sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Zapomniał dodać że demontaż będzie w nocy i to bardzo szybko żeby nikt nie zauważył ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Tak jest we wszystkich Lidlach w Polsce, spotkalam sie juz z tym w innym miescie. Przepis odgorny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

no pod szyldem Jarisua Kaczysnkeigo to ja 10 stycznia nawet nogi za próg nie wystawię. To kolejny cwaniak z wielu ktorzy w ciągu ostatnich 20 lat mamią , mamili polaków i traktuja nas jak stado barnów.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

gt.pd- czytam i oczom zaczynam nie wierzyć, że strażnik miejski upublicznia dane osób, grozi sądem i proponuje układ w stylu ,, podajmy sobie ręce" na forum publicznym. Czy to jakaś paranoja? Chyba z główką coś nie halo, warto, by było zasięgnąć porady specjalisty.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Na pks na spokojnej i w janowie sopliccy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Zbychu nie pisze sie na to. Jechac tam i wrocic bez reki czy nogi to lepiej zostac tu za marne pieniadze :p

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Nagrody hojne = choinka skromna. Równowaga jakaś musi być bo inaczej wszystko by runęło, tego chyba nie chcecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Trzeźwość jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Drogi gt.pd Panie X.X bo za ujawnianie nazwiska jest niestety art. 212 kk. (zważywszy że wskazujesz konkretną osobę z jej personaliami bez zgody itd.)Postanowię że zrobię to samo co uczyniłeś Ty. Zgłoszę to do takiego samego organu i tu nie będzie umorzenia. Tak właśnie przeczuwałem, że do końca prawa to Ty jednak nie znasz a jesteś ponoć Strażnikiem Miejskim.


Pozdrawiam





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Kaśka - a Ty rodziłaś w Łomży? Czy tylko się opowiadań nasłuchałaś? Sorry, ale wkurzają mnie takie historie, w większości przerysowane i przetragizowane. Żaden lekarz nie pozwoli ot tak sobie zejść pacjentce podczas porodu. Zresztą jakoś nie słyszałam, żeby jakaś kobieta w Łomży umarła podczas porodu. Miejskie legendy i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Ja mam zmywarkę Grażynę koszt utrzymania 10 zł tygodniowo nie trzeba serwisować bo serwisuje ją jej mąż.
Gorąco polecam taki sprzęt a jak sie znudzi mozna wziąć Krytyne za 7.50



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stop podżeganiu przeciw PIS i Kościołowi

Tylko w klubie Biebrza najlepsza zabawa:):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org