sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

Mapa serwisu Nagłówki RSS Reklama
4lomza.pl Regionalny Portal

Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

o a jak wielka ??? :D
a na co ta torba ?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

Mapa serwisu Nagłówki RSS Reklama
4lomza.pl Regionalny Portal

Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

jest to współczynnik efektywności cieplnej... i jeśli jest w granicach 4 lub powyżej 4,5 tak jak w przypadku pomp ciepła powietrze/powietrze Fujitsu nawet ponad 4,5 oznacza sprawność tych urządzeń nawet do 450% czyli jeśli dostarczymy do urządzenia 1KW energii elektrycznej otrzymamy nawet do 4,5kW energii cieplnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Dlugość 120-130 cm
Szerokość i wysokość 30-40 cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Jeśli masz takie plany to lepiej postaraj się o zieloną kartę. Wniosek możesz złożyć tutaj http://www.zielona-karta.nrt. Jeśli będziesz miał szczęście to kartę dostaniesz po jakiś 2 latach , a w tym czasie skończysz spokojnie szkołę. Nie warto bowiem rzucać nauki. Bez wykształcenia nie masz żadnej przyszłości, nieważne gdzie wyemigrujesz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Jeśli masz takie plany to lepiej postaraj się o zieloną kartę. Wniosek możesz złożyć tutaj http://www.zielona-karta.net. Jeśli będziesz miał szczęście to kartę dostaniesz po jakiś 2 latach , a w tym czasie skończysz spokojnie szkołę. Nie warto bowiem rzucać nauki. Bez wykształcenia nie masz żadnej przyszłości, nieważne gdzie wyemigrujesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

...fotolomza.home.pl...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Panie Kamilu jeśli Pan nie wierzy to zapraszam! Wiem jak łomżyńscy specjaliści się cenią, rozmawiałam ze znajomymi to czasem po prostu szok! Jakieś pakiety i inne głupoty a cena nieba sięgają. 100 zdjęć obrobionych w jakieś ramki i i nie inne rzeczy. A co Pan w swoim Pakiecie ma obróbkę 2000 zdjęć? To ciekawe jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Panie Kamilu dodam Panu jeszcze to, że Pan Zieziula potrafi w jednej ręce trzymać kamerę i kamerować a w drugiej aparat i robić zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Nie od dziś wiadomo, że religia katolicka, jak i całe chrześcijaństwo oraz ,,Biblia" pełne są nieścisłości, sprzeczności, niekonsekwencji, pokrętnej logiki,poświadczania nieprawdziwych zdarzeń i głupoty. Nic nowego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Lewiatan tak mówi bo to w ich interesie i oni nie utrzymują rodzin za 1000 zł ale ich pracownicy tak!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

ZS bierz rower między nogi i długa na randkę Ha ha ha bo jesteś już spóżniony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Oczywiście ,ze nie :) Ja nie robię zdjęc jak serią z karabinu :) Szkoda mi migawek :)
Ja oddaje 600 zdjec po obróbce i siedze nad tym kupę czasu.
Zanim coś pstrykne to pomyślę :)
I powiem szczerze... ,że ja bym szerokim łukiem omijał osobę które w jednej ręce trzyma aparat a w drugiej kamerę :) Bo co to będa za zdjęcia ?? :)
Albo jedno albo drugie :)
Ale przyznam szczerze,że chętnie zobaczył bym te zdjęcia :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Witam,
Chciałabym prosić kogoś mądrego;) o wypowiedzenie się na temat nagrania wesela w Full HD. Kamerzyści oferują różne nagrania i ceny, aż człowiek nie wie na co się zdecydować...Jaka jest przybliżona cena takiego nagrania?I czy warto zdecydować się na takie nagranie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

wpn ale jestes plyki i malo rozumny 10zl za litr to bys raz dziennie zarł tylko bo za 800zl tylko na tyle by starczylo a i autobusy by kosztowaly kosmicznie tak jak i pieczywo i inne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

a problem nie polega na tym czy benzyna kosztuje 5zl czy 6zl tylko brak pracy a nawet jak jest to za ile zwrot kosztow dojazdow tylko ja bym chcial zyc biednej Grecji i zarabiac ok2500tys najnizsza krajowa za 160godz ja zeby teraz tyle miec to pracuje w dwoch firmach ok 250 godz i my mamy pomagac tym darmozjadom i pasozytom swiatowym komorze ****** oddaj Polakom to co nasze wspolne i nie pasozytom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Bujaj pustaku na polityczny, a temu leszczowi to opi......ć gałę możesz, tyle podskoczysz cieniasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

''Urzędnicy i politycy - osoby, które w życiu nie zarobiły normalnie nawet złotówki.

