środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

wiec jestes cwelem ....... przynajmniej szczerym :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

nigdy bym tego niezrobila z jakims nieznajomym dla mnie to jest ku.rwienie sie ja uznaje ze kochac sie mozna jak jest sie w powaznym zwiazku wtedy sie kocha a nie puszcza sie z byle kim..... ale juz teraz chyba takie myslenie zanika niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

hehe szatniarki "szatniarki to mumy ;) brak słów na nich pala papierosy w szatni, jedzenie wyłudzają lub papierosy łaskę robią żeby szatnie otworzyć,.." heh chyba z kosmosu jesteś albo jakiś nie dorób. szatniarki zawsze szły na rękę...ale widać z ciebie ****.one prosiły o papierosa? heh to chyba ty ich! smarku. ,gadać nie umiesz. nauczyciele są spoko a jak **** z ciebie to głąba nic nie nauczy:p proste.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

No gdzie ta uczciwa praca,sami widzicie że nie ma,i nie winie Was moji drodzy za to że niestety muśicie pracować za jalomużne,często na czarno,często z nadgodzinami żeby wyjść na prostą.ba pracowac tylko dla czego w takim wyzysku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

hehe trzeba mowic ooo jaka ladna sukienka ty bys w niej wygladala duuzo lepiej:P moze zadziala na niektore dziewczyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Są coraz większe "masakra" może wpisujmy tutaj gdzie się pojawiły, gdzie występują aby ostrzec wszystkich.(mile widziane też zdjęcia)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

dziewice to były w średniowieczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

nasze panie policjantki,poprostu polują na mężów i to wsród kolegów po fachu!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Jako pierwszy napisze al.Piłsudskiego kilku znajomych stracilo opony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

ul Piłsudskiego poczynając od Zawadzkiej, aż do Poznańskiej, cała wytłuczona koszmar!!! Łatwo zerwać resora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Jak nie zależy Ci na stracie tych pieniędzy to tylko u Stefczyka napewno coś urośnie albo w PKOBP na Niemcewicza się spytaj ,niby nioedużo ale zawsze coś a nie baw się w żadne inwestycje w tych czasach !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Z lomzermanem :)) :* (ten rausz... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

A sadzisz, ze pracodawcy przesiaduja na tym forum?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

jeszcze się nachodzą do tej szkoły,a przedszkole to zawsze przedszkole!!!!czytałam właśnie na 4lomza i o ile dobrze zrozumiałam to będą mogły zostac w przedszkolu ,ale na 10 godz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Sądze że ludzie zrozumieją o co mi chodzi panie Dran,ludzie w tym kraju sa tak "zniewoleni"że chyba zapomnieli że muszą "walczyć'z tym co się obecnie dzieje w tym kraju !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

najlepiej rzucić robotę, iść do pierdla tam dadzą żreć i dach nad głową i w pleya można ciapać :D a do roboty niech se uchodźców pozatrudniają to będą im robić i podatki płacić będą i w ogóle wszytko bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

tak, tak, ekonomik taki zly ale jakos o kurestwie tam nie slyszalam, III Lo taka renoma, powazna i surowa dyrektorka ale jak uczennica obciagala w kiblu to dopiero byla afera, Mechaniak ni by taka renomowana szkola, trudny poziom i wogole i tez niedawno mieli nieza agentke co se ogory w dupe wsadzala i foty cykala, hm.. no to ja juz sama nie wiem ktora szkola najgorsza...no bo chyba nie ekonomik? Bo w kazdej innej szkole tez pala, tez sa pijacy nauczyciele, tez sa znudzone zyciem i marna wyplata szatniarki, ktore sa opluwane przez wywyzszajacych sie uczniow, tez zdarzaja sie kradzieze, a dyrektor nie jest od chodzenia jak stroz co przerwa po kiblach i sprawdzania czy ktos ciaga czy pali papierosy...zajmij sie czlowieku czyms pozytecznym, a nie donosami, bo takich zawistnych typow to nie tepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

idź dziś do jamy i tam się komuś wyżal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

do "no nie":
chcesz się założyć? jeśli (podkreślam słowo "jeśli") ktoś chce znaleźć, to znajdzie dobrą pracę...
nawet w warunkach łomżyńskich... za średnią krajową...

ale niestety - musisz chcieć pracować, a nie myśleć jak się po-opier-dalać w godzinach 8-16... bo za takie coś to siedź w domu.

