piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Nie dawac!!! Towar pod zastaw trefny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

tzn Basiek sugrujesz ,że miejscowe niewiasty utrzymuja młodszych facetów za pieniędze które ich męzowie cięzko zarabiaja na zachodzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Witam
chciałabym dokonać sprzedaży pierścionka z białego i żółtego złota (próba 750), pierścionek w rozmiarze chyba 14(nie pamiętam), wyglądem nieco przypomina obrączkę, posiada 5 małych diamentów bądź brylantów ( nie jestem pewna , nie posiadam certyfikatu ale to na pewno któreś z tych kamieni), Czy wszyscy w Łomży zaproponują mi tylko sprzedaż jako złomu? zupełnie mi się to nie opłaca, czy jest ktoś w Łomży kto umie ocenić jaki to rodzaj kamieni? gdzie mogę to sprzedać jako całość? u któregoś złotnika? a może w lombardzie?a może w Białymstoku, w internecie?
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Edvard18 konika mozesz obciagnać marudzie/


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

też tam byłam ostatnio. Szybko to robią chłopaki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

chętnie poćwiczyłabym jogę. Podobno super rzecz na wyciszenie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Witam serdecznie. Zwracam się do was z pewną prośbą. Chodzi mi tutaj o jakiś program w miare prosty w obsłudze do sklejania różnych zdjęć, filmików i dodania do tego jakiegoś podkładu muzycznego. Jestem zupełnie zielony w tych sprawach a chciałbym się tym pobawić. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo chciałbym takiwy filmik sobie zmontować jak najszybciej to by było możliwe bynajmniej coś pokombinować. Dodam że mam Windows 7 :). Nie wiem czy to bedzie miało jakieś znaczenie czy nie ale tam.

Z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

ceny podawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

buahahahahahahaha ćwokom troszeczkę pomieszało się w główkach. Jeśli samotnie zamieszkuję lokal o pow. 60m2 to jest to równoznaczne z tym, że wyrzucam więcej śmieci niż 4osobowa rodzina mieszkająca w chałupce 40m2??????? Gdzie tu logika? To że przerzucacie sobie do kieszonek zbyt często to wcale nie oznacza tego, że mieszkańcy będą pokrywać koszty waszej zabawy hulaj dusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

A możesz jeszcze polecić co najlepiej zakrywa niedoskonałości ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

a co ma papieros do uprawiania sportu?ale fakt o zawodach np.karate czy tenisie dowiaduję się z "bezcennej"pare dni po ich rozegraniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

handel jest patologiczny czy patologiczny rozmiar? 6XXL taka kurtka leżałaby kilka lat, do chwili kiedy potrzebowałbyś drugiej ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Też wydaje mi się, że jest to conajmniej nieuczciwe. Czy m2 zużywa śmieci, czy człowiek? popieram lambo - jeśli ktoś mieszka sam na 60m2 nie może płacić więcej niż czteroosobowa rodzina na 40m2, bo to NIE MIESZKANIE ZUŻYWA PRODUKTY I TWORZY ŚMIECI, TYLKO CZŁOWIEK.

Może ktoś zasugerować, że w mieszkaniu może być zameldowana jedna osoba, a mieszka 5. Dlatego dość rozsądna wydaje się też trzecia opcja naliczania śmieci, której nikt pod uwagę nie bierze (przynajmniej nie zauważyłem tego), a mianowicie wg. m3 wody, czy ścieków (nie wiem dokładnie). Wówczas nie ma "przekłamania meldunkowego".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Jedno mnie zastanawia, porównujesz cenę do perspektywy a może warto sprawdzić jak to wygląda w spółdzielni jedność w innych częściach miasta...
rozumiem że tańsze mieszkania ale pchać się do tego smrodu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Jednie ŁKS normalnie podchodzi do informacji o spotkaniach. Nie czepiając się rozgrywek miejskich w siatkówkę czy koszykówkę, bo tam jest jeden czy dwa dni w tygodniu gdzie rozgrywane są mecze o określonych godzinach, chociaż mam wrażenie, że wiedzą o tym tylko sami zainteresowani i ich bliscy znajomi, ale gdzie są jakiekolwiek informacje o meczach kobiet w siatkówkę czy piłkę ręczną... To nie są już miejskie rozgrywki, a odnoszę takie same wrażenie, że wiedzą o nich tylko sami zawodnicy i ich rodziny czy bliscy znajomi... Zgadzam się z poprzednikami, że poziom informacji publicznej w tych kwestiach jest zerowy.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wreszcie publiczna debata na temat pLandemii i… „Totalny rozkład państwa polskiego”

Jeśli uda mi się przyjechać do Polski na święta, to wezmę ze sobą ciuszki po synku. Cycolina nie wiesz może jaki ten chłopczyk nosi rozmiar? Mam tego trochę, wolę nie zapychać auta zbyt małymi rozmiarami :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org