sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

Ja czekam az znow rozmowy zacznie urywac po minucie, licznik bije a nic nie slysze ani ja, ani drugi rozmowca. W koncu zrobie uzytek z funkcji nagrywania rozmow i uwolnie się od naciągaczy z obu abonamentów. Chwilami nie wiem za co ja płacę te 200zł. Za grudzień tez mnie naciągneli na 30zł za internet mimo iż mam wykupiony pakiet "gwarantujący" darmowy, acz powolny internet po wykorzystaniu limitu. Kpina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

adamosxx go wyrzucil, bo biedactwo nie chcialo szczekac tak jak on

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

jeśli masz do wysłania jedną (czy tam kilka) przesyłkę, a nie szukasz stałego kuriera do firmy, to śmiało mogę Ci polecić stronę wysylajtaniej.pl - duża paczka UPSem niecałe 20 zł, tylko samemu trzeba sobie list wydrukować a kurier normalnie pod dom po paczkę przyjeżdża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

to jak dla _maly_ego, to pół ceny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

Amzolek odezwij się na e-mail: biesspieczny@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

Kiedyś to były Studniówki......... prostota i prawdziwy bal ..... Dekoracje we własnym zakresie i to w szkole gdzie się wczoraj gnata dostało a nie w knajpie. Można było się wykazać zdolnościami i fantazją - to było kształcące..... A teraz czego my ich uczymy???.. Tata i mama zapłaci - ludzie zrobią a oni obudzą się w dorosłym życiu i przeżyją SZOK , JAKIE TO ŻYCIE JEST CIĘŻKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

Dzięki za wszystkie opinie ( nawet te niepotrzebne).Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest szefem lokalnych, łomżyńskich struktur Solidarnej Polski ?

Tak myślałam :(

A swoją drogą, jak to jest, że nawet w regionie rolniczym nie ma szans na nienawożone, niepryskane warzywa?
Czy uprawy eko naprawdę się nie opłacają?

Może gdyby ludzie mieli świadomość co jedzą, co dają swoim dzieciom i jaki to ma wpływ na zdrowie wpłynęliby na producentów żywności.

To niestety utopia i szkoda tylko, że nie mamy możliwości wyboru.

Gdyby jednak ktoś z Was wiedział o możliwości zakupu zdrowych płodów rolnych, proszę o informację.
To bardzo ważne dla kogoś, kto jest poddawany terapii Gersona.

Z góry dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org