czwartek, 27 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mili chłopcy z Iraku.....

Ankieta pacyfistyczna ver. 3. Sprawdź, czy naprawdę chcesz pokoju.

Uniwersalna ankieta antywojenna ver. 3. Sprawdź, czy naprawdę chcesz pokoju.

Wybierz odpowiedź, która najlepiej charakteryzuje Twój negatywny stosunek do ataku na Irak (ew. inne państwo w którym ludzie nie maja nic do gadania) (można więcej niż jedną) lub do jakiejkolwiek innej sprawy:

Za każdą odpowiedź "tak" ; przyznajesz sobie jeden punkt, a za odpowiedź "tak, tak, tak!!! Saddam (lub inny dowolnie wybrany tyran), weź mnie!!!" 2 punkty. Podsumuj je.

Maksimum to 81 punktów. Jeśli uzyskasz 70 - zasługujesz na pokojowego Nobla. Powyżej 75 - natychmiast zostajesz Mahatmą Gandhim (tylko nie jesteś taki chudy i masz markowe ciuchy i kupujesz w Galerii Mokotów).

Wyniki ankiety prześlij na adres Pracowniczej Demokracji.

1. Im kto biedniejszy, ciemniejszy i bardziej roszczeniowy, tym powinien mieć lepiej.
2. Lepiej, by tyran zamordował milion ludzi, niż demokracja tysiąc.
3. Im kto więcej ma na sumieniu zbrodni, tym bardziej należy go zostawić w spokoju.
4. Chcę 100-procentowych podatków i dystrybucji wszystkiego przez rząd, tak, by nie było biedy ani niczego.
5. Jestem za parytetem damsko-męskim nie tylko w Sejmie, ale też wszędzie.
6. Hitler i Stalin byli fajni i źle się stało, że już ich nie ma, bo nie lubili Wuja Sama, bo on tylko produkuje bomby zamiast żywności.
7. Iraqi TV jest wzorem wolnych mediów, a CNN zniewolonych. Dobra jest też TV białoruska, ale jednak to nie to, co iracka. Pewnie najlepsza jest północnokoreańsk a, ale trudno ją zobaczyć.
8. Nie mam specjalnej orientacji w niczym i dlatego powtarzam to, co słyszałem/am od znajomych.
9. Lubię zajarać i uważam, że dragi należy zalegalizować, bo potrzeba nam rozszerzonej świadomości, by pozbyć się kapitalistycznej pazerności i agresji.
10. Ludzie powinni wyrzec się przemocy, dlatego dajmy przykład rozwiążmy armię, a inni na pewno zrobią to samo. Najbardziej to dotyczy Białorusi, ponieważ ma ona 4000 czołgów, a mało jedzenia, więc chętnie ich się pozbędą, żeby produkować żywność zamiast bomb.
11. Amerykanie źle zrobili przychodząc tu do nas Europejczyków w 1944 i wprowadzając swoje porządki niezgodne z naszą kulturą, m.in. zlikwidowali obozy koncentracyjne oraz nie dali importować bolszewizmu. Tak naprawdę nie wiadomo, kto ich tu prosił na pewno nie my.
12. Unia Europejska rozwiąże wszystkie problemy dyrektywami.
13. Dyrektywy zamisat bomb.
14. Joschka Fischer jest fajny i chciałbym/chciał abym z nim przyjarać. Ponadto walczył z systemem.
15. Kiedy się buduje w latach 70-tych fabrykę za miliard, to w latach 90-tych trzeba ją sprzedać za co najmniej miliard plus inflacja plus stopa redyskontowa. Inaczej to grabienie majątku narodowego.
16. Nie wiem, co się stało w 1938, 1939, 1940, 1944 ani w żadnym innym roku i nic mnie to nie obchodzi, bo musimy otworzyć serca przed sobą, a wtedy nie będzie wojen i głodu.
17. Lubię popisywać się przed 16-letnimi laskami wiedzą o geopolityce i wojskowości. Szczególnie lubię mówić z wyższością "To oczywiste - USA chcą ukraść ropę" oraz "To zobaczymy, czy te Abramsy są takie niezniszczalne"
