czwartek, 10 lipca 2025 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezpłatne parkowanie ?


Rezultaty od 1 - 10 z około 236 z 4lomza.pl z włączonym fryzjer. (Znaleziono w 0.13 sek.)
Na zapytanie FRYZJER, opcja szukaj.


...ale po co się wysilać, jak można pośmiecić.

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

unikat jest do bani!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

do 17 z tego co sie orientuje.

pff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

Duo Dentu nie polecam, strasznie zdzierają... i wymyślają nowe niepotrzebne zabiegi oczywiście bardzo kosztowne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

kolego mam już 3 forda jesli o chodzi o sprawdzenie błedów to nie do każdego da się podłączyć komputer forda sprawdza się diodą led i liczysz impulsy, za długo tłumaczyć a robił to kiedyś elektryk na jatkowej ale musiałem poczekać kilka dni co do ceny byl niedrogi, na krsce podlancza komputer ale jak masz wtyczkę młodsze modele np. mondeo mk2 i wyżej co do forda najlepiej naprawiać samemu szukać porad w necie pytać innych użytkoników i jest to super marka przynajmniej jak dla mnie jak czegoś więcej potrzebujesz pisz na 2 maila moze podpowiem mobilkszysiek@o2.pl. A sprawy jask wentylator wymienić naprawić itd pytaj na ul marynarskiej za klubem załom czy jakos tak on też potrafi doradzić i umie ręce pobrudzić pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

Wredek

Nie ten jest wiochą kto jest z wiochy , ale ten kto wiochę nazywa wiochą :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

najgorsze okna jakie widziałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

podróbki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatne parkowanie ?

shook powiem ci tak... znam tutaj kolesia, ktory zna kolesia, ktory ma brata... YyYyYy, a on zna kolesia, ktory zna typa co ma te perfumy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

usługi
Przygotuję mieszkanie do remontu, kucie posadzek, terakoty, glazury itp. Wywiozę meble, wyniosę gruz. Sprzątanie, piwnic, garaży, strychów działek.
tel. 607098758
nieruchomości
Do wynajęcia garaże dla mechanika, zmieszczą się TIR-y.
tel. 517981200
różne
Kulturalny 39 letni kawaler z własnym M pozna Panią w stosownym wieku w celu założenia rodziny. Jeśli doskwiera Ci samotność zadzwoń lub napisz SMS.
tel. 602530240
Więcej ogłoszeń

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org