czwartek, 03 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

co wy wiecie o życiu. Płakac mi sie chce jak widze texty w stylu Lendzioszek wroc... a moze to Balcerowicz musi odejść??? HA HA HA ludzie, wy chcecie zybo to miasto sie rozwijało? czy cofało? jak ktos nie wie o co chodzi to niech spojrzy na Ełk... startowalismy z tekiego samego punktu... tylko ze tam nikt nie blokowal rozwoju miasta... wręcz przeciwnie. Gdyby w łomzy wczesniej mogli dzialac tacy ludzie jak prezes ŁKS'u to nikt by z tąd nie uciekał. biorąc pod uwage ze jestesmy na trasie w-wa - mazury to nie mamy prawie nic. NIC. Ijeszcze taki pajac, ktory nie ma pojecia o zyciu mowi lendzioszek wroc... hehehe a co ten lendzioszek sam zrobil???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Grzesiek_Mazurek:

If only you can see everything
Idon't think you are as an evil.
So you cannot be bad for me.
I feel it.

Merry Christmas

Furiouz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Prezes chciał kupić, prowadzi firmę, musi się rozwijać, normalna sprawa. Ale dlaczego miasto wskazało to miejsce i tak dziwnie chciało ten grunt sprzedać. Niby nie chce sprzedać, a robi wszystko, aby to zrobić. Coś ktoś knuje w ratuszu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

W USA znieśli podatek za Internet, a nam Unia go zwiększyła...
Równowaga w przyrodzie musi być.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Zapraszam do przeczytania ksiazki pt – Nicky Cruz opowiada – jest to prawdziwa historia przywodcy najpotezniejszego i najbrutalniejszego gangu nowego yorku lat 50-tych - gangu Mau Mau!

Ksiazka jest bestsellerem, byla wydawana 10 lat temu, przeczytalo ja przez internet w Polsce kilka tysiecy osob a na swiecie kilkaset milionow...

Nicky był najlepiej wladajacym nozem czlowiekiem nowego yorku.... 12 krotnie był w wiezieniu.... zranil sztyletem 16 osob.... był postrachem nowego yorku!

Ksiazka opowiada o walkach gangow nowego yorku, opowiada również historie wielu narkomanow dla których nie było ratunku...

Ksiazka jest na stronie Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Świdniku w dziale - Ksiazki



Zapraszam.... naprawde warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

madaj: mylisz się, nie reklamuje treningów w Białym. wolałbym, żeby w naszej Łomży też byłaby możliwosć zdobycia konkretnych umiejętności /z tego powodu nie mam zamiaru więcej narzekać/.

Łomża nie jest dużym miastem, wiec jak ktoś dostanie w dziub, to można kolesia znaleść i pokazać kto tu rządzi. Ale jeśli nie masz odpowiednich znajomych /najlepiej z szerokimi karkami/ to możesz liczyć tylko na siebie.

Faktem jest, że policja jest bardzo zapracowana i zawsze jej nie ma, kiedy trzeba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Na szczęscie mieszkam w Perspektywie i mam nadzieje ze to jest wmiare daleko od śledczego i nie zapuszcza się w moje rejony :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

hahahahahhahaha SxxxK podaj ulice na której mieszkasz to zobaczym czy tak daleko bo ja mieszkam na samym obżerzu ŁSM tylko ulica oddziela mojo spółdzielnie a twojo z.... spółdzielnie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

No bo to jest reklama na wszystkie forum w polsce .

Pozdro Dla mojego brata Bartka ( śLeDcZeGo )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Mam andzieje ze to szeroka ulica, czesto uczęszczana przez samochody i trudno się prze nia przedostac ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Proponuję kilka złotych do kieszeni i przejść się po firmach komputerowych.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ucz się walki..
W każdym mieście, społeczeństwie nie możesz czuć asie bezpiecznie..
No, ale zaszokowało i zbulwersowało mnie to, że w biały dzień takie cos się zdarzyło



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

jcb16 - pozdro, bo Bartez to osoba na tym forum :)

