poniedziałek, 01 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak łączycie marihuanę z konopią ?

masz rację, kiedyś jechałem z takim emerytowanym milicjantem i mówił że ma 2000 zł emerytury i sobie dorabia jeżdząc na taxi...bez komentarza...

ps. to bylo jakis rok temu?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak łączycie marihuanę z konopią ?

Jak to obok Instalatora :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
To tylko jeden z setek przykładów

1. Doświadczenie gdzieś trzeba zdobyć prawda? Napewno go nie zdobędziesz siedząć w domu bawiąc się zabawkami na wykładzinie typu "miasto i ulice"

2. "jeździ Daewoo Nubirą 2.0 [biała]" podaj jeszcze rocznik, kolor klamek, wersję silnika mmmmm..moze coś wiecej?

3. " i jest bardzo dobrym kierowco" ...najgorszy błąd kierowcy to jest zbyt duża pewność siebie na drodze...

4. "bo jusz jeździ od dawna i zna Łomże" myślę, iż nie jest to żaden problem trochę posiedzieć z mapą która ma pare ulic na krzyż. Gdybyś powiedział że zna Warszawę...byłbym pełen podziwu...

5. " niż z jakimś młodziakiem" osobiście wolałbym jechać z młodym (rytmiczna muzyczka, dynamika jazdy lepsza itp)

6. Bym jeszcze troche popisał ale mnie oczy bolą, a Tobie kolego polecam posiedzieć prochę nad językiem polskim

Czy to Daewoo Nubira 2.0?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak łączycie marihuanę z konopią ?

Ej Maciek !!!!!!!
Jakieś problemy w domu ???

Napisz - pomożemy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak łączycie marihuanę z konopią ?

spiero tobie bedzie ciezko znalezc prace, ale moze to poprostu szczeniackie zachowanie. wyzywasz ludzi od cweli nie znajac ich, zapisz sie do mw oni lubia takich. Aha, pamietaj o brunatnej koszuli i ogolic glowke.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org