sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NIE czas na podziały

Jasiu
tam: w podartych.a z powrotem ?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

magdalena1 sądząc po twoich atakach to widocznie musisz mieć coś wspólnego z tą stokrotką. i dzięki że tak troszczysz się czy będę miała na internet aktualnie jestem bezrobotna to fakt ale nie jestem jedynym żywicielem rodziny. Widząc że nadal piszesz o tym obsługiwaniu to stwierdzić muszę , stwierdzić na pewno ciebie nie obsłużę . A skoro jest 13:44 to albo nie pracujesz lub w podobnej sytuacji jesteś jak ja ewentualnie inna zmiana a nawet jestem skłonna pomyśleć że jesteś w pracy i zamiast pracować tylko siedzisz przed kompem i sprawiasz pozory . I nie ograniczam niczyich praw za to ty kontynuujesz swoje majaki . Jeśli rzeczywiście będę potrzebowała twojej porady na temat tracenia czasu i żebrania na internet na pewno się do ciebie zwrócę porady :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

tak tylko doktor Nowowiejska nie jest alergologiem tylko pulmonologiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

Oby tylko po przebudowie nie zmieniła się jakość paliwa i obsługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

i dla tego sie pytam czy word odrazu wysyla do Warszawy aby wyrabiali czy pierw przychodzi do mojego Starostwa i ze oni wysylaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

W APTECE....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

to autokar nie bagażnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

Do ostatniej przymiarki miałam czas na zmianę sukni. Czyli jeszcze w terminie ostatniej przymiarki mogłam wybrać inną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

fanka bociana...bo to za wiesniaki 2 posty wyzej pfff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

no tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

Poczty nie zauważyłam, ale oddział banku a i owszem ;) No cóż trzeba robić kilometry :P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

stacyjka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

owszem Omi..... w dalszą drogę przez życie ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=WGQn8Zp6-FY&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

a więc andre zazdroszczę tobie charakteru pracy fajnie i nic do tego nie mam ale wyobraź sobie że pytasz o coś a ktoś w kółko broniąc jakiejś idei pisze tobie jeśli będziesz pracował to nie chce żebyś mnie obsługiwał ale żeby to tak raz wkoło "jeśli.......itp) i tak co post nie sądzisz że jeżeli osoba ma się za eksperta w dziedzinie pracy i kto ma pracować i obsługiwać a kto nie powinna świecić przykładem jak się pracuje ? po prostu myśląc że ja atakuje osoby mające internet w miejscu pracy to przepraszam bardzo ale to źle zinterpretowałeś mam także różne możliwości dostępu internetu mobilny cyfrowy kablowy oraz wifi ale to nie tu sęk tu chodziło o to że ta pani twierdzi że nie będę miała na opłaty za ten internet (Praktycznie jak wróżka :) )no więc dosadnie rozwiałam jej stwierdzeniem tego jak jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

Tortowaala zaglądałaś w te linki co podesłałam - tam jest wiele myślę odpowiedzi w związku z Twoim pytaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

Jest kwestia za jaką cenę.
I zależy dokładnie jaką ofertę będą mieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

odłącz akumulator na 5 minut. Mógł się zawiesić komputery

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIE czas na podziały

opłate za prawko uiszcza się przed odebraniem go fizycznie, idziesz do tego pokoju dajesz swistek pani kieruje Cię do kasy i wracasz i odbierasz

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org