niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Błazen Kwach

A ja jeszcze jestem pod wrażeniem wczorajszego koncertu tego zespołu. Nie słyszałem ich wcześniej, dlatego było to dla mnie miłe zaskoczenie. Wychowałem się na muzyce hard , rock , metal , więc muzyka grupy Analog jest mi bliska. Brzmienie zespołu i głos wokalistki czasami przypomina mi klimaty rodem z The Gathering (szczególnie "Rabbits On The Grass"). W dzisiejszych czasach Hip Hopu i tej całej innej sieczki Analog to prawdziwy rodzynek :)

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Moim zdaniem najciekawszą atrakcją turystyczną miasta jest jego położenie. Niestety największy atut miasta czyli Narew jest jak do tej pory zupełnie nie wykorzystany. Miejmy nadzieję, że projekt bulwarów nie pozostanie jedynie projektem w archiwum UM, a w połączeniu z reaktywowanym amfiteatrem oraz nowym stadionem będzie początkiem Mazur, wizytówką miasta oraz chyba jedyną możliwością rozwoju- turystyką......

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Analog zapowiadałem na forum już miesiąc temu. Jak by mi się nie podobał, to bym o nim nie pisał :) Ale cena płyty mnie zraziła. Urwali się z choinki, czy co??


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

markac napisał(a):

> Na koncercie mówili, że ok. 83zł!

Tak, też tak usłyszałem. Gościu chyba coś pokręcił z tą ceną - z "2" zrobił "8" i przeczytał 83,50 :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

chodzi o takich jak ty, a ja w żadnym ogródku nie byłem, tylko patrzyłem na takich jak ty i sie śmiałem,

...a fajki znikają... :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

witam!

jesli masz na mysli tego ksiedza z Milosierdzia Bozego w Lomzy to watpie aby na temat Zambrowa cos wiedzial. Jesli chodzi o dawny cmentarz wojskowy przy dawnym kosciele garnizonowym w Lomzy to co innego.

wlasnie pomyslalem, ze moze warto by bylo poszukac w archiwum panstwowym np. w Lomzy, ale takie poszukiwanie moga troche kosztowac.
poza tym jesli czytales te relacje to poszukaj autora tego tekstu i z nim pogadaj.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Ach Narew! To piekna i dzika rzeka, takich już mało w Polsce. Nie od dziś wiadomo, że w naszym regionie pręży się niezły potencjał możliwości. Brakuje dobrych pomysłów, pewnie i pieniędzy. Osobiście jak tylko mam czas zapuszczam się w meandry rzeki i cieszę się, że są jeszcze miejsca w miarę niezmienione przez człowieka, troche mroczne i dzikie. Polecam, szczególnie dla ludzi, którzy cenią sobie spokój i ciszę.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

sam won z tad
jak ci sie nie podoba semicki pomiocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

A jak ktoś nie wierzy to niech jedzie ul. Zjazd i skręci w pierwszą ulicę w prawo, poniżej ul. Rybaki:) Prezent Białegostoku na otarcie łez? Okrutny dowcip? Proroctwo jakie? Lepsze to niż nic:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Kuźwa, o co chodzi?

Co tzn. "semicki pomiocie"? Jakem faszysta - nie rozumiem... :)

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

a wiecie ziomki, że w naszej pięknej Łomży 9 lipca będzie o.s.t.r?

(tak naprawdę nie lubię hiphopu, ale na ostrego to się chyba wybiorę :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Halo admin ,co to jest?Boze widzisz i nie grzmisz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Adamus prosiłeś kiedyś o ustawę w sprawie sprzątania po psach, dopiero teraz ją dostałem. To co Ciebie interesuje paragraf 5 koniec strony 3 i początek 4.
Marto ustawa dotyczy całego miasta nie tylko osiedli Spółdzielni Mieszkaniowych. Tak więc uważaj.

Na co idą podatki za psy?

