sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobra zmiana, daje radę za...ście

na rycerskiej kilka dni, nawet na NFZ

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

No ten Kurpiewski to musi być rzeczywiście gość, jeśli trzyma w ręku prokuraturę, policję, urząd Skarbowy i całą resztę to pełen szacun, hehe… ściągajcie te wszystkie telewizję, bo może jeszcze nagroda będzie za taki temat, hehe.

A tak serio to może coś z tym niewinnym panem Dąbrowskim jest nie tak, bo nie wierzę by wszyscy tak się podkładali dla Pana K… w tych czasach to już chyba nie możliwe.
Po za tym nie zna reali ten kto nie budował, albo nie remontował, a ja swoje też przechodziłem z ‘’solidnymi’’ majstrami, a więc tak szybko bym nie oceniał.
Wiem też, Pan Dąbrowski ma już kilka spraw w sądzie, a jedną nawet za pobicie swojej klientki która przyszła do niego z reklamacją i chyba nie jest taki niewinny z niego rzemieślnik.

Apropo Pani redaktor, która napisała ten artykuł to z tego co wiem jest rodziną pana Dąbrowskiego z Rakowo czachy, a nie z Łomży...


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!
Na lotniskach i Białowieży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

Ja miałam zamiar iść do Głuszkowskiego na wyrwanie ósemek w najbliższym czasie. Ale czytając te różne komentarze... Już nie wiem. Może jest w Łomży ktoś lepszy? A może trzeba do B-stoku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

Do obecnych lub bylych pracownikow tej firmy

Ogolnie jak jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

Witam. Wiecei może czy gdzieś w łomży można kupic adapter taki jak w tym linku: http://allegro.pl/kaseta-adapter-cd-ipod-mp3-mp4-transmiter-i1423781432.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

Jeśli dobrze kojarzę to można to kupić w Sympatii na ul. Krótkiej i w Polmarze obok TelePizzy na u. M. Curii-Skłodowskiej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: paran
Posty: 1

...........................................................................................................................................


Odezwał się zapewne któryś z w/w w artykule.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście



hehe, no tak, bo jak to może by, że nie opluł jak wszyscy inni

:)))

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

ja bym był zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

Jaki aquapark??
Aquapark to jest w Suwałkach.
Trudno powiedzieć kiedy.Na razie urzędnicy zwiedzają pływalnię i są pod dużym wrażeniem.
Już pewnie jutro będzie wywiad z Dyrektorem Mosiru.

Jeśli miasto odbierze to i tak musi ściągnąć prywatnych inwestorów do obsadzenia lokali.
Będe strzelał.Początek marca.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

w mediaexpercie rowniez znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

he ciezko powiedzieć tak jednym słowem wynagrodzenie w prywatnych firmach wynosi tyle co najniższa krajowa bo pracodawcy kombinują jak mogą, i na początek w zadnej firmie wiecej jak 1200 to niedostaniesz obys tyle dostał to bedzie dobrze, bo teraz z pracą w łomzy to sie ciezko robi trza mieć znajomści i układy zeby sie gdzieś w lepsze miejsce wkręcić;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana, daje radę za...ście

A czy nie jest prawdą, że Ci którzy odpowiadają za ten stan rzeczy wsytępują dziś w roli doradcy nowego prezydenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org