niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

To akurat jest prawda.Sama tez pracowalam w sklepie gdzie kierownik i właściciele uważali,że im szybciej będziemy podchodzić do klienta tym lepiej!Osobiście starałam sie tego nie robic,ponieważ sama jestem tez klientka i wiem jakie to jest nieuprzejme i wrecz chamskie.Przeciez czasami jest widać,że klient ma ochote tylko poparzec na asortyment i nie ma zamiaru nic kupować,więc dlaczego miałabym mu w tym przeszkadzać?Sklepy slientów i każdy ma prawo do niego wejśc i rozglądac sie tyle czasu ile chce!Kto wie,może cos mu sie spodoba i wróci za pare dni,albo jak uzbiera pieniądze.Niestety innego zdania sa kierownicy sklepów,którzy w wiekszości to ludzie bez wykształcenia robiący dokładnie to co sie im karze.Zero własnej inicjatywy i indywidualnego podejścia do klienta.Dlatego prosze wszystkich kupujących bądżcie troche bardziej wyrozumiali.Sprzedawcy na prawde nie sa tacy źli,poprostu musimy wykonywać polecenia głupiutkich ludzi,któezy maja sieci sklepów,ale nie znaja potrzeb klienta.Jako były sprzedawca przyznaję,że kiedy nie pracowałam pod okiem kierownictwa i mogłam obsługiwać klientów bez nachalnego podchodzenia czułam sie zdecydowanie lepiej.Tak na prawde to uwielbiam ludzi,bo każdy jest inny.Byli klienci,którzy strasznie marudzili(maja do tego prawo w koncu chca wydać własne ciężko zarobione pieniądze)byli tez tacy z którymi uwielbiałam rozmawiać a obsługiwanie ich to prawdziwa przyjemność.Szanowni klienci traktujcie sprzedawców jako indywidualnych ludzi,którzy służą pomocą,a z pewnością sprzedawca potraktuje tak również Was.Podrawiam wszystkich sprzedawców!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

MIAŁY BYĆ JUTRO A JUŻ OPRACOWAŁEM ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH NOWYMI TESTAMI 315 PYTAŃ TYLKO U MNIE ------> kafi1402@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

józio i chuzio:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

NAJNOWSZE TESTY DO POLICJI 315 PYTAŃ OPRACOWANE PRZEZE MNIE kafi1402@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

a ja polecam zespół Smile. Byłam już na dwóch weselach, na których grali i bawiłam się REWELACYJNIE!!

Szkoda, że na moim weselu nie grali....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

A z tymi okrzykami nocnymi będzie jeszcze gorzej bo na Legionów przy Farmalu w budynku po Avansie powstaje jeszcze jedna duża dyskoteka większa chyba od wszystkich takze trzeba się przygotować na większe ekscesy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Drodzy forumowicze i ... zespoły?
ZAPAMIĘTAJCIE I SIĘ NIE ŁUDŹCIE!!!
Nie ma zespołów!!!! są tylko prowadzący uroczystości....np.wesele!
Zespół to gra na żywo, a nie z plejbeków...rozumiecie to.....
POWODZENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Mam do sprzedania stary piec CO, gdzie w Łomży najwięcej płacą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Ja bym polecał Alma Mater i to nie tylko do przygotowania do matury. Ukończyłem tą szkołę, zdałem FCE i jestem z tego bardzo zadowolony. Naprawdę dobrze uczą a znajomość angielskiego dziś jest nieoceniona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

to również napisane jest w tamtym temacie. ja osobiście nie polecam tego studia, pan może i ma talent ale za to strasznie, ale to strasznie chu*owe tusze które po miesiącu blakną więc jak chcesz zrobić dziarkę na dłużej niż miesiąc - poszukaj czegoś innego.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

to koniec swiata!!!!!!!!!!!!!! , jestes pewny ze nastepna mordownia???Zastanawiam sie gdzie zlozyc protest!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

mamie sie poskarż za to że cie nie kochała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

TYLKO U MNIE AKTUALNE TESTY 315 PYTAŃ ZA DARMO !!! MASZ GDZIEŚ TANIEJ ??? http://www.sendspace.com/file/vstoxr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

nie bedzie trzech rozmow sterowanych i opisywanie obrazka, tylko będzie jedna duza rozmowa z ktorej wywnioskują na ile umiesz j. angielski ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Dzwońcie natychmiast na policję. Wbrew obiegowej opinii działają bardzo szybko.

Takiego idiotę drącego ryja na całe osiedle szybko znajdą i odwiozą na wytrzeźwiałkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

Proponuje wsiąść w PKS i wyruszyć do Zambrowa. Romek obtatuował pół Zambrowa i okolicznych wiosek, nikt nie narzeka, koleś umie to robić, ma dobry sprzęt, tusz i co najważniejsze klimę w studio :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego PiS ZMIENIA ORDYNACJĘ WYBORCZĄ?

JA PRACUJE JUŻ PONAD 11 LAT I NIE NARZEKAM.WYPŁATY DOSTAJE 1800 ZŁ I MAM ZAMIAR PRACOWAĆ NASTĘPNE 11 LAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org