Rozbudowa schroniska

Pragniemy stworzyć godne warunki dla naszych psiaków. Chcemy by powstawały boksy murowane z zadaszeniami oraz wybiegami. Na to potrzeba niestety pieniędzy, których ciągle jest za mało. Jeden taki boks to 350 zł, wybieg 2000 zł, zadaszenia 3000 zł.
W obecnej chwili przebywa u nas 120 psów (w tym 30 szczeniąt).
Codziennie potrzeba ok. 40 kg karmy, mnóstwo mleka, makaronu itp. – w sumie miesięcznie ok. 3000 zł: oprócz tego opieka weterynaryjna (odrobaczenie, szczepienie, operacje, leczenie itp.), poza tym ciągła rozbudowa (w tamtym roku założyliśmy prąd i wodę ; były to bardzo kosztowne inwestycje), opłaty itp.
Odłowiony pies otrzymuje na całe swoje życie i pobyt w schronisku ok. 420zł (brutto). Niektóre z nich są z nami od początku czyli od 2 lat. Pieniądze te miasto uzyskuje z podatków na psy, dlatego wiedz o tym, że płacąc podatki za swojego pupila pomagasz innemu psu przeżyć!
Pieniądze, które otrzymujemy od miasta zaledwie wystarczają na pokrycie codziennych wydatków, dlatego jeśli możesz to Pomóż!

Oto cała ustawa:









Pozdrowienia.

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

a moze ktos napisac o co dokladnie chodzi?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

dobre:)
Z tego co wiem miasto miasto nie złożyło jeszcze żadnego wniosku o dofinansowanie stadionu ale pomarzyć zawsze można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Czemu tak sądzisz ?

A Tyle mówi się o tolerancji.Wsród mieszkańców,szczególnie młodych,Łomży widocznie jej brakuje!!Jeśli ktos obrywa za to jak wygląda to chyba coś jest nie tak.Jak tak dalej pójdzie wprowadzą podatek od twarzowego :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
A gdzie jest twoim zdaniem miejsce karłów ?

Mam pytanie :Czy można naprawić napęnd DVD na gwarancji , w jakimś serwisie w Łomży i żeby na gwarancji była naprawa ! ? Bo kupiłem DVD w Simtechu w Białymstoku i niechce mi sie wieść tam ,to czy bym mógł naprawić gdzieś w Łomży ? tylko że ja mam gwarancje na faktórze To czy to jest możliwe zrobić w Łomży ? słyszałem że gdzieś obok Mechaniaka na przykoszarowej taki serwis jest ! Poradzcie ...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Moze jakies zdjecie ktos zapoda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

admin pewnikiem czeka na kolejny proces.
pewnie lubi chodzić po sądach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

widzę Maćku, że sobie poradziłeś :)

Pozdrawiam

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Jednak płacimy.

Stajesz to płacisz

– Za postój w strefach płatnego parkowania trzeba płacić – tłumaczy Wojciech Wysocki, kierownik Biura Strefy Ograniczonego Postoju w Łomży. Nie zgadza się z decyzją Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy, który orzekł, że mandaty wkładane za wycieraczki aut są nieważne.

Więcej wyjaśnień link poniżej:


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050623/REGION05/50622007

Pozdrowienia.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Ogólny bełkot...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

:T:P:S:A:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy
Stare mury, stare bramy, kamienice dobrze znamy
Piwko na prześwicie, toczy się jeżyckie życie
Żadnej diametralnej zmiany, ty myślałeś, że co mamy
Co, willa i basen ukoronowaniem pracy
Na razie nic z tego, to marzenie wiele znaczy
To dużo tłumaczy, chwila moment i uciekasz
Kładziesz podpałkę pod grilla, z drinkiem na swych ziomków czekasz
Sprawdź wodę w basenie, jakieś twarde suty wyszczym
Bo to co zobaczyłeś zdało ci się tylko przyśnić
Ciepły jesienny wiatr rozwiał wszelkie wątpliwości
Fata ***** ta morgana, czas wyskubać oszczędności
Dwa trzydzieści mam na Pilsa, niby ****, ja go fu
Typy piją słodką lu, dzieci wracają ze szkół
A przed skrzyżowaniem, niedaleko tuż pod trójką
Jakiś typek z komórką umawia się z maniurką
Mijam go, przycinam, e zadyma, gejsza mięknie
Obchodzi mnie łukiem, ja uśmiecham się pięknie
Konkret rozbujany, gonię holendra siódemkę
Przesiadam się na rondzie, co za upał, mokre spodnie
Nie czekam na neoplan, pod relaks z buta dojdę
Tranzy, tranzy, wyłącz bo mnie sygnał tłamsi
Alarm wibracyjny, odebrałem message ważny
Myśli się spiętrzyły no i koniec wyobraźni
Widocznie dzień nie dobry na wolno stylowe jazdy
Z lekką zadyszką głodny w porze obiadowej
Omijam monopolkę na szczoszały słyszę (muly)
Mijam kolejną krzyżówkę, na pasach widzę Sajgon Fury na piskowach gnają, nie stają, wyprzedzają
Pieszych zabijają, rzucam mięsem i przyśpieszam
Wymuszam pierwszeństwo i do domu prosto zmierzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