Do tematu: brak adminów powoduje brak mozliwości unikania tego typu postów - obciach dla jarka slaloma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Byłem w kilku dzisiaj, mogą sprowadzić na połowe przyszłego tygodnia,a mi jest potrzebne na jutro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

ja z kolei slayszalem ze ma tamtedy isc droga 2pasmowa. oczywiscie pewnie nie starczylo kasy i mamy to co mamy, jak jade samochodem to studzienki omijam bo mi zawieszenie tego nie tlumi. nowa droga a krzywo osadzone studzienki a fee nie ladnie -------- dla wykonawcy ieszcze dluzszy-----------------dla odbioru. mam nadzieje ze ktos z urzedu czyta to forum i nam wyjasni co jest grane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

..a ja słyszałem że teren jest uzbrajany pod budowę bloków i wąska uliczka , jest dlatego wąska i krzywa bo bloki będą duzo wysunięte w tą stronę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

http://www.joemonster.org

Himmler wzywa jednego ze współpracowników:
- Powiedzcie dowolną liczbę dwucyfrową
- 45
- A czemu nie 54?
- Bo 45!
Himmler zapisuje w aktach "charakter nordycki" i wzywa następnego:
- Powiedzcie dowolną liczbę dwucyfrową
- 28
- A czemu nie 82?
- Może być i 82, ale lepsza jest 28.
Himmler zapisuje w aktach "charakter bliski nordyckiemu" i wzywa kolejnego:
- Powiedzcie dowolną liczbę dwucyfrową
- 33
- A czemu nie... a to wy, Stirlitz.

`
Stirlitz powtarzał, iż zawsze lepiej jest raz podsłuchać niż 100 razy
usłyszeć...


Stirlitz gnał swoim 600-konnym Mercedesem do Berlina. Obok niego pędzili
ss-mani na motocyklach.
- Paparazzi - pomyślał Stirlitz.


Stirlitz przeglądał pocztę elektroniczną. Nagle do gabinetu wszedł Muller. U
Stirlitza na ekranie ujrzał szereg bezsensownych znaczków.
Szyfr - pomyślał Muller.
KOI-8-R* - pomyślał Stirlitz


Stirlitz zwinął kartkę w rulonik i wrzucił do pisuaru. Wiadomość bezpiecznie
dotarła do Centrali.


Stirlitz spacerując po berlińskich ulicach, ujrzał grupę smagłolicych mężczyzn
z bujnymi ciemnymi brodami i w turbanach na głowach.
- Turyści - pomyślał Stirlitz.


Stirlitz wszedł do gabinetu i ujrzał Mullera leżącego na podłodze i nie
dającego oznak życia.
- Otruty - pomyślał Stirlitz przyglądając się rączce siekiery wystającej z
piersi.

(* KOI-8-R to symbol kodowania cyrylicy - dla mniej sprytnych)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

padło pytanie o odbiory, nie wiem na jakim etapie odbioru sie skończyło, ale jedną z osób odpowiedzialnych jest pani Arnista z UM.Myśle że to do tej właśnie pani powinny trafic informacje o niedociągnieciach,że za pośrednictwem prezydęta miasta(to taka rada) , to jusz inna rzecz.
Pozdrawiam

ps. z kąd inąd nie ma sie co wstydzić wkońcu idą na to nasze wspólne pieniążki (podatki i nietylko)więc jako posredni inwestorzy mamy prawo wymagać jakośći.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

to nie wina uni tylko prawa polskiego w Niemczech podstawowa stawka podatki vat wynosi 0% aa w Polsce 22 %



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

To w Niemczech wogóle Vatu nie ma ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

To działa tylko na tytuł a nie na to co już jest pisane w poscie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Uwas w Łomży fajne macie drogi to nie to samo jak w innych miastach albo wsiach na podlasiu :] Najbardziej fajna jest ul.Zjazd UWAGA NASYP USZKODZONY PRZEZ BOBRY 20 KM/H albo Sz.Zambrowska co kilka metrów studzieńka na środku i taka wąska ta droga :- Moge powiedzieć że dobrze się jedzi po ul.Rybaki i jak się jedzie na nowy most ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Policja to żadna firma nawet działalność gospodarcza !! ja powiem że może być Browar Łomża i OSM Piątnica .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Zawsze piszecie tu jakieś takie Historyjki ? Jak wy chcecie żeby tu zajrzał jakiś gość z UM albo Admin jak piszecie takie coś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Żyje ta Choinka na rynku ? czy już wszystkie igły pospadały ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Czy ktoś kiedyś był w telepunkcie? Wszystko jest na pierwszy rzut oka fajne. Ale jest tam olbrzymi bałagan!!! Chcąc coś kupić trzeba spędzić dużo czasu z powodu bałaganu w systemie. Sam czekałem kilka miesięcy zanim założono mi stałe łącze.