18. Wszyscy moi znajomi chcą pokoju.
19. PRL nie była idealna, ale przynajmniej wszyscy mieli pracę i mieszkanie.
20. F-16 to złom, a w dodatku co powie Francja. Trzeba zresztą było kupić doskonały francuski Gripena, bo jest to samolot XLVI generacji.
21. Niemcy siedzą cicho, a oni przecież wiedzą lepiej (byłem/am tam zmywać gary, a także na szparagach i wiem, że mają lepiej właśnie dzięki temu, że nie podlizują się USA).
22. Wolę benzynę dwa razy droższą niz dwa razy tańszą, bo Rosja wtedy ma pieniądze na projekty społeczne, jak Topol-M, Czarny Orzeł czy Akuła. Dzięki temu ludzie mają pracę.
23. Pociąga mnie tajemnicza Azja i jej siła. Dlatego paraliżuje mnie myśl o zapytaniu kogokolwiek, co się dzieje w Tybecie.
24. Pociąga mnie szeroka rosyjska dusza i jej siłą. Dlatego paraliżuje mnie myśl o zapytaniu kogokolwiek, co się dzieje w Czeczenii.
25. Wielu Czeczeńców to terroryści i handlują narkotykami (co w ich akurat przypadku jest złe).
26. Pociąga mnie tajemnicza Afryka i jej młoda siła. Dlatego paraliżuje mnie myśl o zapytaniu kogokolwiek, co się dzieje w Kongo czy Zimbabwe.
27. Hehe, ciekawe czy tak łatwo będą fikać Korei Północnej, która ma milion fanatycznych żołnierzy (uwaga: za gęsią skórkę extra 1 punkt).
28. Prawa jednostki i tolerancja są dobrem najwyższym - dlatego domagam się natychmiastowego wypuszczenia na wolność więźniów sumienia, a także zabójców, złodziei, gwałcicieli i pozostałych osób, które miały odwagę przeciwstawić się rygorom narzuconym przez państwo.
29. Uczestniczę w pokojowych demonstracjach, bo bardzo lubię przywalić komuś petardą czy kamulcem, a policjanci w krajach demokratycznych są lepszym przeciwnikiem niż np. milicjanci chińscy w Tybecie, bo można z nimi wygrać czasem.
30. Europa jest kulturalna, dlatego nie możemy dać się zniewolić Ameryce.
31. Lubię bojkotować amerykańskie wyroby, ale bojkotować to nie kupować, a nie nie używać. Dlatego z czystym sumieniem używam mego kompa.
32. Che Guevara to romantyk rewolucji. Podobnie Dzierżyński. Wiem, że był ostry, ale wtedy tak trzeba było. W ogóle fascynujący temat (uwaga: za gęsią skórkę extra 1 punkt).
33. Dziś jesteśmy biedniejsi od Zachodu tylko z powodu embarga amerykańskiego w latach 80-tych.
34. Po latach, kiedy człowiek dojrzał i zmądrzał, uświadamiam sobie, że ten Gierek jednak zbudował Polskę, a wilczy kapitalizm wyprzedał i zmarnował. Jednak nie było to rozsądne tak być za tą Solidarnością. Choć wtedy można było więcej rzucać kamulcami. Ale z drugiej strony zomowcy potrafili przywalić.
35. Jestem za kapłaństwem kobiet, zwierząt, roślin, a nawet minerałów.
36. Patriarchat umrze.
37. Co innego, jak jeden coś robi, a co innego jak inny.
38. Socjalizm by się sprawdził, gdyby tylko uczciwie go wprowadzić.
39. Ta goła dziewczynka wietnamska na tym sławnym zdjęciu została poparzona napalmem i jeszcze ma siłę iść. W dodatku nie ma śladów na skórze. Dowodzi to wielkiego hartu ducha narodu wietnamskiego w walce z amerykańskim agresorem.
40. Chciałbym/chciał ąbym prowadzić zajęcia na uczelni, to bym mógł spać ze studentami/tkami which is cool.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org