I pomyśl, jeśli Ty byś miał firmę, to chciałbyś zatrudnić kogoś takiego jak Ty, czy nie? jeżeli nie , to warto się zastanowić dlaczego...

dla szukających pracy:
http://www.pup.lomza.pl/index.php?wiad=193
http://www.pup.lomza.pl/index.php?wiad=69

pozdrawiam szukających - może się spotkamy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Się ciesz, że w ogóle otwierają szatnie... I że nie musisz zapieprzać do nauczycieli po karteczkę z pozwoleniem o otworzenie szatni....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

SWOJSKA KUCHNIA w KISIELNICY tam wszystko jest dobre i cenowo korzystnie!

http://www.swojskakuchnia.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Wyłudzają kanapki buahahaha w dupie byleś gówno widziałeś. Taki cwany jesteś na forum wyłudził ktoś od ciebie KANAPKE co powiedział dawaj kanapke jak nie to w pierd*** Przykry jesteś pajacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Angelika1 - a skąd Ty masz takie informacji, nikt nikogo do niczego nie zmusza, i odpie*** się od II LO, lepszej szkoły w Łomży nie ma jeżeli chodzi o klimat,no może jeszcze Ekonom,a nie odbiegając od tematu, polecam "Centrum" Pana Chrostowskiego - pełen profesjonalizm,zdałem oczywiście za 1 razem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

ortodontons nie unoś się tak :D haha nie chcesz kota to nie, było trzeba tak od razu, żebyś potem tylko nie żałował, to twoja ostatnia szansa haha

super jajca ku*rwo ! :D ! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

a na cweli ? albo smutnych ortodontów desperado :D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

u ojca rydzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

september ale mówisz tez o zwiazkach bez zzobowiazan???to tez zwiazek :D

a ty czesio uwal sie na pizde i mnie nie zaczepiaj sam sie przypucowałes a teraz masz jakis problem :D i to pewnie nie jeden...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

ok idę się uwalę, ale pamiętaj jak nie nakręcisz żadnej zdesperowanej forumowiczki co jest pewne na 100%, to wiedz, że mój kocur na Ciebie czeka, więc daj znać :D wyżyjesz się troszkę, to Ci ulży

i jeszcze dorzucę kokardkę na ogon ok, a żeby ten twój pierwszy raz był tak romantycznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Na dobrych fryzjerów się czeka polecam ci salon tam gdzie się psy i koty strzyże napewno będziesz zadowolona ... zauwazyłam ,żę szczekać już się nauczyłaś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Zgłaszam wniosek na forum by władze miasta zajęły się problemem psich odchodów. To co odsłania śnieg jest obrzydliwe.
Wiem że na posiadaczach psów ciąży obowiązek usuwania odchodów, jednak skoro się z niego nie wywiązują to niech zrobi to miasto.
Oczywiście pojawi się kwestia finansowania nie mniej jednak to nie jest problem. Podatek za psa nie powinien być symboliczny jak w tej chwili ale wynosić np 1000zł rocznie. Myślę że to spokojnie sfinansuje utrzymanie trawników w czystości.
Oczywiście wyższym podatkiem należy obciążyć ludzi hodujących psy w bloku. Osoby mające własne posesje same dbają o czystość.

