sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Petru

ariva Real czy net to dla mnie nie robi dla mnie różnicy. Mi się tylko wydaje jak ktoś jest uczciwy w realu nie musi mydlić oczu poprzez internet. Każdy sposób jest dobry na znalezienie drugiej polówki. A jeśli chodzi o życie poza siecią nawiązywanie nowych znajomości przychodzi bez żadnych przeszkód.

ariva Szczerze ilu facetów spotkałaś podobnie myślących z podobnym podejściem do życia w realu?

Zresztą czasami trudna zrozumieć kobietę maja tzw.swoich chłopaków czy narzeczonych a więcej spędzają więcej czasu ze mną niż z nimi potem chłopaczyna lata z żalem i z pięściami lata za mną ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

"zdejmaj majtki ,bedziem sie calowac"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Do Mazowsza Chyba w rytmie disco polo :)


http://www.youtube.com/watch?v=eqn7kocI-C4


Panna ma talent:)

Jungle Is Massive!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

dziadka_kalesony Czy w czerwoniaku czy po wyjściu po niedzielnej mszy jeśli mi się ktoś podoba to zagaduje w realu nie spotkałem z jakąkolwiek ignorancją płci przeciwnej. A tyle daje siebie ile ta druga osoba oczekuje, raczej jestem pragmatyczny jeśli komuś nie po drodze ze mną to nie mój problem. Idę do przodu nie oglądam się za siebie bo życie jest za krótkie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Albo ktoś dupska nie wyszorował!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Najlepszy skok w bok z dobrym ogierem i wszystko jak reką odjął;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Czy ktoś ma wiedzę o placach i pracy w paszarni . Ile zmian i jaka atmosfera .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Odbyt piecze się w piekarniku w 150 C przez 30 min. Posypać solą, pieprzem i chilli. Polać sosem serowym.
Podawać na gorąco.

Smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

a za parę dni DZIEŃ DZIECKA czekamy czym nas ,,zaskoczy" dział imprez ...w MOSIR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

proponuję wyrwać lachona

mały tutorial :

http://www.youtube.com/watch?v=9-UPZzQW_J4

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

a ja szukam pilnie czarnego kota do celów okultystycznych !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

nono jakie śmiałe foteczki ewcia89 !
taki piktorial to niejedna by chciała mieć !
skontaktuj się z redaktorem strony keezmovies.com i ustal warunki finansowe !

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

i co? Mamy sie okryć żałobą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Czemu nie pilnowałaś? Nie zostawia się takich rzeczy. A zgranie to chwilka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

witam ,gdzie mozna znaleźć video z pielgrzymki Jana Pawła 2 w Łomży ? czy ktoś moze podać jakiś konkretny adres internetowy ,gdyz szukalem i nie udało się znaleźć.pozdrawiam i z góry dziękuję. Tomek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

to taki żart kapustko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru

Jakakolwiek naprawa RTV/AGD: http://www.pf.pl/serwis/naprawa+agd-podlaskie,+Łomża-V1_YP.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org