piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

Ja do Lomzy przeprowadzilam sie z innego miasta takze nie znalam tu ginekologow i poszlam gdzie mialam najblizej do dr.Sciany i nie polecam go! Cala ciaze nic nie wiedzialam, nic mi nie mowil jak sie nie zapytalam, mialam robione 2 razy usg i tlumaczyl mi, ze w przychodni ma stary aparat usg, ze lepiej u niego prywatnie robic... na szczescie nie mialam zadnych objawow i zdrowe dziecko urodzilam. Po porodzie chcialam zrobic cytologie a powiedzial mi, ze mialam robiona w czasie ciazy i ze nie trzeba wiecej a to nieprawda. Poszlam do Skretna, bo slyszalam dobre opinie, na samym wstepie pielegniarka dala skierowanie na cytologie, po wynikach okazalo sie ze mam stan zapalny, dr na kazdej wizycie mi dokladnie wszystko wyjasnial, sam mowil, o nic nie musialam sie pytac i w ciazy nie bylam tylko chodzilam profilaktycznie takze polecam go jak najbardziej po swoim doswiadczeniu!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

Według mnie najlepszy kebab, tortilla i nie tylko jest na Kazańskiej SNACK-BAR (obok Alexa), jest pyszny, duży wybór sosów jak chyba nigdzie w Łomży. Wystrój lokalu też fajny. Naprawdę warto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

Witam, napiszcie proszę gdzie dokładnie jest SNACK-BAR i jakiś kontakt do nich. Podobno mają dobre kebaby i dowożą? Z góry dzięki.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

też miałam to samo przy 100km/h chodziła kierownica.....okazało się że guzy na jedenj oponie z przodu......wymieniłam i teraz jest git

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

azmolek ty wziąłeś dzisiaj rano wszystkie tabletki które lekarz ci przepisał?
Bo po tym co piszesz mam wrażenie ,że tej niebieskiej nie połknąłeś.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

Nie polecam. Przepalonym tłuszczem czuć aż się jeść nie chce. Frytki spalone. Przetestowałam i nie skorzystam więcej z ich kuchni niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

na orlenie na piłsudskiego taki piesek biegał może komuś nawiał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

ale chcesz sprzedac czy tylko informujesz ze jest w tamtej ksiegarni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada: medycy naciskają na pacjentów, by się poddali eutanazji

Oby więcej sygnalizacji świetlnych przybywało !



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org