piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Watykan?

So das war's für dieses Mal. Ich hoffe, dass du mir bald wieder einen Brief schreibst.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

A tak na powaznie to Selgros jest drogi ja kupowałem jakiejs hurtowni w Białym Finlandie 0.5jak chcesz moge sie dowiedziec.
Nazwa na M.......

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

SPAM

Touristische Vorteile
Berlin ein Wunderschöner ort für Besucher. Die Stadt hat berühme Museen - Pergamon, Theater - Flohmärkte, Boutiques und Nachtklubs. Jeder findet hier etwas für sich.
Jungend Leuten bietet Berlin u.a. das Techno-Fest "Love Parade". Diese Veranstaltung gibt eine einmalige Atmosphäre der Freiheit.
Berlin hat teuere und weltbekannte Länden am Kurfürstendamm und u.a. ein groBes Kaufhaus "KDW".
In Berlin kann man mit der U-Bahn, S-Bahn und mit Bussen oder Taxi fahren. Die Flughäfen Tegel und Schönefeld sichern gute Flugverbindungen mit der ganzen Welt.

Ich möchte Dir über Weihnachten in Polen erzählen. In meiner Familie verbringt man das Weihnachtsfest traditionell. Vor dem Weihnachten machen wir zu Hause Ordnung. Am Heiligabend schmücke ich den Weihnachtsbaum. Meine Mutter serviert zwölf Gerichte. Zum Beispiel Rote-Bete-Suppe, Teigtaschchen mit Kraut und Pilzen, gebratener Karpfen, Getränk aus Trockenobst und Heringe. Wir essen kein Fleisch. Mein Vater legt Heu unter die Tischdecke. Wir lassen ein zusätzliches Gedeck für einen unerwarteten Gast. Bevor wir zum Tisch sitzen, teilen wir die Oblate. Mein Vater liest einen Abschnitt aus der Bibel vor. Wir singen Weihnachtslieder. Gewöhnlich feiern wir im Kreis der Familie. Alle bekommen kleine Geschenke. Um Mitternacht gehen wir zur Christmette. Dort singt man Weihnachtslieder und hört die Weihnachtsgeschichte aus der Bibel. Am ersten Weihnachtstag besuchen wir Verwandte und Freunde und wir erholen uns.

So das war's für dieses Mal. Ich hoffe, dass du mir bald wieder einen Brief schreibst.
vielen Dank fur Deinen letzten Brief. Ich habe mich darüber sehr gefreut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

Jeszcze inna ciekawa rzecz :

Według danych z roku 2002[2] Zambrów ma obszar 19,02 km², w tym:

* użytki rolne: 76%
* użytki leśne: 2%



20km metropolia w tym większość to pola , a na tych 22% postawili orliki , basen ,szpital , kilka bloków stadion i bajoro . Cały Zambrów w pigułce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

dwucyfrowe to myśle, że większość ludzi na ziemi ma bo IQ10-99 to o tyle o ile te dolne to nieduże to ta górna to już myślę że ciut ponad przeciętną

Jak Ci nie pasuje forum i ludzie tutaj
To zamilcz albo giń :) ot takim średniowiecznym akcentem zakonczymy twoje wypociny

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

dobry pomysł, ciekawe ilu będzie odważnych :) !
Ja jak wróce do Łomży i uda się organizować to napewno sie pojawię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

kania

Rozstrzygnij ten konkurs i przynieś ciasto z truskawkami na czwartkowe spotkanie (czytaj w poście )

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=382075&t=382075

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

na ulicy sikorskiego wjazd vis a vis ul. Wyszyńskiego skręcasz podwórko na wysokości cmentarza

Mój kolega tam Meganke serwisuje więc myśle że na francuzach się zna

--
„Kościół nie lubi owiec, które nie pozwalają się strzyc swoim pasterzom” – Tomasz Becket.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

Witam
tak się składa iż przeszedłem przez casting do Dragons Den i zapewne udało mi się dostać do programu :) z pewnym projektem i zastanawiam się nad jednym w programi należy się przedstawić "skąd przyjechałem" od 2.5 roku mieszkam w Łomży i pracuje ale meldunek mam z innej miejscowości więc... waszym zdaniem powinienem powiedzieć iż przyjechałem z Łomży ? :>

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Watykan?

Jutro bedzie świeży prosto z Hiszpani :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org