piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

To ja Ci powiem tak. Jest różnica:)
bo jak w realu nie masz z kim rozmawiac wtedy jest smutno.. a w necie to tam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

PILOT LOTU ZASŁUGUJE NA NAJWYŻSZE ODZNACZENIE PAŃSTWOWE!!!!I WIELKI SZACUNEK!!TO CO ZROBIŁ TO MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!WIDAĆ JAK SA PROFESJONALNIE WYSZKOLENI ORAZ ILE MAJA WYLATANYCH GODZIN!!A TO PRZEKŁADA SIĘ NA BEZPIECZEŃSTWO NAS PASAŻERÓW!!!!! JESTEM DUMNY Z TAKIEGO GOŚCIA!!!!SZACUNECZEK!!!BRACIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Oglądałam to i powiem, że wylądował delikatniej niż z tymi kołami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Mrauuu muszę na jakiś czas Ciebie opuścić :(
Jak masz chęć to kliknij do mnie na subhuman5@wp.pl ? a może zmienisz jak zobaczysz świat jakim ja widzę to może zmienisz pogląd na świat itp...
Obiecuję że będę grzeczny i nie będę zadawał krępujących Cie pytań...
Paaaa do miłego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Ja krzystam z caffeprint.eu bo mają szeroką i tania ofertę i jak do tej pory nigdy się na nich nie zawiodłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

chcieliście wejsc do ue to mata ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Czy wie ktoś kto to śpiewa?
http://www.youtube.com/watch?v=Hip1vBd7Fc0&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

http://www.youtube.com/watch?v=quSOJ48XZEA
Proszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

ha ha ha bo ta Vectra to była policyjna chyba - aha ha aha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

brawo! Jan.



To była policyjna, czy chyba była? Jak się tak zainteresowałeś i ci przeszkadzała to czemuś nie podszedł i nie powiedział, że ci przeszkadza? Na forum to hojrak jesteś co? O ile była to policyjna vectra, bo sam nie wiesz tego oczywiście i pewnie ci się zdawało.
Tak ludzie tworzą plotki życiowe i potem na forach się podniecają , bo mogą nawrzucać komuś.

Panie Janie - chyba jesteś przedstaicielem "niebieskich", daj sobie spokój z tłumaczeniem, nic nie wskórasz, bo i tak nie dotrze. Pozdrawiam i dzięki za pilnowanie porządku w tych trudnych dniach.
Aha, piechotką się chodzi, tam gdzie nie można dojechać. A korki niestety prawie same BLe robiły. Najlepiej to pod bramę samą wjechać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

http://www.noverify.com/watch?v=EVXRuAaCVlY

Normalni obstawiają jaka będzie reakcja marudy, Andyego, Thomasa, nie.dotycza, robcia itp trolików
a) będą podziwiać barwną tradycję Islamu
b) zaczną trolować, że chrześcijanie też tak robilia a to że robili tak 500 lat temu to nie ma znaczenia
c) nazwą mnie rasistą i faszystą dlatego, że nie popieram bicia i mordowania ludzi za religię
d) jak zwykle rozpoczną potok wyzwisk, obelg bez żadnych argumentów a Andy zacznie wklejać durne obrazki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Ty Riposta wszechwiedząca niczym sokole oko i pędziwiatr- z jednego miejsca w drugie w ułamku sekundy -widzisz o danej porze w 10 miejscach na raz hehehe...czekamy na porady co zrobić hehehe ...poważna osoba na poważnym stanowisku...szkoda że nie mam co pozazdrościć takiej wiedzy...internetowej przekazywanej przez Ciebie - szczególnie prawnych porad...a już w szkole podstawowej uczą czytać ze zrozumieniem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

wysłałem już

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Chłosta za noszenie spodni?
Dlatego zaznaczyłem, że nie popieram bicia z powodów religijnych. Jeśli chodzi o kary cielesne za drobniejsze przestępstwa to jestem za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

siemka. ja przeszedłem wszystkie etapy pozytywnie (tylko ABO zostało) i w momencie kiedy spodziewałem się telefonu z informacją potwierdzającą dostanie się do szkoły otrzymałem pismo z informacją o przerwaniu mojego postępowania rekrutacyjnego?
Czy jest/był ktoś w podobnej sytuacji??
Dodam, że należę pod KWP Gdańsk.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Jak tak pójdzie dalej to każdemu z nas przyjdzie http://poznajdate.com/573855.php swojej smierci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Witam,

czy jest w Łomży salon firmowy Orange? Muszę oddać telefon na gwarancję i podobno salony partnerskie mogą nie przyjąć ale firmowy salon MUSI. Telefon był kupiony na orange.pl i przysłany do mnie kurierem. Wszystkie dokumenty mam.