Mówiąc o bałaganie w TELEPUNKCIE nie mówię o obsłudze oni są spoko i naprawdę się starają ale jak system nie wyrabia to nie ich winna.

Spotkałem się z takim wypadkiem że aby odłączyć telefon trzeba było czekać 4 miesiące przecież to jest skandal.

Czy monopolista nie może się postarać aby klient był zadowolony. Jak ktoś miała jakiś problem z TP niech napisze może ktoś to przeczyta i zmienni się coś !!!

PS. WĄTPIE W TO ALE TRZEBA PRÓBOWAĆ !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

MOi rodzice czekali 11lat na podłączenie telefonu i nikt jakoś nie mówił, że to skandal!
A próbowałeś w Szeptelu?

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Może gość z UM albo Admin, częsciej będzie tu zaglądał, kiedy zobaczy, że znajdzie tu coś, co choć trochę poprawi mu humor?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Stirlitz dokarmiał ukradkiem małe niemieckie dzieci. Na drugi dzień dzieci od ukradka puchły i umierały.
*
Stirlitz pomyślał.
Spodobało mu się, więc pomyślał jeszcze raz...

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ewentualna druga nitka drogi i tak nie poprawi krzywizny tej nitki. To nie ma nic do rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

No ja jeszcze nie doświadczyłam ich bałaganu, ale sporo się słyszało:D Skandal, ale popyt mają, jak narazie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ten bajzel nie narodził się wczoraj czy dziś.On się ciągnie latami.Pamiętam czasy praktyk szkolnych w łomżyńskich obiektach "tepsy",przed paroma już łądnymi laty.Przynajmniej 40% ludzi nie wie po co tam jest,bądź po prostu nie chce wiedzieć.TP S.A. to taka "firma",której większa część personelu kultywuje,utartą jeszcze w poprzednim ustroju politycznym zasadę:"Czy się stoi,czy się leży,to i tak mi się należy"...a i podejście do klienta też jakby z minionej epoki
Pozdro!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Grzesiu i Śledczy zepsuliście mi dobrą zabawę pół nocy łamałem sobie głowę nad tą zagadką, zwołałem sztab ds. rozwiązywania sytuacji kryzysowych, w skład ktorego weszli najwybitniejsi naukowcy (m.in z NASA) a tu .... odpalam kompa i ... nie bawię się tak.......... buuuuu :*D

Pozdrawiam

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Coś mi nie psuje.Śniegu Nie ma !? znowu spadnie w dzień wigili jak rok temu dzień wigili a tu nagle śnieg hehe no cóż ja te świąta spędze z tato bo mama pracuje i reszty rodziny nie bedzie no cóż dobre i to bo bym sam spędzał te święta :(

Pozdro Dla Ziomka Ptysia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ja uważam , że za dobrą i odpowiedzialną pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie. Nie widzę w tych gratyfikacjach nic nadzwyczajnego. Za to za łapówkarstwo powinni srogo karać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

witam wszystkich

Nie macie gdzie się zabawić w łomży????=!!!!!!czytalem ze lubicie dobra michę, chcecie muzykę która sprosta waszym wymaganiom, obsługę która was zauważy, odwiedzcie KLUB RAMPA już wiele osób zamieniło tak krytykowana przez wszystkich knajpę na ten KLUB. Teraz 26.12 będzie tam DJ>MAJA ta od programu tvn „co za noc” szykuje się dobra impreza.

...

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

z tego co wiem to rampy już niema. W to miejsce powstała RAMPA VIP, czyli lokal dla vipów. Ja Vipem niejestem i źle by mi było wśród tych wszystkich dygnitarzy, biskupów, biznesmenów i innych ważniaków. Wolę jednak kluby dla wszystkich a nie dla geji wypachnionych i wypucowanych.
Chyba, że VIP to oznacza coś innego ale wtedy powinno być w nazwie np. PIP, to by się już fajniej kojarzyło z panienkami tańczącymi a nie z gejami.
Proponuję żeby właściciel zmienił nazwę na RAMPA PIP.

