piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

Znam tego sympatycznego chłopaka ma na imię Rafał .. mogę Cie z nim zapoznać ..

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

Chłopak ma odpowiedzialną pracę ,a ta mu głowę zawraca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

W praktyce znam sytuację, gdzie rolnik wybudował oborę na jakieś 100 krów niecałe 20 m od domu sąsiada, który nawet chyba protestował... Widać przepisy można tłumaczyć jak się tylko komu podoba. Tylko biorąc na logikę- jeżeli twoja działka była działką budowlaną i w wyniku umiejscowienia tej obory nie możesz teraz na niej postawić swojego wymarzonego domu to chyba należy ci się odszkodowanie czy jakaś rekompensata za utratę wartości działki (nie możesz pobudować domu, a jedynie używać jako ziemię rolną), a wręcz niemożność jej używania zgodnie z przeznaczeniem. Hm... ciekawa sprawa ;)
P.S. a co do tej budowy tak blisko obory to dobrze radzę- POWAŻNIE SIĘ ZASTANÓW! Może ostrooo śmierdzieć... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

Ja bym ładnych gupików kupił w przystępnej cenie!!! ;D ;D Tzn. nie po 5,6,7 złotych bo to ceny z kosmosu ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

ludzie większość czasu szukają drugiej połwki,jakby nie mogli od razu wziąc litra:-(

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

wziąłeś zielona;) W moim temacie nie mogę sobie pozwolić na błędy. Jak coś to się nie udzielaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

Myślałem że to koszulka Sons Of anarchy, wtedy bym łyknął;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

otwarte juz na niemcewicza ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

Prawdopodobnie zamach na tuska bo był z wizytą w Piątnicy w siedzibie PO, włączcie tvn 24 wszędzie o tym trąbią, prawdopodobnie kula przeszła przez całą czaszkę

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

..aż musiałeś prześledzić naszą rozmowę którą sam osobiście zamknąłeś żeby wyhaczyć że zamiast ą napisałam ę..... :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

...elitarny...gdyby zapytał to już by na tym forum nie udzielił się,a tylko o polędwicę zapytał!!!Amen:):)Hahahaha

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

a czy ktoś z was wybiera się na drugim roku na resocjalizację? mam nadzieje, ze utworzą tą grupe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

oburzonamama: próbujesz reklamować znajomego ? to załóż swój temat (tak myślałem że zaraz będą próbować się reklamować) ps. byłem widziałem i nic tam takiego zadziwiającego nie było... i lepiej uważaj na słowa bo jak próbujesz oczerniać publicznie to pamiętaj...ma to krótkie nogi w tych czasach.... tyle, że to co napisałaś to pewnie tyczy się twojego domu więc jest ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

...elitarny...Tu na forum możesz sobie Tylko Pomarzyć wirtualnie,a rzeczywistość jest INNA!!!:):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

Witam chce sie dowiedzieć czegoś na temat bieglego z zakresu rekonstrukcji wypadkow drogowych Tomasza Marczuk. Licze na wasze opinie tej osoby

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

elitarny z Twego rocznika znam dziewczyny są inteligentne piękne :)))) Nie siedzą w Polsce za praco jeżdżą do hiszpani islandi niemiec:)))) Nie czekają na takich jak TY elitarnych :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Izraelu wykonywanych jest dziennie ponad 150 tysięcy szczepień na koronawirusa.

http://www.lomza.janski.edu.pl/Uczelnia,pingpong.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org