poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

a jak ptak nasra na szybę to gdzie się można pożalić.

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Ja szczerze polecam Małego Artyste!
Opiekunki są wspaniałe... przyjemnie rozplanowany czas zajęc, na korytarzu świetny plac zabaw (domki, zjeżdzalnie, zwierzaki) wyjścia na spacerki.. uroczystości na różne okazje. Przedszkole bardzo przyjazne! POLECAM! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

powtarzasz sie :D anty reklame robisz?:D załóż własną działalność a zobaczysz jaka to frajda użerać się z pracownikami.. każdy mądry ale robić to nie ma komu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

demeter uważaj, bo Policja Cię uratuję. Według Twojego rozumowania, jak napadnie nas bandyta to trzeba spokojnie stać, zadzwonić pod 997 i czekać, aż Policja przyjedzie po godzinie lub odstraszy napastnika sygnałami. Miałem przypadek, że gościu napadł na mnie. Obroniłem się. Pojechałem na Policję, a dyżurny z tekstem ''..no i co ja niby mam teraz zrobić...''. Także nie pisz głupot. Policja teraz jest od tego, żeby wypisywać mandaty, a jak jakaś bójka to głowa w piasek!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Ja byłem w Świecie Opon z dziewczyną bo chciała kupić dwie opony letnie.
Pan na miejscu doradził, że japońskie TOYO są b. dobre i kosztują chyba 155zł za sztukę. Nie mieliśmy jednak przy sobie starych felg, żeby od razu przełożyć więc, po kilku dniach dziewczyna pojawiła się tam ponownie mówiąc, że chciałaby kupić te opony, to pracujący tam pań ją wyśmiał mówiąc, że nie ma żadnych japońskich opon i sobie coś ubzdurała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

wielkie dzieki zaraz zobacze te stronki :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Mam pewien problem , a mianowicie nie wiem czemu ale cały czas mam prawie 100% użycia procesora , przeinstalowałem system i nadal tak sie dzieje , wchodzę w procesy po kolei wyłączam wszystkie niepotrzebne procesy i po jakimś czasie użycie procka spada po czym znowu wskakuje na 100 %! o co kaman???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Witaj,
Też szukałam i ktoś tu z forum podpowiedział mi tę stronkę:

http://www.plywanie.lomza.pl/

Wzięłam synowi lekcje u Pana Karola i jestem zachwycona.
Nauczył się pływać :)
Przede wszystkim w porównaniu z innymi instruktorami - ten Pan siedział z nim w basenie - nie jak niektórzy prowadzą lekcję nie zamaczając nawet stopy a plywającego odpychają kijem z brzegu basenu :)
Dziecko przestało się bać wody, nurkuje i z łatwością przepływa kilka długości basenu nie męcząc się nawet przy tym zbytnio. Naprawdę polecam.
I dziękuję Panie Karolu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Jak Wam się podobał "Jarmark" na Starym Rynku dzisiaj?
Bo mnie...brak słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

W SP 10 jest przedszkole? A od kiedy, bo pierwszy raz o tym slysze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

W konarzycach.


”…Byłem znowu na rynku i widziałem, z jakim entuzjazmem Żydzi witali Niemców – wspomina Julian Jamróz. – Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli…”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Maja jeszcze jeden patent, rozdaja ulotki gdzie jest pelno promocji, a w sklepie okazuje sie, ze wcale tej promocji nie ma i nie bylo, malo tego nawet tych produktow nie ma na pulkach, oni chyba mysle, ze jak ludzie przyleca po te promocyjne produkty to mimo, ze ich tam nie bedzie to i tak przy okazji zrobia zakupy...
W gazetce bylo napisane, ze od soboty ma byc promocja miedzy innymi na kawe chibo gold crema normalna cena 25zl, a w promocji 14.99 zachodze tam dzisiaj czyli na drugi dzien promocji i nie dosc, ze nie ma tej kawy na polce to nawet nie ma przyklejonej metki z cena tego produktu, wiec jak to mozliwe ze jest promocja, a jej nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Nie rozumiem dlaczego w Polsce świętuje się smutne rocznice np. śmierci albo inne klęski. Jeżeli człek był zasłużony i ceniony za życia to dlaczego mam świętować dzień, godzinę jego śmierci, czyli bezpowrotnego odejścia spośród ludzi, a więc coś negatywnego i niepożądanego. Co innego gdy zmarły był złoczyńcą, albo innym zbrodniarzem, wówczas jego śmierć jest wybawieniem dla świata, czyli faktem bardzo pozytywnym i pożądanym.
Z racjonalnego punktu widzenia to raczej rocznicę narodzin, albo objęcia tronu, świętować należałoby.


”…Byłem znowu na rynku i widziałem, z jakim entuzjazmem Żydzi witali Niemców – wspomina Julian Jamróz. – Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli…”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

markus.wempe@t-online.de
pargelhof Wempe
Wempe, Markus
Alte Dorfstrasse 3
49377 Vechta
a tu jak ktoś umie po niemiecku szwargotać;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

chodzi mi o tranzystory a nie o lampy nie jestem zapaleńcem Audiofilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Musiał bym Zadzwonić i pogadać z nim oty.. wiec może zostaw namiary na siebie jakieś to odezwę się napewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odmówił wejścia do meczetu. Teraz rodzice mają zapłacić 300 euro kary...

Z tymi promocjami u nich to coś jest nie halo , kilkukrotnie byłem z rana w dniu rozpoczęcia promocji i towaru z gazetki nie był, wróciłem w południe nie było , wróciłem na drugi dzień i za kilka dni i też nie było , więcej nie próbowałem i ten sklep sobie odpuściłem. A jak zapytałem pani z informacji o to to ona z mordą dosłownie , że czego ja chce , są inne nie promocyjne towary heh.
Jaki sklep taka obsługa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org