N
I
E

N
U
D
Z
E

S
I
Ę

B
O

P
I
W
O

J
E
S
T
!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

no prosze widze ze sie pan ladnie pokazal tu nam przed milionami sluchaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Czyli mamy takie same poglądy ?

Znowu doszło do tragedii na drodze w której zginęła czteroosobowa rodzina, z powod nieostrożności kierowcy który zginął z całą rodziną. Prawdopodobnie i auto jadące drogą z piewszeństwem miało nadmierną prędkość. Brak wyobraźni u kierowców.

Cztery osoby, które zginęły w sobotę około godz. 10 w wypadku na skrzyżowaniu dróg lokalnych w Czarnym Lesie w powiecie ostrzeszowskim (woj. wielkopolskie) to rodzina z okolic Poznania - ustaliła policja.
"Na skrzyżowaniu mercedes zderzył się ze skodą fabią, która wjechała na drogę z pierwszeństwem przejazdu. Siła uderzenia mercedesa w skodę była tak duża, że oba auta wypadły z jezdni na pole. Na miejscu zginęli rodzice i dwójka ich dzieci w wieku 7 i 10 lat. Kierowca mercedesa nie odniósł poważniejszych obrażeń" - poinformował Jarosław Szemerluk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Kierowco nie jesteś sam na drodze, jedż ostrożnie, używaj więcej głowy a mniej prawej nogi

Pozdrowienia.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Niecho robio takie same ! ważne zeby był nowy stadion.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

No cóż spoko ale nie można inaczej to zaplanować a nie walić w okna ? hehe lepsze było w rampie na PAPA DANCE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Czyżby śLeDcZy (Red, +polak+) powrócił na forum pod innym nickiem? Ble... Głupota nie boli.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Białesioło to cienki pikuś, który głośno szczeka, aby Europa w ogóle zauważyła, że istnieje. Via Baltica jest mu potrzebna, by reperować swoje kompleksy i samemu łatwiej uwierzyć w bajeczkę, że jest metropolią. Wiecie co, na cholerę nam ten grajdoł? Oddajmy Białystok w prezencie Białorusi.
Same korzyści:
1. Pikuś już nam nie podskakuje.
2. No problem z przebiegiem VB.
3. Suwałki wracają do Mazur, a Łomża do Mazowsza.
4. A Białystok w końcu czuje się wielki, bo przecież będzie leżeć na kresach... zachodnich Łukaszenrosiji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
To nie tak

A ja wam opowiem historyjkę: najpierw głupoty na forum pisał śledczy, potem ptysiu, a teraz bartez ktory z nienacka zaczął pisać posty w stylu jego poprzedników. Śledczy=ptysiu=bartez90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Ludzie, magistrat naprawdę chce zbudować dwa minirondka na odcinku 50 m. Wyobraźcie sobie autobus pokonujący tę ósemkę z zawrotną prędkością 20 km/h. I to ma być rozwiązanie komunikacyjne? To będzie bardziej przypominać ścieżkę rekreacyjną dla meleksów. Znacie jakieś inne miejsce na tej planecie, gdzie postawili już podobne cudo?
Uważam, że bez porównania lepszym rozwiązaniem byłoby jedno duże rondo wokół całego Placu Niepodległości. Przynajmniej dałoby się normalnie objechać.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

to jest fatalny pomysl faktycznie. Doprowadzi do zakorkowania tej czesci miasta. Ronda owszem na krzyzowaniu sie dwoch ulic przelotowych w celu spowolnienia ruchu. A nie w srodku miasta. KTOS TU CHYBA WYDAJE NASZE PIENIAZKI NA GLUPOTY I NIE BARDZO WIE CO ROBI. Moge wskazac bardziej pilne potrzeby niz budowanie tych rond.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

to byla zorganizowana akcja bin ladena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Kwach nawet po pijanemu prezentuje się lepiej

Panowie, jeżeli zaczynacie temat to poczytajcie sobie na ten właśnie temat i wtedy zabierajcie głos. Nie piszcie bzdur z pamięci bo nie macie zielonego pojęca o tym co piszecie. Co to są dwa małe ronda i czemu służą, , przeczytajcie poniżej.