Piotrek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Tak powinno być, ze ludzie na stanowiskach w państwowych urzędach powinni mieć "dobre" zarobki, ale ile chyba nie 10 tyś netto,
a swoją drogą nasz obecny prezydent nic sam nie robi, zawsze się wymiguje nie ma odwagi niestety podejmować "złych" tzn niewygodnych decyzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane


TO JEST REKLAMA

GENERALNIE BYŁEM WIDZIAŁEM I TO CHYBA JEST "DOM WESELNY"
A CO DO NAZWY RAMPA VIP TO BARDZIEJ PASUJE RAMPA CIP.


WYSTARCZY SPOJRZEC NA WWW.ELOMZA.PL WYDARZENIA ZAJEBISTE ZDJECIA Z RAMPY CIP


POZDRAWIAM I ŻYCZE SMACZNEGO TYLKO NIE WIEM CO CHCECIE JESC PO 21.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Mi też się podoba choinka i co z tego ? moze być ale by mogło wiecej tego być :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

no ja też nie :P jak coś to RUTKOWSKIEGO :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

sorry śledczy ale jak piszesz cyt "... a czemu nie moge wejść tam co ja jestem gorszy ja dobrze się zachowuje w takich lokalach".
Więc jeśli po wódce też się dobrze zachowujesz czy to znaczy że możesz ją pić ?? mając 15 lat ?. Inne posty masz fajne (czyt. śmieszne :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Wołków i wołów Ci u nas dostatek ....... równiez na forum :)

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

10 tysiaków zarabiał mój stary w czasach komuny. I nie był żadnym dyrektorem, a zaledwie kierownikiem działu. Po przeliczeniu mogę śmiało powiedzieć, że do dzisiejszych czasów miał więcej niż owe dyrektory, które soką w oku tych, co powracają do chaty z 500 zł. poborków. I tak to już jest. Po 15 latach kapitalizmu w wydaniu polskim zdziadziałe społeczeństwo, faszerowane ogłupiającą propagandą radiowo-telewizyjną uważa, że 10 tysiaków miesięcznie to jakiś luksus. To powinien być standard dla każdego uczciwie pracującego. A że nie jest? Powiedziałbym, ale cenzura nadal czuwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ludziska są różni? Żadne odkrycie. Chiba że chińczyki albo murzyny. Dla nas wszystkie jednakie. Czyli nierozpoznawalne. Podobnie jak wołki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

dla mnie to jawna prowakacja ze strony geja bez torby i barana bez mózgu, w stosunku do wiadomego lokalu.

Właściciele wiadomego lokalu - czy wy nie macie w domu neta

Ustosunkujcie się do tego. Chyba że macie to w dupie to wtedy ok.
Napiszcie coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

genia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

pokaż mi tę dziurę i te dechy !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Kilka razy jechałem Szosą Zambrowską i nie zauważyłem żadnych mankamentów. Droga jest taka jaka była, odnowiono tylko nawierzchnię.
Budomex jako wykonawca faktycznie się nie popisał. Budowali wolno, niedokładnie, zostawili dużo bałaganu (obserwowałem ich poczynania na ich głównej inwestycji, czyli budowie ciągu sanitarnego ulicy Poznańskiej) Powinni zapłacić duże kary dla naszego miasta. Sieć kanalizacyjna na Poznańskiej jeszcze nie działa, a dawno powinna być uruchomiona.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

całym szacunkiem, MR. GRZEGORZ, ale nie tylko czas, nie tylko on. Nie zapominaj o subtelnej roli czynnika ludzkiego w skomplikowywaniu drogi świata. Więcej nawet-jeśli chodzi o losy świata z punktu widzenia ludzi, to mamy tu głos znaczący, determinujemy gros kierunków rozwoju. Co prawda to tylko my, średniaki, się tym przejmujemy, bo ani z punktu widzenia bakterii, ani galaktyk nasz działalność nikogo (niczego) nie obchodzi. Ale akurat mnie to mocno interesuje, w zwiąq z czym bardzo niechętnie poddaję się dryfowi czasu, za to z ochotą maczam patyka tuż za burtą, żeby kierunek był zgodny z moimi oczekiwaniami. Albo conajmniej patrzę w dowolnie wybranym kierunq q samodzielnie wybranemu kawałkowi horyzontu.

