poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \"człowieka roku\". Nie zgadniecie.

hm technologicznie to jest naprawde dobre . Podstaowy minus to wielkość , prawie jak cegła. Dzisiaj widziałem reklame w której facet rozmawia przez ten telefon przykładając go do ucha - miałem wrażenie że przykłada głowę do muru. Po prostu ta wielkośc powoduje ze jest on jako mobilny telefon mało praktyczny. No do lansu i bansu odpowiedni bo każdy go w Yam Cafe na disco zauważy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

i po odciągnięciu podatku 15 mln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

stach ma racje tyle że byś musiał mieć większy lokal bo ile tam do ciebie 10 max 20 osób wejdzie anka a ty widziałaś prawdziwą baraninę gdzieś ? u betera dobra jest niby baranina i to z płatami mięsa widać a nie mielonka sama /którą ty pewnie uwielbiasz a to nic z baraniną nie ma wspólnego/ ale to też nie jest prawdziwa baranina w Polsce pewnie nie dostanie nigdzie baraniny a ci co gadają że mają ORGINAŁ barainne to zwykli kłamcy cena szynki z barana sięga chyba z 80pln za kilo czy nawet do 100 pln więc ile niby ten twój kebab ma kosztować 35pln ? bo gdzie jeszcze koszty zrobienia itd? to tak ja w MAK DONALDZIE niby hamburgery z mięsa a zostaw na pół roku za łóżkiem i potem zobacz co się z nim stało// każdy wie że po 2 czy 5 dniach mięso śmierdzi plesnieje itd a z MAKA jakoś nie dziwne nie?hahahhh tak to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

no i polecam - fajny wielozadaniowy kieszonkowy sprzęt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

mam pytanie gdzie jest w Łomży sexs shop??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

w totka wygrałem w ciągu 2 lat 7300 zł w jaki sposób? każdy totolotkowiec codzinnie conajmniej 10zł wysyla kupon ja nie wysyłam i tyle mam wkieszeni ;]ahahhah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

wibratora się zachciało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

na krótkiej chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

taki temat już był, poszukaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

A ile masz latek i wogóle, wiesz.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

kilka dni przed staraj się nie zapomnieć o mięsie w swojej diecie, żeby hemoglobina nie wyszła Ci za niska. Do tego dzień przed oddaniem krwi, wypij około dwóch litrów wody. W dniu oddania, lekkie śniadanie. Ponadto jeśli ktoś nie wie, trzeba ważyć więcej niż 50kg :))

Pozdrawiam wszystkich krwiodawców, w szczególności 0Rh- ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

Nie wiem czy taki świetny ostatecznie z materiału wynika, że nie dostali dwóch milionów a ja bym w życiu do torebki czegoś takiego nie zmieściła :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu organ prasowy PZPR-pis przyznał nagrodę \\\"człowieka roku\\\". Nie zgadniecie.

jakie teorie? grzecznie zapytalem :)

i co ma wspolnego mandaryn z mongolia? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org