czwartek, 26 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

No ja myślę,że tylko żartujesz,hehe :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

www.kurnik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

w matwicy mieszkaja przewaznie sami rolnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

Witam. Traktowanie ludzi przez właściciela jest właśnie głównym powodem mojego prywatnego bojkotu tej myjni. Ciągłe ogłoszenia o zatrudnieniu pracownika, mówią same za siebie. Dlatego, proponuję wszystkim omijać szerokim łukiem tę myjnię.
Zastanawia mnie tylko dlaczego Inspektor Pracy siedzi na d… zamiast się zainteresować takimi firmami, od których w Łomży aż się roi. Powszechnie wiadomo w jakich firmach łamane są prawa pracowników. Czy Inspektor nie ma swobody działania i aby się ruszył, trzeba Go poinformować o nieprawidłowościach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

Świetne jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

tak owszem, bo za ryż 5 zł to drogo. Jak narazie Giełczyńska. DUżo, można zjeść - chociaż to jeszcze nie to, i tanio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nigdy nie była tak silna i dostania jak po roku 2007. To najlepsze czasy

WITAM!
mam pytanie czy w kościele Krzyża Świętego ul .Zawadzka dalej są odprawiane msze jak w roku szkolnym ,czy jest jakaś zmiana godz. w okresie wakacyjnym!
dziękuje bardzo za odpowiedzi!
pozdrawiam wszystkich!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org