sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
;Michnik

I tak wyjdzie za jakiś czas słoma ci z butów i sieczka z łba nie tacy pięknisie ja ty myśleli że chamstwem i kłamstwem można mnie poniżyć prawda wygrywa bezmózgowie wychodzi na jaw.




Wyjdzie niebawem twoj egoizm i hipokryzja .


Jeszcze są ludzie uczciwi wiedza że mam racje.


Co mas kolegę co cie wspiera kolega jest taki sam cham jak ty


http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=385344&t=385344

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

Witam,
Dnia 1.07 jadę do Olsztyna. Są 2 miejsca wolne. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać tutaj lub na e-mail: ewelinaaa1407@onet.eu
Godzina jeszcze do ustalenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

Autor: robciu (---.182.46.59.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 04-06-11 23:05

jeżeli chodzi o dobrą zabawe to polecm trasę ostrów ---- wyszków

zajebiscie ale to w dzień a w nocy to może diuk . biebza kisielnica itp itd


szkoda że na łąkowej już niema nic fajnie było wiesz??

zabawa na 102!!!


haha to ty płacisz za swoje uciechy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

7angelfree
Na żartach się nie znasz ????????,daj już na luz !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

DOBRZE ŻE TOBIE NIC NIE PADA GŁUPOLU CZYTAJ OGRUDKAMI A JAK JESTES TĘPAK TO ********** DO MAMUSI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

Imię (nazwa) użytkownika: igi
Posty: 2
Imię: kaczor

po to założyłeś konto by mi to powiedzieć ja sobie w realu daje rade z płcią przeciwną wiec mi tu w necie pieprz głupot ja nie muszę w realu zapobiegać o popularność .

Wiec się nie ośmieszaj jak ktoś w realu jest uczciwy to przez neta nie musi udawać kogoś innego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

Witam zgubiłem kluczyki od samochodu i podobno jest jakiś fachowiec w Łomży który może dorobić mi klucze na podstawie wkładki w drzwiach jeśli ktoś posiada numer tel. lub adres prosił bym o podanie z góry Dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

Grupa SPEED ASG i MOSIR organizują darmowy wakacyjny kurs wspinaczkowy. Odbędzie się on na Nowym Skate Parku (strzelnica) w każdy poniedziałek o godzinie 18, oraz w każdy wtorek, czwartek i sobotę można przyjść po wspinać się z zabezpieczeniami bez obaw, że się spadnie z góry.
Zapraszamy każdego chętnego od 16 roku życia.
Kurs jest w pełni darmowy, więc zapraszamy z wygodnymi butami i wielkimi chęciami.
numer kontaktowy organizatora 515341658
oraz gg 8799004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

to nie w lomzy-slyszalem o jakims dziadku z okolicznych wsi-niestety nie pamietam z ktorej-ale on robil takie cuda-popytaj u dorabiaczy kluczy-napewno maja namiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ;Michnik

7anioł drugi raz cię prosze wróć do swojego tematu!!!!!!!

P.S.

wolę latać z kolegami po burdelach niż robić loda obcym ludziom po to, by zostali moimi kolegami na chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org