sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
12-sta POrażka PiSlamistów

Uchowaj Panie Boże przed zatrudnieniem takiego inzyniera informatyka !!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

a rząd tuska znowu będzie próbował wmawiać ludziom że kibole to najgorsze bydło...

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

Ciekawostka o pobieraczku...
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Pobieraczekpl-przestaje-istniec-Internauci-wygrali-wojne,wid,15207459,wiadomosc.html?ticaid=1fc77

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

co myślicie o kolędnikach chodzących po domach i otej tradycji?
dzisiaj przyszli domnie i śpiewali kolędy dałem 20 zł to dużo czy mało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

prawda jest banalnie prosta - po co nam nowy park jak my starego nie jestesmy w stanie na odpowiednim poziomie utrzymać. Co myślicie jak go nazwiecie imieniem Jana Pawła II to cuda nastapia i sam się utrzyma na nalezytym poziomie? przestańcie w cuda wierzyć


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

fajny gest.żebym miała też bym dała.niech mają dzieciaki na gumy z biedronki.pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

za duzo.. moi znajomi przeszli sie po wsi we 3 i uzbierali po 130 na lepka..

ja musze 2 dni pracowac na to ;p

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

Proponuję transport na sylwestra,oczywiście odbiór z sylwestra też jest możliwy.Tanio.Tylko poważne osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

coraz gorzej to wygląda. Nawet przebierać się nie trudzą. Takim bez wkładu własnego w tradycję nie otwieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12-sta POrażka PiSlamistów

" A ja do Hu... Ci odpowiem ze podatek płacisz za posiadanie psa a nie za to aby ktoś za Ciebie posprzątał!!!!!!!!!!"

za posiadanie ? ktoś za mnie płacił za mojego psa, ktoś za mnie go dokarmia, szczepi, odrobacza i inne tam ? ktoś go pielęgnuje ? ktoś z Was wydaje jakieś pieniądze na mojego psa ? NIE ! to moje wydatki na które sie zdecydowałem razem z decyzją o posiadaniu czworonoga

sprzątam po swoim psie ale prawda jest taka, że w ramach tak wysokiego podatku od psa (jednego z najwyższych w Polsce) powinno być coś więcej od miasta niż badziewny czerwony numerek, którego wstyd nawet psu założyć Posiadacze psów płacą dla miasta nie wiedząc za co !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org