Niech żyją zielone trawniki wolne od psiego kału!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

czesto widze to auto na Wyszynskiego i moim skromnym zdaniem jest w b. dodrym stanie jak na swoj wiek , zadbany super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Cóż w takim razie jest inne drogie i nowoczesne rozwiązanie.
Zbadać kod genetyczny psów i powiązać go z nazwiskami właścicieli.
Ci którzy będą chcieli pozbyć się pas zrobią to odpłatnie w specjalistycznym schronisku. Ci co wyrzucą psa zostaną łatwo namierzeni przez policję po kodzie genetycznym zwierzaka. Poniosą karę za skazanie pupila na poniewierkę oraz opłacą koszta badań.

Innym rozwiązaniem jest pakowanie psiego gówna w zwykłą plastikową torebkę i wyrzucenie do kosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Zgadzam się z Kristem OFF.
Normalnie jak człowiek nie można przejść po chodniku, bo za przeproszeniem gówno na gównie leży .. ;/
Osobiście nie mam nic do psów, bo lubię te zwierzaki, ale właściciele powinni pomyśleć o wyprowadzaniu swojego pupilka gdzieś na pola, a nie pozwalać im załatwiać swoje potrzeby na środku chodnika ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

mi też pomogła skórka cytryny zamoczona w occie, dobry domowy sposób na pozbycie się kurzajki ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Dokladnie: Rybaki, Czartoria, Bartkowizna... (okolice Miestkowa) Tam jest tego sporo:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

no nie.
Zgadzam się z tobą.
Podatek od tego że ma się serce dla zwierząt jest głupi na maxa.
Nie mniej jednak gówno trzeba sprzątać!
Skoro nikt się do tego nie kwapi to trzeba wynająć firmę która to załatwi.
Stąd moja propozycja zwiększenia podatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

to nie psa wina ze ma potrzeby...a z tym zeby wlascicieli gniesc to sie zgadzam w 1000% czesto zolte plamy na odgarnietym sniegu mozna zrozumiec bo pies jak wyleci z klatki to odrazu atakuje...ale co do bobkow na chodnikach to sie zgodze,psa mozna wyprowadzic zawsze w takie miejsce gdzie ludzie nie chodza,ale z drugiej strony miasto nam funduje coraz wiecej betonu i tej zieleni tez juz tak nie ma jak kiedys byla,przyklad st.rynek jak byla piekna fontanna,laweczki,trawa drzewa to wyjebali wszystko i kostke brukowa dali..palanty!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Puść sobie Rage Agains The Machine, Red Bulla nie trzeba ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

hehehe ale ty jestes zabawny koci alfonsie ,pewnie twoj kot ma podobne problemy z **** jak ty :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

@MaYkel - tak jak wspomniałem, każdy szuka czegoś odpowiedniego dla siebie. Oczywiście Twoja propozycja jest na początek jak najbardziej rozsądna :)

Co do reszty osób -
Ranking 50 najlepszych fotografów na podstawie konkursu 2008.
Na pozycji 16 znalazł się łomżyniak, w roku 2009 nie co niżej bo 31 miejsce. Jednak to o czymś świadczy...

dobranoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

i troche zle odczytałes mój tekst i nie zauwazyłes w nim ironii..... odnosnie tego tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

bezimienni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

jesli mezczyzna oglada sie za kobietami to zdrowy odruch, samce to wzrokowce, gozej byloby gdyby moj facet za facetami sie ogladal, co z tego ze sobie popatrzy, wie co ma w domu i to docenia, sama jak widze ladna dziewczyne to kaze mu zerknac, nie mam nic przeciwko temu jesli patrzy by podziwiac piekno, zla bym byla gdyby zerkal na takie z tylkiem na wierzchu, z tapeta na centymetr, niekoniecznie czyste i estetyczne. Kobiety patrza sie na siebie na wzajem by czerpac inspiracje, podpatrza to fryzurke, to fajny ciuch albo makijaz. Mamy oczy po to by patrzec:) jedni podziwiaja przyrode, architekture a inni piekno jakie jest w ludziach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Szczeniaki muszą zostać z matką do 8 - 10 tygodnia życia! A jak wygląda suka? Chodzi mi o maść, wielkość itp. Gdzie dokładniej przebywała? Pozdrawiam i życzę wytrzymałości w czytaniu wypocin takich osób jak niko i Czesio...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

masz ubaw jak ludzie po tobie jada ?
w szkole zabierali ci kanapki ?
tak juz zostalo i sprawia ci to frajde ?