Kiedy nowe ronda ?

W lipcu miała ruszyć przebudowa jednego z najuciążliwszych dla ruchu drogowego skrzyżowań w naszym mieście – skrzyżowania w okolicach Teatru Lalki i Aktora, które zastąpić mają dwa tzw. kompaktowe (z jednym pasem ruchu) ronda.
Połowę kosztów inwestycji w ramach offsetu ma pokryć inwestor, który w ubiegłym roku wybudował w Łomży supermarket.
Niestety do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma, która za modernizację skrzyżowania chce więcej pieniędzy niż oferuje miasto. Przebudowa ma pochłonąć milion dwieście tysięcy złotych. O losach budowy kompaktowych rond w Łomży mają na najbliższej sesji Rady Miasta zdecydować radni miejscy. Prace modernizacyjne ruszą już w lipcu jeżeli radni dokonają zmian w budżecie.






Wąsko i powoli

Jednak istnieją sposoby które umożliwiają ocalenie wielu istnień. Najważniejsze to : zwężenie jezdni oraz zmniejszenie prędkości samochodu. Są one stosowane w krajach, gdzie ceni się życie ludzkie. Do takich sposobów poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego można zaliczyć następujące obiekty:

RONDO KOMPAKTOWE- małe rondo o wąskich wjazdach zmusza kierowcę do znacznego zmniejszenia prędkości przy wjeździe na takie skrzyżowanie. Znakomicie poprawia bezpieczeństwo pieszych, na tym typie skrzyżowań prawie nie zdarzają się potrącenia. Ten sposób organizacji ruchu jest już znany w Polsce, kompleksowe systemy rond kompaktowych posiada m. in. Rybnik. Ronda takie mają jeszcze jedną właściwość- stałą przepustowość która pozwala tylko określonej liczbie pojazdów dostać się do danego miasta/miejscowości. Ograniczają tworzenie się korków w centrach miejscowości.

Więcej na temat link poniżej:

http://republika.pl/katedr/bezpiecz.htm

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

sleeeeeeeeedczy cioooooooooota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

666 nie ciesz się tak, śLeDcZy odchodzi, ale cała reszta jak: Bartez, Polak, Red, Bartez90 zostają ;D

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

nie no ja latam do Wuwua :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Przecież tłumaczyłem

Tak do końca nie wiem, czy te ronda mają udrożnić ruch na skrzyżowaniu ul. Polowa - Giełczyńska i Zawadzka, czy mają spowodowac jeszcze wieksze korki w godzinach szczytu. Jeśli ktokolwiek jechał tamtędy w w tych godzinach, to wie jak trudno z ul. Giełczyńskiej wykonać lewoskręt w ul. Polową (Sz. Zambrowską). Moim zdaniem wystarczyłyby tam światła i dodanie jednego pasa ruchu (poszerzenie) ul. Giełczyńskiej od ul. Dwornej do ul. Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Odszedł Ptysiu, odszedł Bartez, Śledczy, Polak, Red, Bartez90. Mamy za to Spiero ,młodzieniec o najwyższym ilorazie inteligencji, oczytany, wyuczony, szczególnie z ortografią jest za pan brat.
Jest obrońcą bezdomnych psów, szanuje innych, szczególnie wieśniaków z Przybyszewa, jest w dobrej komitywie ze " starymi przepitymi cwelami z MPT", gustuje też w młodych pięknych dziewczynach w mini, za kierownicą taxi, najlepiej z długoletnim doświadczeniem.
Młodzieniec z takimi zaletami i znajomością tylu tematów szybko wybije się na lidera forum 4łomża.

Pozdrowienia

Momento mori

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Ładne zielone:D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Jako petent nigdy nie miałem problemów.... wczoraj byłem w obsłudze zmotoryzowanych, a także w obsłudze ludności... jakoś nie miałem, problemów, zostałem obsłużony, odpowiedziano mi na moje pytania, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Miałaś jakieś problemy z naszym UM petencie annamira? Czy tylko tak z przyzwyczajenia narzekasz?