Język mnie piecze, nie będę więcej wygryzał kiwi ze skórek...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

:D dobre dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

DaSto
Co się z Tobą podziało?
Dłuuugo Cię nie widać...
Żyjesz jeszcze w tej Hameryce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Smutek i nostalgia.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

to że Konarzyce to wcale nie oznacza że wieśniaki :P Tylko mi nie piszacie że Wy nie macie rodziny na wsio bo w to akurat nie uwieżę .A babcie???Im też od życia się coś należy za ich czasów.....hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

wiedza i refleks czy google (4) i refleks ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Wiedza, refleks i doświadczenie.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ja to powoli zaczynam lubić Cześka,i tę jego Narem...
...gość jest nieugięty :-) ...

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Wiele rzeczy różnie smakuje w poszczególnych stadiach dojrzałości :).

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Właśnie twoja główka jest bardzo mała... i niewiele się w nią mieści, wiecej nie napisze bo szkoda mi mojej klawiatury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ostatnio słyszałem o podwyżkach wynagrodzeń dla panów prezydentów, myślę że muszą na czym zaoszczędzić. Jak się okazuje najłatwiej na oświacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

".................................cdn. ......................................."

Tylko nie to!!!.............



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

i tu jest odpowiedź, problem sam się rozwiąże. Nie będzie siedziby, nie będzie muzeum.
Jak to się ma do rozwoju turystyki? Chyba że przewodnicy będa mówili .. tu było ... muzeum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Życze Miłych i wesołych świąt i zaje****sylwka Życzy Bartek:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Jakiś burak zapewne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Skąd u was żądania od Magistratu, aby ten łożył na kulturę? Przecież to niemożliwe, bo Magistrat (z bez-radnymi razem) nie rozumie potrzeb tego rodzaju (tzn powyżej budki z piwem i wystawki propagandowej w holu). A kiedy radni byli ostatni raz w kinie, albo na wystawie? Pewnie dawno, ale za to wysypiają się na koncertach Orkiestry Kameralnej (sam widziałem!), ale kulturę wtedy "śpioch" miał wysoką bo nie chrapał! Zmusili biedaczka pewnie do słuchania tego baręczenia, a zmęczony był bardzo sesjami rady...Tak więc zastanówcie się do kogo się zwracacie i o co? Czy chcecie żeby Magistrat pomagał np. takiemu zbiorowisku staroci o nazwie Muzeum Półn-Mazowsza?. On jest za bardzo postępowy i europejski, żeby marnował pieniądze na takie niewiadomo co...Podsumowując: nie można liczyć na realizację zadań przekraczajacych możliwości urzędniczej wyobraźni.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Panie Jacku,
No masz, w bagna chcesz mnie Pan wpakować i to jeszcze do teściowej!
:)
A poważnie, skąd Pan wiesz, że lubię moczary i mroczne klimaty???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Autor: DaSto (---.client.comcast.net)
Data: 20-12-04 18:05

ryskago
Czy te Parki Ameryki to album mojego kolegi Pana Kulki.

Raczej nie, autorem jest James P. Delgado, a drukowany był ponoć
na statku w Hong-Kongu, poza pasmem wód terytorialnych w 1992.

Pozdrawiam świątecznie

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

A z tego co ja słyszałem, to nie jest tylko jedna osoba, a kilka i nie zaakceptowali tego planu, tylko w znacznej części zostali przymuszeni do jego zaakceptowani. Tylko jeden z nich był na tyle silny i odważny, że postawił się urzędowi miasta i broni swego.

Anarchista? Nie! Działa w świetle prawa - to urząd miasta nie respektuje wyroków sądów i nie czekając na wyniki odwołania prowadzi działania zmierzajace w kierunku realizowania swego planu (mimo, że sąd stwierdził, iż jest bezprawne). To jest bezprawie! Nawet nie można tego nazwać Anarchią, bo ta też rządzi się jakimiś zasadami!

Tak mi się skojarzyło, że w tym przypadku działania urzędu miasta są bardzo podobne do działań "białegostoku" w sprawie Via Baltiki - metoda faktów dokonanych.