Jak bowiem zauważył nieżyjący już amerykański ekonomista Rothbard, każdy człowiek chcący osiągnąć dochód, musi wyświadczyć jakąś przysługę drugiemu człowiekowi: sprzedać mu coś, czego tamten potrzebuje, uszyć mu ubranie, wyprać bieliznę, wyleczyć z choroby, przewieźć z jednego miejsca do drugiego - i tak dalej.

Wyjątkiem są funkcjonariusze publiczni, to znaczy - politycy i urzędnicy, którzy swoje dochody wymuszają siłą. W związku z tym niepodobna sprawdzić, czy praca, jaką wykonują, jest pożyteczna. Jak wiadomo, praca pożyteczna to taka, za którą inny człowiek gotów jest dobrowolnie zapłacić. W przypadku funkcjonariuszy publicznych o żadnej dobrowolności nie ma mowy. Takiemu testowi żaden z nich przezornie się nie poddaje, więc chyba sami świetnie wiedzą, że ich podstawowym zajęciem jest pasożytowanie na Rzeczypospolitej. Czy tacy ludzie są w stanie wymyślić jakieś sensowne rozwiązania dla gospodarki? Mało prawdopodobne.

Umiłowani Przywódcy niepokoją się, czy przypadkiem naród im się nie zbuntuje, a zbuntowawszy się - nie przypomni boleśnie, skąd wyrastają im nogi. Wprawdzie nasi Umiłowani Przywódcy na wszelki wypadek jeszcze w ubiegłym roku przygotowali zarówno prawne narzędzia terroru w postaci przepisów o stanach nadzwyczajnych, jak i narzędzia do pacyfikowania tłumów, na przykład - urządzenia do obezwładniania ludzi hałasem - ale pewnie woleliby, póki co, pacyfikować nastroje po dobroci.

Bo prawdziwą i najważniejszą przyczyną problemów gospodarczych Polski jest ekonomiczny model państwa, ustanowiony w Magdalence przez generała Kiszczaka i jego konfidentów w roku 1989, który nazywam sobie kapitalizmem kompradorskim. Czym różni się kapitalizm kompradorski od zwyczajnego kapitalizmu? W zwyczajnym kapitalizmie o dostępie do rynku i możliwości funkcjonowania na rynku decyduja cechy podmiotu działającego: czy jest pracowity, przedsiębiorczy, pomysłowy, czy nie boi się ryzyka, a wreszcie - czy ma szczęście. Jeśli tak, to przeboruje sobie dostęp do rynku i osiągnie tam mniejszy lub większy sukces. Natomiast w kapitalizmie kompradorskim o dostępie do rynku decyduje przynależność do sitwy, której najtwardsze jądro tworzą tajne służby z komunistycznym rodpowodem. W tym modelu sitwa kontroluje kluczowe segmenty gospodarki z sektorem finansowym na czele''

Stanisław Michalkiewicz



Wiec bierzcie grabie widły idziem polować na stonkę na Wiejskiej.
Gwarantuje paliwo tansze na dzien dobry o 50 gr ,tylko trzeba sie zebarc w sile,a jak grabiami po plecach jeden z drugim dostanie to i zlotowke ukrecimy z tego bata nad nami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

co z tą dziewczyną co zagineła

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Eee to nie,Mariolek u mnie dostatek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Myślcie sobie co chcecie, ja tylko wypowiadam się na temat Pana Zieziuli, bo wiem jaką on robotę wykonuje, ponieważ miałam z nim do czynienia. Nie jest on ani moim krewniakiem ani znajomakiem. Dodam tylko tyle, że w trakcie uroczystości ludzie podchodzili do nas i pytali skąd wzieliśmy takiego kamerzystę i fotografa, bo jeszcze nie widzieli by ktoś z tego fachu był tak zaangażowany w pracę. A po obejrzeniu materiału dzwonili i prosili o telefon. A i dodam Państwu, że on nie był sam, były w sumie 3 osoby. A do trzymania tej kamery miał specjalny stojaczek, założony na sobie nie wiem jak to fachowo się nazywa i w tym czasie cykał zdjęcia. To jest tylko moja opinia i nikt z Was nie musi się z nią zgadzać. My jesteśmy z niego zadowoleni, dlatego jeśli ktoś prosi o opinie i jakieś polecenia to ja to zrobiłam. A nikt nie musi z nim umowy podpisywać. My zanim podpisaliśmy umowę siedzieliśmy prawie 3 godziny zapoznając się z tym co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Mały,ale ja na dno nie idę heheh .Ale mozemy marudę przebrać za Marzannę,na pewno nie miałby nic przeciwko temu;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

normalny uśmiech a co tam omannio ? :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Nie wiem czy Maruda by się zgodził robić za Marzannę ,bo ja bym chciał zrobić taką na kiju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

zapytaj w caritasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .



