niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oto PiSlamski bolszewizm

SAMSUNG !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

lomzyniak24 boli Cię to? że ktoś za pierwszym zdał? Sam pewnie idealny jesteś kierowca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

Mam u nich internet od niedawna ale w stosunku do sąsiadującej konkurencji za najtańszy abonament mają 4 razy szybsze łącze - 25 zł konkurencją 250 kb/s a introlan 25 zł za 1 mb/s a nocą 2 mb/s.Jak na razie pozytywne zaskoczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

do fanka bocianka:

skoro harcerstwo "nigdy ci nie odpowiadało" to po co zabierasz głos? i mówisz o jakich paradoksach?

W każdym dokumencie znajdziesz jakieś luki oraz zdania, które możesz zinterpretować po swojemu. Harcerstwo TO NIE JEST to samo co scouting... Mnie zawsze uczyli, że harcerstwo wywodzi się ze scoutingu. A różnica jest ogromna... to że mój pradziad miał na nazwisko X nie znaczy że ja też takie mam...

działam w harcerstwie od kilku lat i jakoś przez ten czas nie odczułam, że jesteśmy organizacją polityczną. Nikt mi nie wpaja że mam głosować na X! Takie są fakty... a większość osób opowiada się za stereotypami! Jeden powiedział, że Górska jest zła a Pyczot dobry i ludzie którzy w całej Łomży którzy nie mają zielonego pojęcia tak myślą!

Poza tym w tym temacie nie chodzi o cele czy ideały o których wspominasz czy też paradoksy, tylko o to że większość osób oczernia nie mając pojęcia na czym oparty jest cały spór! Podobnie było z resztą w temacie założonym po ukazaniu się artykułu o wyborze nowego komendanta. Czemu wypowiadają się osoby, które mają tak na prawdę mało do powiedzenia i oczerniają!?

Radze najpierw zorientować się o co chodzi i dojść do setna sprawy a dopiero się wypowiadać...

Ostatnich słów nie kieruje akurat do ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

Witam.
Nie rozumiem dlaczego Państwo, nie znając dokładnie całej tej sytuacji osądzają różne osoby, ba! Nawet córka Pani Górskiej została w to wmieszana. Jakim prawem? To tak samo jakbym kogoś z Was o to oskarżyła co Wy Kasię. Co ma wspólnego z tą sprawą, że należy do Carpe Diem i innych organizacji? Ktoś chyba chciał podać niepotrzebny, nieuzasadniony argument. W ZHP są różne obowiązki, nie tylko organizowanie akcji, ale także trzymanie porządku i dokumentowanie wszystkiego. Nie dziwię się Pani Górskiej, bo kto by chciał mieć w swojej organizacji kogoś, kto nie reguluje składek, nie dokumentuje planów i zbiórek drużyny. Czy Państwo byście zatrudnili taką osobę? Wątpię. Ja podobnie zachowałabym się na jej miejscu.

Co do wypowiedzi fanka bocianka.
Byłam na wielu obozach, biwakach, zlotach, spotkaniach harcerskich i proszę mi uwierzyć, że to nie są tylko hymny, występowanie itp. Tutaj pan przedstawił bardzo ogólną postawę harcerską. Przede wszystkim w harcerstwie chodzi o ludzi- podobne zainteresowania, pasje, poglądy. Właśnie to tworzy harcerstwo. Nikt nikogo nie zmusza do należenia do ZHP i poddawania się jego ideom. Jeśli chodzi o dystans, to jaki byłby harcerz z człowieka, który pije pali, ćpa i jeszcze wszystko inne. Tak jak Państwo wychowują swoje dzieci na porządnych obywateli, to samo robi harcerstwo, po to są podane różne postawy, a co do autorytetu, to już od nas zależy kogo sobie wybierzemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

Ja już rozumiem. To z domu ojcowskiego wzięte. Matka śmieci zawsze stawiała pod chałupę , bo ojciec raz w tygodniu do lasu jeździł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

Podobno maja wyjaśniać czy to na pewno był policjant w cywilu. Nie powinien kopać leżącego, ale czy zwróciliście uwagę, że ci wszyscy huligani nazywaja siebie patriotami a rozwalają pół miasta nie szanując dóbr wszelkich.

Zobaczcie też tego dziadka, który tam idzie na filmiku. Nikt sie nim nie zajął.....

A ten facet, który dostał gazem po oczach został postrzeżony jako jeden ze ''sprawców'' ... policjant też człowiek, więc skąd miał wiedzieć, że to zwykły przechodzeń..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

odzywałem się już wcześniej i pisałem, że mam piwo do oddania - przegapiłeś:)
znajdź tamten temat i zgłoś się - mi właśnie jedno zostało - specjalnie dla Ciebie:)

tu masz:
http://www.pg9.4lomza.pl/doczworki/forum/read.php?f=2&i=437046&t=437046

a teraz wróćmy do tematu, na prawdę nikt tam nie chodził?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oto PiSlamski bolszewizm

Heh JA JESTEM PATRIOTA I BYM KU...RWA WSZYSTKICH NAZIOLI I LEWAKOW WYWIOZŁ DO KAMIENIOŁOMÓW BY ZAPIERD......
NIECH "PRACA UCZYNI ICH WOLNYCH" :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org