wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to się w normalny świecie nie mieści

jakoś nie chce mi się wierzyć ze którykolwiek lekarz stomatolog podejmie się bezpłatnego leczenia chyba im to nie na rekę bo dzwoniłam w kilka miejsc i informacja byla taka ze nie ma takiej opcji a szkoda ponieważ w ciąży najbardziej mamy problemy z zębami i nie wynika to z zaniedabania a nie kazdego stac na 1000zl na zab który po miesiacu moze byc do usuniecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

Niniejszym przepraszam autorkę tego tematu, że zamydlam trochę jej główną intencję i piszę nie na temat ( nie ja tu pierwszy ), jednakże temat jest wart kontynuacji i dalszych rozważań. ( chociażby na aspekty uboczne).
Kto zna historię - będzie wiedział o co chodzi.
Nie spocznę jak nie doprowadzę do "szczęśliwego zakończenia".

PS:
CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree, a co ty o tym sądzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

Popieram przedmówcę! Łomża się starzeje, młodzi uciekają, miasto się wyludnia! Co z tego, że przjeżdża młodzież na studia - skoro po ukończeniu nie ma żadnych perspektyw! Uciekają! i maja rację!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

9626 to ja nie polecam u nich to jest jakos drozej niz u innych a na dodatek te dzady to nie wiem jak oni woza chyba specjalnie dluzsza droge wybieraja zeby wiecej zarobic a jak juz przyjechal po mnie taki siwy dziadek czarnym mercedesem to mnie krew zalala nie dosc ze samochodzie brudno to tych smieci caly samochod ksiazek jak w bibliotece to i on jak by wody w domu nie mail naprawde tej linii nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

MPT, najlepsi kierowcy. 800-111-112

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

dladobralomzy wierzysz w cuda ??

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

Wiesz, niektórzy starsi ludzie mają to do siebie, że noszą wszystko co cenne ze sobą, chociazby bezpieczniejsze było trzymanie w domu. Tak już bywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

Chrome:

Strona, na którą chcesz wejść, zawiera złośliwe oprogramowanie.
Google Chrome zablokował na razie dostęp do 4lomza.pl.
Nawet jeśli wcześniej bezpiecznie przeglądałeś tę stronę, teraz najprawdopodobniej zainfekuje ona Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
Złośliwe oprogramowanie powoduje straty finansowe, trwałe usunięcie plików, a także może posłużyć do kradzieży tożsamości. Więcej informacji

o co chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

Kości pamięci możesz kupić w każdym sklepie komputerowym, tak samo z kartami graficznymi. Proponuję na początek kupić jedną kość RAM-u i wymienić. Jak to nie zadziała to wymień kartę graficzną. Chyba, że masz jeszcze inny problem bo np. słyszysz ja system startuje i w głośnikach słyszysz dźwięki z systemu ale monitor nie odpala się tylko miga ta dioda na przycisku, którym go włączasz. W tym przypadku jestem niemal pewien, że padł Ci... monitor. Jeżeli jest to płaski LCD to wymiana w nim tego komponentu kosztuje w serwisie do 70zł, natomiast jeżeli jest to stary kineskop, proponuję zakupić nowy monitor, gdyż naprawa starego będzie droższa niż nabycie nowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to się w normalny świecie nie mieści

BRAWO BRAWO ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org