poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak pis zniewala obywateli.

Janko nimh doje8ales jak stary dziad, szkołę skończyłem, prace mam, jesteś ch*jowym jasnowidzem, dzisiaj dużo ludzi po studiach nie ma roboty i o czym Ty do mnie piszesz, nawet nie na temat, a na policjanta iść to nawet szkoły nie trzeba teraz, bo ich za mało na euro haha

dla mnie to i tak darmozjady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak pis zniewala obywateli.

Tak czytam to...Skandal!

Teraz niech każdy z Was wyobrazi sobie, że ta kobieta mogła być waszą żona z synem, matką z bratem...bądź kimś bliskim...
Ciekawe co by zrobili z tymi "mundurowcami" gdyby to była bliska osoba któregoś z ich kolegów po fachu...
Moim zdaniem każdy w tej sytuacji zareaguje agresją w kierunku policji. Bo to ich zasrany obowiązek, którego nie dopełnili!

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak pis zniewala obywateli.

Nie mówię, że nie wierzę w to co co pisze wujek_południe, ale jak czytam to mi się w głowie nie mieści, że taki był przebieg zdarzenia... .

Wujek_południe, jeśli to prawda to powinieneś pociągnąć sprawę dalej. No nie wyobrażam sobie, żeby policja wypisywała mandat, podczas gdy ja 50 - 100 m od nich leżę np. nieprzytomny, albo może się duszę i potrzebna jest reanimacja... .

P.s. JEŚLI TO PRAWDA to zgłaszaj to do Biura Spraw Wewnętrznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak pis zniewala obywateli.

Myślałem, że firma polkur handluje drobiem. Nawierzchnia bieżni musi być zrobiona z czegoś nieodpowiedniego, bo tak śmierdzi, że na trybunach nie można wytrzymać, przez co przestałem chodzić na mecze ŁKS-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak pis zniewala obywateli.

to nie policjanci ale przebierancy:))) kadra jest wymieniana co 6-7 lat i dadza takiego glupka ,ktory nawet nie wie jak ma sie zachowac ,presja przelozonych , rozlicznie z nalozonych mandatow ,nie masz wynikow:) i won!!!!!!!!!!!!!wiec robia wszystko aby sie utrzymac!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak pis zniewala obywateli.

serio? Szkoda;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak pis zniewala obywateli.

A jakie to ma znaczenie? Albo się wybierasz, albo się nie wybierasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org