halo :)

http://www.youtube.com/watch?v=IRCdJeFT8_E&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

No i jeszcze to dla dla ............ :):)

http://www.youtube.com/watch?v=9CYWJADnrr8&feature=bf_next&list=AVTGnpyrBl25wsXxURuJIL33e8_jR0av3L&lf=list_related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

I w końcu może się ktoś za to weżnie i pogoni z forum ZS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .



:)

http://www.youtube.com/watch?v=-IwubxcQAcQ&feature=related

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Panda to może i Ty wyidz za mąż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Wczoraj przed 23-cią jakiś fotograf się reklamował,nawet kilka zdjęć umieścił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Łomża 1 jest

głosujcie więc też tu:



http://blizejprzedszkola.pl/album-50,lomza-moja-mala-ojczyzna


a tu sprawdzenie które miejsce:


http://blizejprzedszkola.pl/mojamalaojczyzna,galerie?ranking=1

do kiedy to trwa wie ktoś?

chyba marcu,czy kwietniu się kończy głosowanie?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

witam sprawdz w przychodnia "somed" na legionów - siostry ołdakowskie - tam jest chya na fundusz i prywatnie tez (chyba takmi sie wydaje , zadzwon dopytaj) podobno spoks - poszukaj tel w google nawet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

w szpitalu na rehabilitacji jest Pani, skończyła kurs w Londynie, nie pamiętam jednak jak ma na imię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

To ja sobie skromnie tak tak to właśnie postrzegam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

hej, jesli ktos z tych zdjec chce w koncu udaremnic glupote zezowatego szczescia (ewentualnie inna osoba, ktora on obrazil, narazil na jakies nieprzyjemnosci itp itd) to prosze odezwac sie na maila. czekam z niecierpliwoscia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Zostawcie wy w spokoju te zezowate szczescie!

Chciał zażartować... jak widać co niektórzy są nad zbyt poważni jak na swój wiek !!! Czego sie wstydzić? Swojego wyglądu, czy też fotki z bardzo fajnej akcjii przeprowadzonej w naszym mieście?? To jak wyglądamy nigdy się nie zmieni i nie ważne jest nasze zewnętrzne oblicze tylko to co sobą reprezentujemy i to jacy jesteśmy!!!! Zezuś przeprosił ! Ba! Ukorzył się przed tymi którzy przez ten głupi mający na celu żart post zaczeli go zastraszać sprawami w sądzie! Beznadziejnie proszę Państwa! Patrzyłam przez palce na to co tu się działo od dłuższego czasu i niestety wydaje mi sie że wasze towarzystwo wzajemnej adoracji tj : Zezuś, maruda, obelix, omania, madziara i reszta których nie ma sensu wymieniać świetnie bawiło się dogryzaniem sobie nawzajem :) Więc dlaczego teraz straszycie się sprawami w sądzie ?? Czy nie mogłoby być jak zawsze :D ? Było naprawde miło czytać wszystkie wasze niesnaski i dogryzanie sobie bo tak naprawde (i chyba każdy z nas się tym zgodzi )

TE FORUM TWORZYCIE WY!!! STALI BYWALCY TEGO FORUM!!!!
OSOBIŚCIE SIĘ PRZYZNAM ZE WCHODZE TU CODZIENNIE POCZYTAĆ O TYM CO ZNÓW CIEKAWEGO SOBIE POWIEDZIELISCIE BADZ TEZ JAKI TEMAT ZALOZYLISCIE :D


A reszta osób która tylko "podjudza" ten konflikt niech sie przymknie i nie dolewa oliwy do ognia!

I nie ważne jest to jak kto wygląda! Badźmy sobą i sie siebie nie wstydźmy!

