niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dowód na papieskie gender

jak w temacie.chodzi mi o zielonego lina z rzeki,nie jakiegos pomaranczowego...konkretnie to o dwie większe sztuki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

Promem DFDS koszt 20-40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

bar mewa na sikorskiego nie daleko wiezy cisnien tam mają zywe ryby


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

Wpisz w google solarium łomża tam jest z 10 postów na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

lub niesprawnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

wspierac swoich! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

Witam! Drodzy Forumowicze, dziś jadąc po naszych kochanych drogach najechałem na dziurę i pogiąłem w efekcie felgę. Czy jest w naszych okolicach jakiś zakład specjalizujacy się w prostowaniu i malowaniu felg proszskowo? Przy okazji chciałem pomalować w aucie kółka na bialo :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

Witam. Mój drogi oluuuuus - nie potrzebne te brednie. Otóż wyobraź sobie,ze pracuje w Jędrusiowej od 5 lat i byłam oczywiście na weselu w styczniu o którym piszesz (imprez innych było dużo więcej, ale wesele na twoją niekorzyść tylko Jedno). Dlaczego te wesele nie było w Perle powinien Pan o tym wiedzieć - Bo w innych lokalach jest lepiej. Więc mam pytanie w którym momencie my jako obsługa według Pana byłyśmy fatalne i które porcje w którym danie były za małe. Proszę sobie wyobrazić, że nawet obsługiwałam Pana stolik ( od innych gości dostałyśmy wówczas napiwki). Dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś z w.w. lokalu dzwonił potem do moich koleżanek i proponował pracę. Będę broniła dobrego imienia lokalu w którym pracuję. Powiem tak - jednym się podoba innym nie. Po to są inne sale żeby można było wybrać . Ja z pracy jestem zadowolona i powiem więcej kojarzona jestem z Jędrusiową - co bardzo często jest miłe i w wielu, ale to w wielu sytuacjach się przydaje. Jeśli kuchnia komuś nie odpowiada - trudno, ale proszę mi wierzyć dziewczyny na kuchni się bardzo starają. Może nie wszystko dla niektórych jest zrozumiałe, ale Pan oluuuuus będzie wiedział o co chodzi. Pozdrawiam serdecznie


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender


http://www.youtube.com/watch?v=pwqjKzkN2XM&feature=related

Cudowności :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

bylem,nie maja sajgonek niestety.ale makaron z kurczakiem super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

Maruda,jak będziesz jechał Piłsudskiego to popatrz w górne okna to Ci pomacham.Tylko przy tym fotoradarku zwolnij.-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

witam wszystkich mam problem ze swoja vectra b z 2001r.auto nie chce sie wkrecac na obroty.Czasami auto jednak odrazu po odpaleniu reaguje na gaz i sie podkreca.Gdzie tkwi problem?.obecnie auto unieruchomione prosze o pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

czujnik polozenia walka rozrzadu ale dla pewnosci podlacz pod kompa


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dowód na papieskie gender

słyszałam co innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org