Pomożecie? Do którego salonu się udać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

AL.LEGIONÓW,PRZY BANKU ALIOR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Dzień wolny, nigdzie nie było trzeba się śpieszyć, wszędzie można było zdążyć, a to co się działo przy cmetarzach to horror!. Jak sępy niektórzy walczyli o miejsca parkingowe, a my piesi - to insekty na drodze, nawet na przejściu dla pieszych. Mało mi nogi nie rozjechał jeden taki w boju o miejsce na TRAWNIKU!. No, ale cóż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Idę dziś na Kebab na Bema...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

w Lomzy nie ma salonu firmowego, najblizszy masz w Bialym albo Wawie, co jest po prostu smiechem. Czlowiek nie moze oddac telefonu na gwarancje. Co do salony na Legionow, to salon partnerski, ale jak narazie jedyny, w ktorym mi sie udalo oddac telefon na gwarancje, kiedy trzeba bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

1. 'opluwacze' – piszą posty typu: 'ale głupoty', 'moherowe berety', 'idź do szkoły' czy inne, wulgarne. Ich zadaniem jest demotywowanie autora tekstu, przeszkadzanie w dyskusjach, zniechęcanie do dzielenia się linkami / materiałami, czy w końcu sprawianie wrażenia, iż dany pogląd jest marginalnym. A to wszystko dlatego, ponieważ opluwacze bardzo często albo występują gromadnie, albo jest to jedna osoba która korzysta z wielu zmiennych nicków.

2. 'psychiatryczni' – typ trolla internetowego / osoby na etacie, który szczególnie uaktywnił się po katastrofie w Smoleńsku. Piszą oni posty w stylu: 'lecz się', 'ale głupoty piszesz, masz paranoję' czy w końcu: 'polecam leczenie psychiatryczne'. Zastanawiające jest to, iż posty te, najczęściej krótkie, są pisane według konkretnego szablonu tak, jakby pisała je stale ta sama osoba. Dziwne jest to, iż posty te często się powtarzają, zmienia ulegają tylko niektóre słowa. Zupełnie tak, jakby były one czerpane z kilku gotowców, schematów, z dodatkiem niewielkiej inwencji autora takiego postu / komentarza. Psychiatryczni – albo pospolite trolle (najczęściej) albo osoby piszące za pieniądze (rzadziej) występują także w sposób stadny. Jakie jest ich zadanie? Spełniają oni ważną pozycję w wojnie informacyjnej o prawdę. Mają oni za zadanie ośmieszenia poglądów, ludzi, których wpisy komentują w oczach innych czytelników. Często opieranie się na naukowych, niezależnych ekspertyzach nazywają teoriami spiskowymi, aby od razu zaklasyfikować negatywnie dany pogląd i go ośmieszyć w oczach innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

wow
:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

szacun (jeżeli jest to prawda)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

Mrauuu koleżanko sympatyczna spam się tworzy przeważnie w jakimś celu nie do końca uczciwym:(
A nie sadze że jesteś taka :) może i nie znam się na ludziach ale jeszcze potrafię odróżnić uczciwe intencje ludzi a porozmawiać zawsze można;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

o tym mowie dobrze kombinujesz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

adamosxx w Łomży ktoś wykupuje na regularnie ziemie do kwiatów coś o tym wiesz ? Z kumałeś się ogórasem może coś razem kombinujecie i należy zawiadomić ABW? My nie chcemy drugiej Norwegii!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

taaaa najlepiej kupowac to sie chce na necie bo daja gratisy a jak cos nie tak to juz sie wyslac nie chce na wlasny koszt tylko szuka sie jelenia od czarnej roboty ni pieniedzy z tego nie bedzie mial tylko wrzod na ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

O tak, masz racje. Wstrząsające filmy z tego wydarzenia można zobaczyć. Barbarzyńswo. BTW, mógł sobie sprawdzić http://poznajdate.com/573855.php
to może by się wywinął Kosie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy za ewentualnej prezydentury Muzyk miasto będzie łożyło miliony na ojca z Torunia?

bo kończy się zauroczenie...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org