A co do Admina na tym forum, bądź władz tego forum które jako jedyne mają prawo operować zdjeciami i wizerunkiem osób wyżej wymienionych to chciałabym szczerze podzielić sie z wami moim zdaniem ----TO JEST LEGENDA!!!! HEHE :d


pozdrawiam serdecznie MARUDE, OBELIKSA I ZEZUSIA:d



UFFF! NAJDŁUŻSZY POST JAKI TU KIEDYKOLWIEK NAPISAŁAM I NAPISZE:d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

to co Kramaz do jutra , a wlasciwie do dzisiaj jeszcze ;) heh "widzimy" się na forum, bo zasypiam niestety. dobrej nocy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

W MOPS-ie sa organizowane kursy dla osób bezrobotnych, które sa darmowe i wiem ze ma byc kasa fiskalna

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

dzięki za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Powinienes sprecyzowac jak tam planujesz dojechac.Autem czy autobusem na ktora godzine masz lot itp?Z lomzy jezdza busy pod sam terminal.Rozklad dostepny na stronie Trans Avia , bilet 55 zl. Mozna autobusem , sa takie co tam dojezdzaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

:(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

grzałkę elektryczną montuje się dodatkowo na sprężarce o mocy 75W i drugą o mocy 40W na tacy ociekowej jednostki zewnętrznej by urządzenie pracowało do - 30 stopni... :) Jedna sprawia że olej nie gęstnieje w sprężarce w niskich temp. a druga że urządzenie szybciej się odszrania... owszem COP spada wraz z temp. zewnętrzną ale urządzenia na F... nie posiadają żadnych dodatkowych grzałek elektrycznych w jednostce wewnętrznej... musiały one bi mieć moc kilku kW jak to często jest spotykane w tanich Chińczykach... koszt ogrzania lokalu 50m2 + biuro 15m2 w miesiącu styczniu i lutym tego roku 250PLN za miesiąc na urządzeniach na F... zapraszam mogę pokazać rachunki... działam w branży pomp ciepła 10 lat... pozdrawiam początkujących... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

ok dzieki nina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Napiszcie na forum kiedy i gdzie bedziecie jezdzic, atrakcje gwarantowane :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

http://www.youtube.com/watch?v=7FucYQkM8bI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

za 5 zł nie chciałbym aby mi ktoś kładł glazurę, a cena jest uzależniona i za każdym razem przypuszczam, że ustalana indywidualnie. Położenie płytek 10cmx10cm to nie położenie płytek wielkoformatowych(tak mi się wydaje). Zarówno technologia położenia płytek też jest ważna. Są teraz maszyny, że cięcia na płytce nie znać, jak do tego dojdzie doświadczenie glazurnika to efekt może być warty nawet wyższej ceny. A na forach to zawsze ktoś swojego majstra poleci :) (czy lepszy czy gorszy)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Drogi panie Mr_Andrzeju

Ja niczego nie piętnuję.


Ale nie odpowiedział pan na moje pytanie.
Tylko proszę o własne zdanie i użycie własnych zasobów. Proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Autor: Pipi_Lansztrung (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 10:19

Jezus miał trzy lata na nauczanie.
Czego można nauczyć przez trzy lata, nie wykształconych, prostych rybaków?

Przez trzy lata nie nauczy się wykształcony człowiek nowego języka, nawet łatwego w nauce, a co dopiero prości ludzie w trzy lata mieli się nauczyć wszystkiego w wszechświecie, o Bogu, o tym jak postępować, a jak nie i z czego to wynika...


Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 10:31

nie ważne czy coś jest pokrętne, czy nie, to nie ma znaczenia, aby tylko ten który to czytał wiedział o czym to jest, nie istotne są losy tam opisanych ludzi tylko mądrość jaka wypływa z takiego czy innego działania,


___________________________________________________________

taa...

Jezus powiedział:
Zburzcie swoją/waszą ŚWIĄTYNIĘ (KOŚCIÓŁ) a Ja w 3 DNI odbuduję moją/naszą KOŚCIÓŁ (ŚWIĄTYNIĘ)

3 DNI wystarczy na to co przez tysiąclecia po Kapłańsku zostało zakłamane zmanipulowane.

3 DNI wystarczy na pokazanie światu prawdy na zrobienie prezentacji tego co jest fundamentem religijnej cywilizacji śmierci lansowanej jako cywilizacji życia - życia po śmierci

3 DNI wystarczy aby odkłamać zakłamane.
3 Dni !!!
3 DNI - takie to proste banalnie proste że aż trudno w to uwierzyć. Dla przyzwyczajonych do religijnego irracjonalnego myślenia zbyt proste żeby było prawdziwe stąd ich dążenie do "to-logicznych" interpretacji które tą prostą zwykłą prawdę kaleczą - deprawują nadając jednoznacznym faktom
religijnie urojone znaczenia w których ta prawda wraca do punktu wyjścia - do grobu który "wykopali" religijni kapłani.