czlowieku normalnych ludzi to nie awi jak inni sie z nich smieja .. jak sa takimi ofiarami losu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Kolego spokojnie odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tak jest?
Ja dobrze cię rozumiem i nie mam do ciebie żalu natomiast mam zal do rządu .
Dalej czekam na uczciwą ofertę pracy!

moebius napisal"Piszesz też, że gdybyś Ty zatrudniał, do zatrudniłbyś na godziwych warunkach.
Nie chcę Ciebie obrazić, ale nie wiesz co mówisz. "
-piszę również takie słowo jak "zakładając"gdyby tak było,dlatego napisałem te słowo gdyz znam realia i nie musiałeś mnie pouczac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

A co robi straż miejska w tym temacie? Ile ma ukaranych za ego typu wykroczenie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

bez wątpienia, świadczy to o kuźni talentów , jaka jest w Łomzy. tu talenty rodzą się na kamieniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Kris OFF słusznie poruszył ten temat. Każde żywe zwierzę wydala czego nie strawi i to jest zgodne z naturą, tylko dlaczego ma to robić na chodniku, trawniku pod oknem itd.
Proponuję tym wszystkim co uważają ze nie ma tematu zamknąć wc w domu mieszkaniu i swoje potrzeby łącznie z pupilem czy bez załatwiać na balkonie. Przekonacie się żę to śmierdzi. Zostawiając to samo na chodniku nie śmierdzi? Podatki niewiele zrobią dopóki kultury się nie nauczą. Straż miejska wozi się nowym autem i g... z tego wynika, a nawet nie to, nic nie wynika. Rano na nogi powiedzmy o 6 i pochodzić po osiedlach. Nazbieracie wtedy mandatów że hoho.
Bądźcie Panowie do czegoś przydatni, mówię o straży miejskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Godsmack - Straight Out Of Line

http://www.youtube.com/watch?v=z9FmOc0ofGc&feature=fvst



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Hehe to w takim razie niemam pojęcia jak cię tam traktują.. skoro nawet Panie woźne na ciebie leją. Dla mnie ekonomikk szkoła git.. tylko "zordon" powinien mojego buta pocałować. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Acdc- thunderstuck (crookers) , pc park - klatka, wejdź sobie na wrzute bądź youtube i poszukaj remixów crookersa :) ładnie wchodzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

wy chyba wszyscy sie tu nudzicie,nie macie co robić tylko zajmujecie sie pyskowkami, kto komu wiecej nawrzuca.Zamknijcie ten porabany post bo szkoda naszego polskiego języka zasmiecac takimi bzdetami.to wszystko co mam do powiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

"Filemon" jest na ulicy Wyszyńskiego 6, obok Miłosierdzia Bożego i nie ma nic wspólnego z SanVetem.
Przyjmuje tam dwóch młodych kolesi. Jestem zadowolona, byłam tam z moim małym kotkiem. Gabinet jest ładny, kompleksowa obsługa, badania, odrobaczanie, szczepienie itp. Wziełam ich wizytówkę, bo mają całodobowo czynny telefon i wizyty domowe, a to chyba nowośc w Łomży:)polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Mówię o związkach z zobowiązaniami :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

może łatwiej będzie napisać gdzie ich niema ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

mnie w przeciwieństwie do Ciebie czegoś tam nauczyli ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Kobiety też się oglądają i mają rację;-P niech się faceci poczują tak jak my:-)

