Fanka, nie ma jak to błysnąć inteligencją i odezwać się w odpowiednim czasie, gratuluję poczucia humoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

odświeżam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

belfer chcę zrobić go dla siebie i się nie udzielaj. nie oddam go na złom przez to że ma do wymiany nadkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Polecam na Małachowskiego w tym ciągu sklepów, tam jest taki punkt foto i niezłe zdjęcia robią, jak byś nie wiedział gdzie to, to tak.
Skieruj się Al. Piłsudskiego w kierunku szpitala, gdy będziesz dojeżdżał do tego "śmiesznego rondka ze światełkami" (najbardziej posrane rondo w Polsce jak nie na świecie) to po prawej stronie będziesz miał takie 3 bloki koło siebie z ciągami sklepów i tam bodajże w 2 bloku masz ten punkt fotograficzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Edvard18, dziecko nie porównuj kiboli do AK ! Jeśli już chcesz porównać bandziorów do kogoś to jedynie NKWD lub Gestapo w grę wchodzi. Kibole niszczą nasze polskie mienie. Samochody, sklepy, stadiony. Więc co Ty pierd...sz smutasku o nicku Edvard18. Nawet san zamieniłeś nasze polskie W na ichnie V.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

no i gówno wiesz...pracują :) wystarczy zapytać tam gdzie trzeba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

tak jak w temacie jakie pizzerie czynne w sylwestra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

to daj jakis namiar - powaznie - poki jestem w lomzy pojade, zrobie kilka fotek i dolaczej je do filmu jako pozytywny wyjatek od reszty.

zastrzegam ze nie chodzi mi o te dwie raszple z O-Lenie - one nie pracuja one pasozytuja.

jesli masz wiedze ze jakis Czuczon pracuje na budowie, czy jakas Czuczonka sprzata u Polakow to dawaj namiar!!!

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Wiecie może do której kaufland jest otwarty w sylwestra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Witam poszukuję do kupienia Bmw E30 w rozsądnej cenie. Może ma ktoś na sprzedanie lub słyszał, a także przydadzą się informacje o stronach z ogłoszeniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak, przestań...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org