UM Łomża - "Sąd powiedział, że nie wolno? - co tam, kółki możemy powbijać na prywatnej własności, niech się procedura toczy!";
"białystok" - okazało się, że przebieg ViaBaltiki nie jest pewny? - co tam infrastrukturę, plany rozwoju, przewodniki i inne rzeczy możemy pisać tak jakby było wiadomo, że pójdzie przez Białystok!"

Tak często "łomża" narzeka na "białystok", a sama korzysta z tych samych metod!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Były sugestie zorganizowania np. Jordanka odpowiadam ,że to nie jest realne ze względu na to ,że każdy ma własne plany odnośnie dalszych losów posesji będącej naszą prywatną własnością.

Głównym z postulatów oponenta jest pozostawienie tych terenów w niezmienionym stanie , ale nie widzi on ,że na tych terenach od wczesnej wiosny do późnej jesieni zbierają się grypki męskie i mieszane na "Flaszeczkę" . I od świtu do późnego wieczora trwają imprezy przy "winie". Na części działek nie są prowadzone prace ogrodnicze ,są to dzikie chaszcze w centrum miasta pełne dzikich psów i kotów oraz kleszczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Mariusz, nie jestes osoba godna moich wysilkow.
A posty nie sa na temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

W bagnie z teściową ?, mało ciekawa perspektywa.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

hehehe to nie pchaj się tam gdzie nie trzeba !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

aut było 11, z tym że kilka osób przyjechało, puzniej pojechało, puzniej jeszcze ktos dojechał.

jutro wrzuce zdjęcia, autka to większośc maluszków, dwa duże fiaty, łada, znalazło się nawe daihatsu:P oraz cinpucento

w tej Łomży to tak jest, nic sie nie dzieje jest zle, ktoś coś chce zrobić tez jest zle bo nie pasuje .
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym spocie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ale teraz nima tego pisma ??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Przykro mi że nie skumałeś żartu,ale to nie mój problem.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Poszukuje kilku osob, ktore 8 pazdziernikawybieraja sie zjazd do Bialegostoku. Najechetniej na wydzial prawa, ale niekoniecznie. Chce jechac swoim samochodem ale samej to smutno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

magia-iluzja

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

zemsta - słodka


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Może to przez ptYsią grypę ?? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

siusiu - WC

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

clue ... ale tam cos jest jak niechcesz zebym pisał to nie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

ptysiu na wesolej niema cyganow tłumoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

ci wszyscy podobni w opiniach do rapera to autorzy tego pomyslu co sie podaja za kogos innego. Fakt jest faktem te ronda to zly pomysl i beda z tego pomyslu klopoty. Juz nie długo to sie okaze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Szukam transportu do olsztyna na studia 8-9 października, może ktos bedzie jechal i można sie podpiąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

chwała- Coś dobrego

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Antysemitex Ty glupi nazi kacapie nie odzywaj sie jesli nie masz czegos madrego do powiedzenia!

W polsce nie potrzeba zadnej legalizacji, patrzebna jest racjonalna polityka narkotykowa. Chorym zjawiskiem jest to, ze koles ktory wraca z imprezy, zostanie skontrolowany przez policje i bedzie posiadal przy sobie niewielkie ilosci marihuany moze dostac wyrok w zawiasach, a jesli nikogo nie wyda trafia do paki. Jest to wielkie nieporozumienie. Trzeba odrozniac uzaleznionych od narkotykow i zwyklych userow palacych blanty. Nie mozna sadzac do pierdla narkomanow, bo tam sie jeszcze bardziej pograza, trzeba takiego goscia skierowac najpierw do psychologa, a jesli lekarz stwierdzi, ze jest mu potrzebna pomoc to skierowac go na przymusowe leczenie. Niestety u nas w rzadzie jest za duzo tak prosto myslacych ludzi jak Antysemitex :[ nad czym trzeba ubolewac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Po drugie szukam transportu, a nie oferuje pozatym forum poto jest żeby pytac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Witam. I jak szamac byles na koncercie? Koncert samego Stinga byl wypasiony :) tylko Makowiecki i Kaya zepsuli troche atmosfere. No i szkoda ze stalem pod telebimem 0,5km od sceny, bo troche duzo ludzi bylo :D. PZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ptysiu poprostu lubi byc w centrum zainteresowania, wiec czesto sie udziela, a ze jeszcze mlody jest i czasami pisze glupoty to chyba jest do wybaczenia, nie uwazacie ? hahaha. PZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Spiero zawsze był ślepi i głupi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Poprawka:

