sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Witam, mam ten sam problem... Mam do oddania rudego kociaka też znalezionego lecz w piwnicy. kwiaciarka90@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

http://naforum.zapodaj.net/269094a90807.jpg.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

ja nie


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Pierre Doilain a winien być jak ci się wydaje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Pierre Dolain a jak rozwiązać problem lasu anten które nagle pojawia się na blokach . Wszak nie licz na to ,że z anteny pokojowej będziesz miał dobry odbiór telewizji cyfrowej. Ludziska potrafią liczyc i kazdy grosz jest ważny. Wobec alternatywy tanszej telewizji cyfrowej nie pozostaną obojętni i będą rezygnować z kablówek . Jak będą , to gdzie wystawią swoje anteny? . Czy dawna zbiorcza antena AZART nie jest w tym przypadku według ciebie dobrym razwiązaniem?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Jasiu wierze że coś kiedyś nagramy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

ogolnie, to teraz nie drogo kupisz dobre dyski przenosne nawet do 200 złotych... mysle ze jednak lepiej kupic nowy niz uzywany :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Mam dokładnie takie samo wrażenie biedronko. stąd było moje pytanie czym tak Ostrołęka zachwyca. poza tym jak można mieć argument typu "każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie"- rodząc tam raz;) No chyba że zna się wszystkie przypadki. Poza indywidualną polozna niewiele się zgadza. Nawet przy starych oknach było ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

tak, to dobra sciema.. a jeszcze lepsza reklama..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Jagna wybacz ale mam wrażenie, że nie wiesz co piszesz.. Rodziłaś w łomży, że taką masz opinie? Nikt nie kazał mi leżeć, położna sama przychodziła i mowiła żebym poszła pospacerowac po korytarzu, poszła do lazienki, za którą jest mała salka gdzie można poćwiczyć ( masz tam worek sako, materac do ćwiczeń, drabinki, piłke) podpowiadała jak mam poruszac sie na piłce, żeby dziecko szybciej przyszło na świat. Ja miałam dziecko przy sobie cały czas, było zabierane jedynie do zważenia i szczepienia.Piszesz tak jakby w łomży kobiety były psychicznie maltretowane na oddziale, a potem dostawaly kopa, zeby szybciej wyszły i zrobiły miejsce drugim. To bzdura!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Po urodzeniu w Łomży od razu daja maleństwo na pierś, w tym czasie szyja, potem można przyłożyc małego do pierwszego karmienia i po ok 2 godz dopiero zabieraja maluszka dosłownie na moment aby zbadac, zmierzyc itp..i potem cały czas jest z mamusią.. Do opieki nad dzieckiem i pacjentka nie mam zarzutów..wszyscy mili, do maluszka tez odnosili się miłym głosem przy kąpieli, wytłumaczyli i pytali czy potrzeba pomóc przy karmieniach..
Odnosnie okien to w zime na sali poporodowej było zimno ale juz ten problem rozwiazali;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

może ktoś ma aktualne informacje? jak to wygląda obecnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

wczoraj jechalem i wszystko git

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Gdy jest czas na ćwiczenia i chodzenie to to robisz.Starszą córkę rodziłam 12lat temu i już wtedy był ten worek sako,miałam na nim poćwiczyć,pochodzic bo mała nie chciała wyjść.
Przy drugim porodzie nie było czasu na spacery,od razu po przyjęciu poród bo mialam spore rozwarcie i nie było tragedii mimo że synek rodził sie pupą.
Przy trzecim dziecku,leżałam na sali przed porodowej i fakt było zimno,mimo że było grzane,na porodówce było też zimno.
Mogłam pochodzić nie było dla mnie wolnego łóżka i nie parawany oddzielają rodzące a ścianki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

ja też będę jak co miesiąc z małym... spokojnie, damy radę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael rezygnuje z paszportów covidowych, znosi obostrzenia.

Obecnie jest lipa tak ci powiem jeszcze jak Duńczycy byli to tak średnio na jeża teraz to maskara ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org