niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

trzeba go namierzyć bo ten frajer wywozi do burdelu niewinne ale naiwne dziewczyny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

ja zrobie bedzie tanio (273 pln ) tylko nie wiem czy dobrze ale czasami mi sie udaje ZAPRASZAM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

JA TEŻ WIERZĘ I NIKT MI ZA TO NIE PŁACI - TO JEST PRAWDZIWA WIARA NIE PRZYMUSZONA PIENIĄDZEM.
GDYBY NA TO SPOJRZEĆ Z INNEJ PERSPEKTYWY TO KAŻDEMU WIERZĄCEMU PAŃSTWO POWINNO DOPŁACAĆ ZA WIARĘ JAK TO ROBI DLA KOŚCIOŁA.
BA TAKI WIERZĄCY NIE MUSIAŁBY PRACOWAĆ ANI MARTWIĆ SIĘ JAK PRZEŻYJE DO NASTĘPNEGO MIESIĄCA BO KASA ZAWSZE JEST TAM GDZIE POWINNA I ZNOWU----------
WSZYSTKO W IMIĘ BOGA.
A JA NA TO - WIDZISZ I NIE GRZMISZ !!!!!
CZY KTÓRYŚ Z NICH PRZYJDZIE DO NAS OCZYWIŚCIE PRÓCZ DNIA KOLĘDOWANIA CZY JAK TO SIĘ TAM NAZYWA I ZAPYTA JAK NAM SIĘ ZYJE CZY NICZEGO NAM NIE BRAKUJE CZY MOŻE TRZEBA NAM JAKOŚ LUB W CZYMŚ POMÓC. NIIEEE. NIE BO IM SIĘ TO NIE OPŁACA. NIE BO TO ICH NIE INTERESUJE . MY ICH NIE INTERESUJEMY POZA JEDNYM JEDYNYM DNIEM W ROKU. JESTEŚMY INTERESUJĄCYMI KLIENTAMI OCZYWIŚCIE WSZYSTKO W IMIĘ BOGA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Ja robiłem niedawno na Krasce i muszę przyznać zajebiśćie mi zrobił.
Po 5000 tys. kilometrów na dolnymśląsku samochód przestał jeżdzić - silnik szlag trafił czyli prawie cały samochód. Byłem u gościa u właściciela u jego syna również i powiedzieli mi że to nie ich wina. No cóż wynająłem biegłego sądowego który stwierdził iż wina leży w wqarsztacie który robił rozrząd.
Niedługo sprawa w sądzie. Także rozrząd wszędzie byle tylko nie na Krasce !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

I kto teraz broni Naszego Kraju ?? Pan Prezydent nigdy nie pozwoliłby na sponiewieranie żadnego polaka który  zginąłby na ruskiej ziemi .Straciliśmy człowieka który sprawiał że Polska znaczyła coś w Europie , że miała własne zdanie ..Był prawdziwym normalnym zwyczajnym Polakiem który miał wady ale kto ich nie ma ? Niestety obecnie PO boi się wszystkich i wszystkiego byle przetrwać do wyborów.. Żal mi tych ludzi , i tych nieuświadomionych tym co robią i jak sprzedają Ten Kraj. Grand Poland !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Nie no za prezydnta Kaczyńskiego to byliśmy potęgą , wszyscy wokół się nas bali , mało tego sami siebie sie baliśmy i 2000000 polaków uciekło z kraju - cudownie!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

wpisz sobie w google : forum wojsko polskie. Tam wejdź w post JAK ZOSTAĆ ZAWODOWYM ŻOŁNIERZEM i masz wszystko jak na dłoni, wszelkie pytanie możesz tam kierować. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Widać że boją się teraz nasz każdy olewa podmienili tablice nawet i co ? i **** nic nie zrobi Komorowski i mądry Tusk. Że taka ciemnota wśród ludzi panuje głosujcie dalej bądźcie za PO a już mamy wszystko po 5 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Widać że boją się teraz nasz każdy olewa podmienili tablice nawet i co ? i du... nic nie zrobi Komorowski i mądry Tusk. Że taka ciemnota wśród ludzi panuje głosujcie dalej bądźcie za PO a już mamy wszystko po 5 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Chata kurpiowska nad Narwia okolice Nowogrodu .Moze maja wolne miejsca. www.chatanowogrod.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

z tego wynika, że tak bo 2 niedziele przed światami sa handlowa i wlaśnie dzis jest taka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

właśnie taką miałem nadzieję , to nic trzeba sprawdzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

solarium obok K1 tez tylko od 12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Marina88 nie wychylaj się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

zenit się ocknął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

na jagody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

dzieki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

galeria jest otwarta ale czy wszystkie sklepy to nie wiem, empik na pewno otwarty ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

agnieszka. a na jakiej ulicy jest ta kopalnia ubrań???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Dziś handlują :

Odpustami zupełnymi i gadżetami ze Smoleńska :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to Pan Czaban cuda robi w katolickiej Łomży ?

Odradzam zakład na Polowej okropienstwo wymienili tam rozrząd co do czego cos zle zrobili nie wiedzieli nawet co i stwierdzili ze oddadzą kase i wsadzą stary rozdząd .... Za to w Nowogrodzie zrobili to ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org