piątek, 04 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
latajacy Prezydent

Chciałbym, by moje dzieci uczyli nauczyciele profesjonaliści i by zarabiali porządne pieniądze. Ale tak nie jest. Tych profesjonalistów jest pewnie nie wiecej niż 30%. Niestety, spora część jest zawodowo mizerna. Bo jak np. wytłumaczyć fakt gubienia się nauczyciela fizyki w rozwiązywaniu zadań na poziomie gimnazjum. Lepiej przeciez byłoby takiemu "fachowcowi" dobrze zapłacić, aby zrezygnował ze swojego zawodu i przestał dzieci kaleczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

optymizm - nowy dziń się zaczął!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
I dobrze, że tyle lata ! Niech lata nawet 15 razy dziennie

Wszyscy dobrze wiemy, że z mysleniem różnie u ludzi jest, a i sama ostatnio bezmyślnam jak tralala! :), przyznaję się bez bicia...
Nawet "myśliciele" czasem błądzą, kiedy poddani zostaną sprytnej manipulacji... Diabełek to inteligentna bestyja i ucieka się do wyrafinowanych sztuczek...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

A ja słyszałem, że nauczyciele pracują 40 godz. tygodniowo, w tym 18 godz. to lekcje. A jak im się zwiększa to pensum lekcyjne to i pracują proporcjonalnie więcej. Te panie w szpilkach na w - fie to pojawiają się podobno czasem jak właśnie tym paniom przydzieli dyrektor ten przedmiot, a nie w- fistom.
Fajnie jest chyba też zozstanę nauczycielem, najlepiej chyba przedszkolanką, bo jak patrzę na tą starszą mlodzież to nie wiem czy bym z nimi wytrzymał.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

Najlepsza siłownia jest gdy trzymasz łopatę w ręku wtedy przechodzą wszystkie stresy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

Autor: nemo (194.126.238.---)
Data: 02-06-05 09:06


"Idź do szpitala się spytaj o pensję lekarza z 20 letnim stażem (tylko zebyć przypadkiem na zawał nie padł jak kwotę usłysz) zanim zaczniesz głipoty wypisywać".

Czy Osiedle "MEDYK" w Łomży powstało za głodowe pensje lekarzy?


Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

Jeżeli prywatna służba zdrowia będzie tak leczyć jak lekarze rodzinni, to szybko nam kraj wyludni się.


Pozdrowienia.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

"Najlepsza siłownia jest gdy trzymasz łopatę w ręku wtedy przechodzą wszystkie stresy ."

:D Albo taśmowe mycie okien, prasowanie i wieszanie firanek, potem odkurzanko, podłogi etc. A to wszystko w asyście brykającego, wszędobylskiego szkraba, który tylko patrzy, jakby tu się dobrać do kwiatków doniczkowych, coby se w ziemi pogmerać i listki poobrywać...:))

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

Mam nadzieję że to się zmieni, bo nie mam przekonania do lekarzy rodzinnych.
Ci co to reformę wprowadzili powinni leczyć się u lekarzy rodzinnych, a nie w klinikach rządowych. Niech poseł gruszka poczeka ze dwa lata na swoją kolejkę jak każdy śmiertelnik, może szybciej zrobią porządek ze służbą zdrowia.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
ja tam się tylko modlę o to żeby ten samolot kiedyś się popsuł w powietrzu

Apropos:
- Brown twierdzi, ze Maria Magdalena byla marginalizowana i demonizowana przez tradycyjne chrzescijanstwo, ktore przedstawialo ja jako jawnogrzesznice, prostytutke itp. - jesli tak by bylo czemu jest czczona jako swieta, jest patronka wielu kosciolow,a ludzie modla sie w miejscach, gdzie sa jej relikwie?

Zaraz, zaraz... przecie to, że się nienależycie prowadziła w przeszłości nie oznacza, że nie może obecnie być czczona jako święta! Wszak wyznała swe grzechy i trwale (a nie z boku na bok :)) się poprawiła przez co otwarły się przed nią bramy niebios zapewne...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

A macie basen jaki fajny??

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

No to właśnie mówię.
Usługi zdrowotne, są jak usługi np. szewskie, kowalskie, snycerskie :) itp.
Jeżeli na daną usługę jest zbyt duzy popyt, to jej cena wzrasta, przez co zawsze można ją nabyć (o ile jest nas na to stać).
i odwrotnie: przy małym zapotrzebowaniu na daną usługę jej cena musi spadać, gdyż usługodawca (np. szpital) splajtuje.

Co do osób BEZDOMNYCH (NIE ubogich - bo nie wiem co to znaczy): składka zdrowotna powinna pozostać na ok. 1/2 poziomu obecnego, z czego finansowanoby niezbędne usługi medyczne dla tych osób.

Za tym poszłyby zapewne oferty firm ubezpieczeniowych, które wzamian za składkę ubezpieczałyby koszty naszego leczenia.

Wada jest jedna (nie ekonomiczna, bo takich nie ma, ale społeczna): otóż ludzie ubocy (czyli ci, którym przysługuje zasiłek rodzinny) wyszliby na ulicę krzycząc: "nie chcieliśmy nosić teczki, a teraz chcemy i tak jeść bułeczki" :)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: latajacy Prezydent

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org