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Skoda też może być? Oczywiście socjalistyczna jeszcze.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Czy juz nikt mi nie pomoze ?

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

hihi troche uzależnia? ja już cały dom przeszukałem w poszukiwaniu banknotów:P:P:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Tepsa (TP S.A.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Niestety u mnie nie da sie zalozyc internetu z TP.Sa:( Stara centarala czy cos:( Moze jakis internet bezprzewodowy? Ale jaki dostawca ma tu zasieg???:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Ja bym poszedł do porządnego kina, ups... przecież u nas nie ma takowego. To może na stadion obejrzeć jakiś porządny mecz? - a tak, zdemolowali go ostatnio. Hmm, to może jakiś koncert? - może za pól roku...
Może gdzieś poza "miasto"? Morze? - za deleko, Góry? - za daleko... Istne zadupie, trzy ulice na krzyż ;/

Nie zwracać na mnie uwagi, mam kiepski humor...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Ale macie problemy. Przecież każdy może sobie zrobić papierek na taksówkarza. No ale najłatwiej jest narzekać prawda? Młodzi pracy nie mają..no biedactwa. Jakby nie chlali pół dnia tylko pracy poszukali to napewno by się coś znalazło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Lepiej być pół a nawet ćwierćPolakiem

Czy ty chlopie nie widzisz ze naszych dostojnikow interesuje tylko jak zrobic dym , i poklucic wszystkich wokolo,,,,,,,ich nie interesuje dobro mlodziezy, oni dbaja tylko o swoje stolki i premie z podwyzkami.....a reszta tak jak za Gierka - mydlenie oczu jeden drugiemu......OTO PRAWDZIWE OBLICZE NASZYCH WLADCOW ( ktorych sami wybralismy) - mam tylko nadzieje ze teraz otworzymy oczy , i bedziemy wiedzieli na kogo glosowac!!!!!!!!!!!!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Zadzwoń do firmy technik czy jakos tak, ja w niej mam i jakos na razie (juz od pół roku) jest ok:D 508295688.zadzwoń i się zapytaj czy maja w swoim zasięgu konarzyce

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Jak kilka lat temu poszedłem do urn wyborczych brzeziński(z małej bo to paja c) vs Turkowski to każdy mi mówił ,że przyszłośc Łomży leży w rękach tego pierwszego !!No a teraz zastanawiam się czemu ja byłem taki naiwny i zagłosowałem na tego pajaca co tylko wie jak płacić kary pieniężne i pchać sie po unijną kasę:P Nie tędy droga panie prezyd.. tzn. pajacu!Zrób pan miasto ,które chociaż przyniesie jakieś sensowne zyski a nie miasto gdzie są równi i równiejśi(czyt. kolesie)!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Masz to jak w Banku ale

Ja żadnych ograniczeń (oprócz prędkości) na starym moście nie widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Kurcze, zaczęło się - sypiam całymi dniami. Nocami zresztą też. Dajcie jakąś radę na pobudzenie. Kawa, alkohol na mnie nie działają. Czasem książki, ale niestety nie zawsze oczka pozwalają. Pozdrówko - A.
ps. jak mówi stare przysłowie pszczół - kobieta zmienną jest!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Stary obejrzyj ,,Życie za życie" albo ,,requiem dla snu" nie są może nowościami ale robią wrażenie:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Reqiuem dla snu to moj ulubiony film. Jest straszny, narkotyki i osamotnienie. Moim zdaniem powinien funkcjonować jako edukacyjny - brutalny bardzo, ale przemawiający tysiąc razy bardziej niż reszta.

A propos Królestwa niebieskiego :))))) bardzo gorąco polecam zupełnie nienowy film "Niebo". Scenariusz napisali Kieślowski i Piesiewicz, wyreżyserował Tykwer (ten od Biegnij Lola, Biegnij). Uwielbiam ten film i polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli. To nie thriller w stylu "Siedem", ale i tak polecam :]

Widziałeś "Fight Club"? Z Pittem i Nortonem?