*ŚLEPY*

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ulgowy 7 zlotych. Normalny 10.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Hehehehe MRS jestes poprostu zalosny. Do twojej informacji nie jestem gejem, jestem hetero, a nawet mam zone i syna :-). Udzielam sie dzis na tym forum poniewaz mialem kiedys okazje poznac geja, otoz moja zona gdy jeszcze studiowala mieszkala na stancji z kolesiem homoseksualnym i musze przyznac ze niczym sie nie wyroznial. Ja szanowalem jego poglady, a on moje. Przykro mi, ze rodzice Cie nie nauczyli co to szacunek i tolerancja ..... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

;)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

A ktorego mecz ?? Bo teraz chyba z iławą ??

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Dopóki te pedały mają zamiar smyrać się bez echa w domowym zaciszu to ok, może jakoś to przeżyję. Ale niech się nie afiszują tym. Po kiego robią sobie jakieś parady? Chcą legalizacji związków, a jak im to damy to będą chcieli adopcji dzieci. Damy im palec to wezmą całą rękę. Dlatego nie możemy w tym wypadku im odpuścić. Jak chca mieszkać w Polsce to niech mieszkają, a ze swoimi upodobaniami zejdą do podziemia. Jak chcą się tym afiszować to niech jadą do np. Holandii.
Pozdro dla normalnych forumowiczów!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Nosa nie można wytknąć z domu (Śniadeckiego, Przykoszarowa, Konstytucji)! Smród jak z dupy słonia! To z tych pier******ch zakładów ziemniaczanych tak wali. Czy odpowiednie służby nie mogą zrobić z tym śmierdzielem porządku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

A ja myślę, że odpowiednie służby ne zaglądają na forum 4lomza.pl i trzeba do nich zadzwonić/napisać/pójść. (Gorzej, że pewnie i mają przytępiony zmysł powonienia, skoro z własnej inicjatywy nic z tym nie zrobiły). Ale pewnie się mylę...

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

W Ostrołęce nie narzekają...
:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Hehehe jak czytam te posty to przypomina mi sie strasznie betoniasty film. W tej chwili nie pamietam juz tytulu, ale generalnie chodzilo o to, ze koles zakochal sie w dziwczynie od pierwszego wejrzenia, nie wiedzial jak ma na imie, gdzie mieszka itp - oczywiscie szukal jej wszelkimi sposobami-poprzez media tez. Oczywiscie wszystko skonczylo sie szczesliwie i byli ze soba do konca zycia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

ptysiu nauczyłem cie nowego słowa to więc go urzj w odpowiedniej chwili, możesz bez < > :P ... i po polsku :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Tak się składa kolego, że znam tą Pania instruktor :) ale, że też mi się podoba to namiarów nie dam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Skoro Sroczak zna tą Panią Instruktor, to może chociaż powie mi, czy nie da mi namiarów z tego powodu, że on zamierza się z Panią Instruktor umówić...??? Kurcze, a może, Sroczak, to Twoja dziewczyna...?? W takim razie przepraszam ;)))
Może chociaż powiesz mi czy ona jest wolna, czy ma jakiegoś "przyjaciela" ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ja tam nic do Gołoty nie mam, chciałbym żeby jeszcze powalczył, bo kto nas będzie reprezentowal w wadze ciężkiej? Ten laluś Saleta? Hehe.
Ktoś coś wie o planach walki Gołoty z Saletą? Czy to sie w ogóle kiedyś odbędzie?

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Dokładnie dlatego. Ale jeszcze dziś przekaże wieści o nowym adoratorze. I to tyle z mojej strony w tym temacie na tym forum. HAWK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Hmmm... szkoda, że Pani Instruktor nie śledzi tego forum, bo może sama chciałaby się wypowiedzieć... ale widzę, że skoro Sroczak jest jej bliskim przyjacielem, a była to pewnie jedyna osoba, która mogłaby udzielić mi jakichś informacji, to w takim razie muszę go przeprosić, że zainteresowałem się nie tą Panią Instruktor co trzeba... hehehe ;)))

Ale i tak przyznam, że jest to dziewczyna bardzo ładna i z chęcią umówiłbym się z nią, np. na kawę... chociaż nawet nie wiem jak ma na imię... ;)))

Może chociaż Sroczak powie mi, jak brzmi imię Pani Instruktor???