Od blisko 2000 lat mamy nowy religijny Folwark Zwierzęcy działający jak inne religijne Folwarki zwierzęce i ludzi żyjących w nich podobnie jak społeczeństwo opisane w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark Zwierzęcy "

Poznacie ich (kapłanów) po owocach a owocem jest świadomie deprawowanie jak zawsze w dobrej wierze prostej zwykłej prawdy i ślepe posłuszeństwo tych którzy to zło cywilizacji śmierci budowane na religijnej manipulacji nieświadomie pomnażają działając na własną szkodę.


Tu nie chodzi o mądrość o której wspominasz ale o owoce tego co ta "mądrość" wypacza. Mądrość którą widać i gołym okiem można poznać po owocach na parafialnej Ziemi - Tej Ziemi - religijnej ziemi nie tylko Ziemi Łomżyńskiej.

oremi
Piszesz cytuje:

" nie istotne są losy tam opisanych ludzi"

BARDZO ISTOTNE są losy ludzi które jak widać ignorujesz ...
to o los ludzi o ich życie tu chodzi a nie o mądrość. Tu chodzi o owoce wobec których przechodzicie obojętnie od blisko 2000 lat gromadząc i pomnażając obłudną mądrość która do nich - do owoców tego religijnego zła doprowadziła dając - mówiąc fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu również przeciw jezusowi.

Jaka religia takie jej owoce.
Owoców przemocy i konfliktów społecznych na tle religijnym jest zbyt wiele aby nie mówić o religijnej spirali przemocy na cywilizacyjnie zglobalizowanej i podzielonej religijnie Ziemi - Naszej Ziemi - Tej Ziemi nie tylko Ziemi Łomżyńskiej.

Nie znam Kapłanów innych religii wypowiadam się o tych których religijnego kolektywu doświadczyłem na własnej skórze ale patrząc z perspektywy na różne religijne cywilizacje widzę że Oni wszyscy są pod pewnym względem do siebie bardzo podobni

o czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Dzięki algeroth wtyczka działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Jestem tego samego zdania ,poprostu jeszcze nigdy nie słyszałem aby Caritas rozliczylo się ze zbiorki pieniedzy lub innych darów. tak jak np robi to Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 11:19

Drogi panie Mr_Andrzeju

Ja niczego nie piętnuję.

Ale nie odpowiedział pan na moje pytanie.

__________________________________________________________


Chcesz właściwej odpowiedzi to postaw właściwe pytanie mądralo razem z tym do czego się odnosisz aby mija wypowiedź była dla Ciebie lepiej zrozumiała jeśli wykazujesz wolę zrozumienia tego o co pytasz a nie szukasz podstępu przeciw prawdzie do zniesławienia której możesz wykorzystać to co Tobie powiem w dobrej wierze.

Dlaczego oszukujesz czytelników dając fałszywe świadectwo prawdzie wciskając mi swoje manipulacje...

...W swojej wypowiedzi piętnujesz moje posługiwanie się wiedzą encyklopedyczną mówiąc o tym wprost zacytuję tym razem Ciebie aby nie być gołosłownym:
Autor: pocoinaco (---.elomza.pl)
Data: 21-03-12 09:31

"Panie Mr_Andrzeju a może tak swoje myśli niech pan pisze a nie wspomaga się Wikipedią."
Koniec cytatu.

Następnie wypierasz się tego jak wyżej (?) - ludzi chcesz ogłupić czy ze mnie zrobić głupka a może siebie ogłupiasz nie łapiąc się już w swoich myślach o co cię jednak nie podejrzewam.

Dlaczego chytrze i pokrętnie po cwaniacku szukasz dziury w całym zaczepiając mnie fałszywie tak jak Kapłani Jezusa ?

Nawet jeśli coś cytuję albo powtarzam w originale i co TY tu uważasz za wadę to wiedz że ludzie mają do tego prawo tak samo jak Jezus któremu kapłani postępujący podobnie do Ciebie tak jak Ty w stosunku do mnie to prawo starali się zgodnie z prawem odebrać za wszelką cenę.

O czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Widziałem jakiegoś ślepca jak prał gacie , bo popuścił, ale waliło od niego. Nie wiem czy to jego szukacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Co to jest........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homoseksualiści w Ruchu Narodowym i ONR .

Za 10 zł to idż na szczaw liście pompować, albo sama zapier.... za te 10 zyli wielce znawczy trolu forumowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org