piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzi był i co robił 13 grudnia 1981 archiwald i inne cwaniaczki

słuchacz , chyba słuchałeś , ale płyt chodnikowych :) Propozycja pracy w piekarni w Śniadowie to 1000 złotych do reki na czarno , praca od poniedziałku do piątku , nie ma mowy o rejestrowaniu , stąd cytat " mile widziany emeryt lub rencista". Co ciekawsze zaczął tam niedawno jeździć chłopak z okolic Śniadowa , któremu nie wyszły studia - akt desperacji. Twoje superlatywy biorą się zapewne z opowieści usłyszanych pod sklepem , albo właściciele są Twoimi teściami (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzi był i co robił 13 grudnia 1981 archiwald i inne cwaniaczki

Trucker: Pewnie zapierd***** gdzieś na budowie niedaleko państwa wyżej wymienionych i jak przejeżdżasz koło ich domu codziennie swoją starą vectro do roboty to żal ci dupkę ściska, że ktoś ma a ty nie i pewnie nigdy mieć nie będziesz bo kto ma to jest inteligentny i go takie głupoty nie interesują .A tych ludzi znam akurat ale mnie nie interesuję co mają a co nie bo sama mam a mam bo nie siedzę tylko się uczę i pracuję. A zięć co tak wkoło o nim piszesz to pewnie wpierd** dostałeś kiedyś od niego, że ci tak na pamięci stoi he he Daj się na spokój bo te pisanie ci nic nie da bo kto ma to ma kto nie to niestety musi zapierd***ć, żeby inny mógł leżeć takie czasy.he he Kto ma łep na karku to ma firmy i się wozi samochodami itd a kto nie niestety siedzi przed komputerem i zęby zaciska i wymyśla co tu by jeszcze napisać.I jak Miecio wyżej wymienił oczernianie innych jest karalne, na takich jak ty to są jeszcze sposoby.Tylko się ośmieszasz, jak się jest takim cwanym to trzeba się nazwiskiem podpisywać i wtedy można coś sobą reprezentować bo taki to każdy mądry.Więc morał taki BIERZ SIĘ DO ROBOTY to i może i ty coś tam będziesz miał Pozdrawiam wszystkich biznesmenów a tumany won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzi był i co robił 13 grudnia 1981 archiwald i inne cwaniaczki

a co meble niszczy albo robi po kątach że chcesz się pozbyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzi był i co robił 13 grudnia 1981 archiwald i inne cwaniaczki

I dobrze alfy nie będzie i nie będą się bujać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzi był i co robił 13 grudnia 1981 archiwald i inne cwaniaczki

hmmm a nie potrzebne sa jakies specjalne kosmetyki zmiekczajace, usuwajace skorki- jakies peelingi chemiczne czy cos w tym stylu...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzi był i co robił 13 grudnia 1981 archiwald i inne cwaniaczki

moonka, wiesz mi ten kierowca nie jechał jak król drogi tym bardziej, że jechał z dzieckiem. Poza tym pojazdem uprzwylejowanym alfa stała się tuż przed wjazdem na rondo. Według przepisów nawet pojazd uprzywilejowany powinien zachować ostrożność na drodze a tak nie było w tym przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org