sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

W sumie możliwe ,a za takie czyszczenie filtra ile mogą mnie skasować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

Po pierwsze tak oto "media" robią nam wodę z mózgów- dla porównania dzisiejszy artykuł z wspolczesna.pl
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121128/REG20/121129734 Troszkę się "różnią" prawda??

Jak już jakaś "afera" w naszej gminie to zaraz to jedno konkretne nazwisko się przewija....
Panie Bieńczyk, zamiast szukać nie powiem gdzie i czego, to w końcu powinien Pan przemyśleć ostatnie kilka lat Pana działalności i porażek w naszej gminie. Jestem mieszkanką tej gminy i mimo, że jestem jeszcze młoda to ja zauważyłam, że ludzie tutaj cenią sobie SPOKÓJ i takie wydarzenia nie są tu miło odbierane a tym bardziej NIE WZBUDZI PAN PRZEZ TAKIE ZACHOWANIE sympatii mieszkańców. Ja nigdy na Pana nie głosowałam i nie zamierzam, mimo że był Pam dyrektorem gimnazjum, które bardzo miło wspominam. A tym bardziej teraz. Czyżby jakaś osobista sprawa?? Bo znalazłam na stronie urzędu gminy uzasadnienie w sprawie odwołania Pana ze stanowiska przewodniczącego Rady Gminy. http://prawomiejscow...8815/pdfpreview Cytat o Panu: "Przewodniczący jest arogancki wobec niektórych radnych. Wukorzystuje swoje stanowisko, narzuca swoją wolę pozostałym radnym. Pan Przewodniczący, Jacek Bieńczyk stracił nasze zaufanie. Nie możemy tolerować łamania prawa." A na końcu uzasdnienia znajduje się 9 podpisów radnych w tym....Pana Śmiarowskiego. Co Pan "znajdzie" na pozostałe 8 osób?? Jeśli chodzi o łamanie prawa to zawsze zastanawiało mnie skąd Pan wziął przed wyborami na wójta dane wszystkich absolwentów Gimnazjum w Piątnicy...Wszyscy dostaliśmy imienne "zachęty" do głosowania na Pana, wysłane pocztą-znał Pan też nasze adresy. Ciekawe skąd ten wyciek naszych danych, bo ja nie przypominam sobie, żebym podpisywała jakąś zgodę na przetwarzanie moich danych do innych celów niż te związane z nauką w Gimnazjum. Ciekawe.... Wszyscy dookoła wiemy, że na stanowisko wójta chciał Pan dostać się byle "po trupach" no ale nie wyszło i trzeba sobie to przemyśleć i się z tym pogodzić Panie Jacku.
Trudno, stało się, Pan Śmiarowski nie jest radnym ale wiele może się Pan od niego nauczyć, mimo, że jest od Pana dużo młodszy. Spróbuje Pan choćby nawet znaleźć sobie tylu przychylnych sobie ludzi ilu ma Pan Karol. I mimo, że nie będzie radnym to zawsze pozostanie autorytetem dla wielu młodych ludzi. Każdy kto go zna może Panu powiedzieć dlaczego. Panu jeszcze WIELE brakuje, żeby być takim autorytetem i założe się, że przez kolejne parę lat nie wzbudzi Pan takiego zaufania jakie wzbudzał Pan Śmiarowski. Współczuję Panu...... Tego plucia jadem.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

Widziałam niedawno takie sukienki w różnych kolorach i fasonach ( ładne i cena też przystępna) w centrum 4+ sklep obok świata bawełny.Chyba naprzeciwko jest stanowisko z biżuterią, ale nie mam pewności, bo tam się ciągle coś zmienia. Pozdrawiam:)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

Posłuchajcie mojej ulubionej nutki;-)

http://youtu.be/yTCDVfMz15M

Oczywiście dedykacja wiadomo dla kogo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

To fakt że ma wszystkie fajne nutki;-)Ale ta jest wyjątkowa;-)Odchodzą przy niej wszystkie troski!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

No to nic ci na to nie poradzę
mechanik zaraz nawynajduje rózności i 100 bulniesz najmniej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

ino komu ???
hmmmmm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

http://youtu.be/rLCCvJ8eC5U

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

Edek, od razu przyznaj się że to Ty ;)
P.S Dura lex, sed lex i pozdrowienia dla Pana Jacka :)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

A to nie ten gościu co pragnął obecnego wójta do pierdla posłać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp JP Lenga- „Idziemy za Chrystusem, do końca”

Dobra nuta nie jest zła. Dragonforce i Sabaton rządzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org