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Miałem nie pisać ale powiem tak. To czy zechce napisać albo zdradzić imię zależy tylko i wyłącznie od niej samej. I raczej nie sądze by chciała zrobić to publicznie na tym forum. Narazie poinformowałem tylko, że jest tematem tego wątku na forum i nie wiem czy jej się to podoba czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Krowy za oknem (Przykoszarowa)-> widok z balkonu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

"Kupiłem samochód KIA RIO..."
...gówno kupiłeś nie samochód i nie miej teraz do nikogo pretensjii. Tyle Ci powiem!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Niemożliwe Kia Ci sie zespuła?

Przecież to prawdziwy ewenement!!!
Każdy przecież słyszał o ponadprzeciętnej niezawodności aut tej marki.
Pewnie dlatego aż 2,7% uzytkowników wybiera powtórnie Kie, a taką Toyote ledwie 73%.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Widziałem przypadek jak właśnie w Kia Rio pękła tylna szyba.... ot tak sobie pękła. Nikt niczym w nią nie rzucił, nie było nagłego skoku temperatury itp. itd. Sam się wielce zdziwiłem. Rozsypała się w drobny mak. Sama z siebie. Mnie tylko przestraszyła:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Zauważ przygłupku,że będąc oponentem nietolerancjii,nie znaczy być zwolennikiem nietolerowanych - to raz!
A dwa - to miękaś jeszcze glina - przeżyj nieco życia,a ono Cię ukształtuje... później się wypowiedz...
Z resztą... "kto jest bez winy,niechaj pierwszy rzuci kamieniem"

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ja tylko przypominam makmarc zrozumiałmnie a ty nie !!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Widać z komentarzy ze kia to szajstwo....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

krajobraz ---------> śmieci

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Na allegro
http://www.allegro.pl/search.php?string=Pierre+Rene

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Kubuś12 a czemu wogle zdecydowales sie na zakup włąsnie samochodu tej marki ?? chyba za takie pieniazki mial byc cos "innego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

A jakim Ty samochodem jeździsz moze masz gg to podaj lub podłacz sie teraz 7889552

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

:)

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

sejm - chlew


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

"Standard" można powiedzieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Ankieta na głównej.

Ja proponuję jeszcze jedną opcję: Czarka i Marka; w nagrodę za wszystkie ankiety jakie nam serwują! :D


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Hmmm to masz problem w 100 licy ich znaleść nie mogłam :P Spróbuj w Niespodziance czy salonach Natura np w Centrum Handlowym 4+ ale nie gwarantuję,że gdziekolwiek bedą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Do Kudłatej: hehehe ;)))) tu muszę Ci rację przyznać, że Pani Instruktor jest chyba z OSK za jednostką wojskową..., tak wynika przynajmniej z wcześniejszych głosów na tym forum...

Do ptysia91: do usł. na gg ;)))))))))

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

a ja podkreśle

częste mycie skraca życie :)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

jestem za
Bolkiem i Lolkiem mam nadzieje że to pójdzie :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

homoniewiadomo jest największą formą wynaturzenia.
choroba gorsza od aids.
kto chce niech sie jebbie w odbyt jesli uwaza ze mu cos to dobrego przyniesie.
nie interesuje mnie co kto robi w lozku, ale nie mam checi ogladania tego na ulicach, nie chcialbym by moje dzieci byly deprawowane przez pedałów swoim zachowaniem. najwiekszym problemem jest to ze oni na sile chca by spoleczenstwo zaakceptowalo ich dewiacje poprzez manifestacje , marsze , pedalska propagande.
wchodzac na strony pedalow, mozna zobaczyc wiele reklam z kolesiami rozebranymi, z fujarami na wierzchu, pomyslec tylko ze dzieci tez na takie strony wchodza by zaczerpnac informacji na ich temat.


ze 'zwiazkow' pedalskich nic dobrego nie wyniknie, a co tu mowic o adopcji dzieci?!

choroba XXII wieku!

zamknac do obozow albo wycicac w pien!

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

http://img181.imageshack.us/img181/1448/v0129dx.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 baniek na zlotego bozka !!! debilizm, pycha i co jeszcze ?

Tak Fontanna stoi przed WSA hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org