sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

tak jak wyżej Adrian latał złoto 3 coupe aa co do foty to no comments było kiedyś głośno na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

to prawda ze Krzysiek juz tam nie pracuje (tzn naprzeciwko katedry) inny salon czy swoj interes otworzyl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=2673

UCHWAŁA NR 316/XLIX/05 RADY MIEJSKIEJ ŁOMŻY w sprawie szczegółowych zasad utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Łomży.

§ 7

Obowiązki właścicieli zwierząt domowych


1. Właściciele psów zobowiązani są do:
1) Zarejestrowania psa w Urzędzie Miejskim w Łomży i pobrania znaczka rejestracyjnego.
2) Umieszczenia znaczka rejestracyjnego na obroży noszonej przez psa. Psy nie zaopatrzone w znaczek rejestracyjny, wałęsające się bez opieki właściciela będą wyłapywane i odwożone do schroniska przy ul. Wojska Polskiego 136. Z ww. schroniska zwierzęta mogą być odebrane przez właściciela po:
a) okazaniu dokumentów potwierdzających własność psa (świadectwo szczepienia psa, dowód opłaty podatku za posiadanie psa),
b) dokonaniu zwrotu kosztów odłowu i przetrzymania, ustalonych przez podmiot dokonujący odłowu i prowadzący schronisko.
3) Zaszczepienia psa przeciwko wściekliźnie w terminie 30 dni od dnia ukończenia przez psa 3 miesiąca życia, a następnie nie rzadziej niż co 12 miesięcy od dnia ostatniego szczepienia.
4) Natychmiastowego zawiadomienia administratora budynku lub osiedla o pojawieniu się u psa objawów wzbudzających podejrzenie zachorowania na chorobę zakaźną, która może być przenoszona na ludzi.
5) Odosobnienia psa, u którego wystąpiły objawy wzbudzające podejrzenie zachorowania na chorobę zakaźną, od innych zwierząt i uniemożliwienia dostępu do chorego psa innym osobom, z wyjątkiem służby weterynaryjnej.
6) Poddania psa, który skaleczył człowieka, obserwacji w kierunku wścieklizny. Obserwacje prowadzone są na koszt budżetu Państwa przez lekarzy weterynarii wyznaczonych przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży.
7) Usuwania zanieczyszczeń spowodowanych przez psa w miejscach publicznych.

2. Właściciel nieruchomości ma zadbać by ogrodzenie posesji było szczelne i uniemożliwiało jej samowolne opuszczenie przez psa.

3. W miejscach publicznych psa należy prowadzić na smyczy, a psa wykazującego agresywność i psa rasy uznawanej prawnie za agresywnego dodatkowo w kagańcu.

4. Zabrania się wprowadzania psów do sklepów i lokali gastronomicznych, aptek, pomieszczeń biurowych oraz innych obiektów, których administracja wprowadzi taki zakaz.



No, to ciekawe ile osób przestrzega przepisów? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

Nie żalę się, tylko dyskutuję, bo jak być może się zorientowałeś, jest to forum dyskusyjne, czyli do tego przeznaczone...
A to, że uważam, że pies powinien być wyprowadzany na smyczy, to nie znaczy, że mam jakąś misję zbawiania świata i będę zaczepiał każdego i go pouczał.
Ja po prostu jestem przekonany, że jeśli mam psa i z nim wychodzę, to ja jestem odpowiedzialny za to, żeby inni nie odczuwali się z tego powodu zagrożeni.
A jak się trafi ktoś uparty, to faktycznie będzie dzwonił po straż miejską.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

Po to są przepisy, żebym nie musiał z każdym dyskutować, co mi się nie podoba. Nie mówiąc już, że nie każdy się do dyskutowania nadaje. Tyle, że u nas i z przestrzeganiem i z egzekwowaniem przepisów słabiutko...

Zabawne, że niektóre osoby tutaj z zacięciem dyskutują o "pseudohodowcach", o tym kto psa mieć nie powinien, o tym jak to pięknie jest na zachodzie, a jak widać same niezbyt potrafią się do takich dobrych wzorców przystosować i uważają, że to całe otoczenie ma się dostosować do ich psa, a nie na odwrót...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

wejdź na stronę www.jakdojade.pl

super stronka polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

Sasinowski to rodzina tego biskupa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stefan Michnik: „Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS!”

Czy ktos moze mi podpowiedziec w jakim banku w łomzy mozna pobrac pieniadze ktore zostaly wyslane przez Western Union z zagranicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org