Stare te moje propozycje, ale godne uwagi :)

Pozdrawiam
Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

mów że gadałeś ze mną :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Jesteśmy w Europie, wg. norm europejskich:
Oznakowanie tych prac jest beznadziejne, niekompletne i niewystarczające.
Praca tylko na 1 zmianę i tempo wykonania tak ślamazarne, że zagraniczny inwestor wyśmiałby taką propozycję.
Z jednej strony dobrze, że w ogóle coś się robi.
Z drugiej widziałem na własne oczy w Teltow (też Europa) jak 6km dwupasmowej drogi przez środek miasta wyasfaltowano w ciągu 48godzin. Wymieniając przy tym całą instalację podziemną tzn. rury wodne odpływowe i dopływowe, rury gazowe, kable energetyczne i komputerowe oraz usuwając w tym czasie starą nawierzchnię. Układanie trawników, brukowanie deptaka i ścieżek dla rowerów oraz wymiana znaków drogowych i sygnalizatorów trwała jeszcze kilka dni. W sumie cała praca została ukończona w ciągu jednego tygodnia.
Szkoda, że to nie tu...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Dziś ta budowa się rozpoczyna ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

"""Ja tam jestem za. Niech uzyskają jakieś pozwolenie i niech jeżdżą, chętnie popatrzę.""

Natomiast "popisówki" w środku miasta to narażanie czyjegoś zdrowia a może i życia, jednym słowem szczeniactwo.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

ja uwazam ze znieczulica lomzynska jest bardzo widoczna.. ale nie tlyko lomzynska.. przeciez piesek to kochane zwierzatko o ktore powinnismy dbac bo ono tak bardzo nam ufa.. swoim panom a my je tak brutalnie traktujemy. jak cyztam o takich sprawach to az m isie przykro robi i chce mi sie plakac.. Ludzie szanujmy zwierzatka bo to tak naprawde istoty rozumne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Jak ma się 80% mieszkańców Polski poczuć Europejczykami, dostając co miesiąc do łapy 200€? Ci ludzie nie pojadą tam wypocząć, zwiedzić, zabawić się. Ich stać najwyżej na zmywanie garów i kibli w tej cudownej Unii.

Znam pracodawcę w Łomży, który zgarnia ponad 5 tys. euro miesięcznie na czysto. Pracuje na niego kilkunastu pracowników za stawkę 1 euro brutto za godzinę. Biznesmen podniósł larum, że rząd chce go puścić z torbami, bo każe im płacić 1,05 za godzinę. Biznesmen ma się za wielkiego dobroczyńcę, bo dzięki niemu ludzie mają pracę.

Gówno prawda. Tak naprawdę, to biznesmen dzięki pracy tych ludzi ma wygodne życie i kupę szmalu, za którą może czuć się Europejczykiem, i zupełnie nie przeszkadza mu, że jego pracownicy żyją i czują się jak imigranci z Wietnamu. Każdy z nich wypracowuje dla firmy zysk 4-5 razy wyższy od swojego wynagrodzenia brutto. Lamentujący pracodawca nie ponosi żadnych kosztów zatrudnienia. To jego pracownicy sami tyrają na swoje koszty, a resztę wypracowanych przez nich pieniędzy, czasem kilka razy większą od tych "kosztów", zatrzymuje dla siebie ich dobroczyńca. Wolno mu, przecież państwo pozwala mu na tę grandę w biały dzień.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

Z postu Maćka wynika , że państwo czeskie jest głównym alfonsem , bo pobiera korzyści z nierządu. Czyżby i u nas miało być " PECUNIA NON OLET"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Talib

Autochton!
Przeczytaj wiadomości pod niżej podanym linkiem i stwierdź, czy państwo które pobiera podatki jest alfonsem. Polska jest tak bogatym krajem i wcale nie musi opodatkowywać prostytucji. Można wziąść kredyty na zachodzie, których i tak mamy już nie mało. Zawsze kiedyś nasze dzieci i wnuczki spłacą.

http://mojefinanse.interia.pl/news?inf=640889

Pozdrowienia.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Błazen Kwach

A na pewno większość z chęci łatwego zarobku. Warsztat pracy ma na miejscu, nie musi dużo inwestować, dlaczego by nie opodatkować tego zarobku. Płacą podatek wszyscy zarabiający dlaczego nie miały by płacić Panie sprzedające usługi własnego ciała. Nie zarabiali by alfonsi tylko budżet państwa.

Pozdrowienia.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org