Ja patrze zarówno na mężczyzn jak i na kobiety, to normalne;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

no coz kazdy chce byc prezesem a robic nie ma komu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

calkowicie popieram temat ale trzeba wziac sie za wlascicieli to ich trzeba wychowac chyba mozna troche du..ruszyc i podejsc dalej a nie na chodnik male dziecko nie moze wejsc na trawnik bo miny a na chodnikach to juz kleska po spacerze spada apetyt jestem za umieszczeniem koszy przy smietnikach jest ich wystarczajaco duzo i nie sa daleko od naszych klatek smieszy mnie juz to jak wlasciciel z pupilkiem latem wchodzi na trawnik a pozniej jego dziecko nie wiedzac o tym rozklada tam swoj kocyk kocham psy i uwazam ze blok to dla nich meczarnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

słyszałem że Dr, Klepcki dermatolog ma dobry laser do usówania znamion ,proszę o opinie czy ktoś był na zabiegu laserowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Dziury dziurami, a kultura jazdy to zupełnie inna sprawa.
Ja dziękuję być poczęstowanym taką wodą z kałuży podczas przechodzenia przez jezdnię lub oczekiwania na przystanku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Kolejność zgłoszeń nie decyduje o przyjęciu do przedszkola. Tak byłoby najprościej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Również polecam Ci pewną lekturę - słownik języka polskiego.I sprawdz sobie to co piszesz :) Pozdrawiam, jak nauczysz się pisać, odezwij się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

do lubamy to było a nie do ciebie ortodonta. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Krist OFF ma rację, zakładając ten temat dał dowód swojego ucywilizowania. Gdyby wszyscy tak myśleli, żyli byśmy w "czystszym" kraju.
"no nie" natomiast jednoznacznie przyznał się do swoich korzeni pozamiejskich. Idąc po podwórku w gumakach do swojego John Deera nie przeszkadzało mu że stąpa po niespodziankach.
Niestety, w mieście panują inne zasady i trzeba się do nich stosować.
Zgodnie z prawem każdy właściciel psa w mieście jest zobowiązany do sprzątnięcia "śmierdzącej sprawy" z chodnika i z trawnika.
I życzę Ci jeszcze Panie "no nie" żebyś się poślizgnął na takiej niespodziance upadając twarzą w jej kierunku.
Wtedy zobaczymy czy światopogląd Twój się nie zmieni.
Trawniki w mieście są nie po to żeby je obsrywać, tylko mają ludziom mieszkającym w zatłoczonych blokowiskach dać namiastkę natury..
Pozdrawiam wszystkich chcących żyć lepiej..

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Witam. Jestem uzytkownikiem IST juz od ladnych kilku lat. Korzystam z pakietu najwyzszego - przyznam ze za cene 60 zl jest on naprawde swietny. Ponizej wklejam informacje z testu robionego przed chwila...



Mam jednak problem. Zamierzam zmniejszyc pakiet bo ten jest mi juz zbedny. Niestety IST proponuje beznadziejnie niskie pakiety w pozostalych dwoch taryfach tzn...

35zl - 512kbps
25zl - 256 kbps

Jest to propozycja naprawde ponizej normy i zdecydowanie przestarzala. Takich predkosci nie powinno sie juz wogole oferowac do sprzedazy...

Jaka inna oferte mozecie mi polecic?? Slyszalem np o firmach Netster czy Introlan

Dodam ze interesuje mnie internet kablowy nie radiowy - noo i cena rzadu ok 25-30 zl za predkosc 1 mbit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Odnosząc się do pierwszych słów autora postu:
w zasadzie na bieganie (rozpoczęcie) każda pora jest dobra, trzeba tylko pamiętać o odpowiednich środkach ostrożności (żeby sobie nie zaszkodzić i przez to np. nie zniechęcić do kontynuacji). Zacząć spokojnie odpowiednio do aktualnej formy, sylwetki, możliwości fizycznych, pamiętać o odpowiednim ubiorze itd.
Biegam (całkowicie amatorsko) od jakichś 2 lat regularnie (cały rok, 3-4 dni w tygodniu, bieżnia = 4km, teren = 10km). Baza techniczna nie jest jakaś super w naszym mieście, ale najważniejsze to chęci i radość z tego typu spędzania czasu. Trzeba powiedzieć, że spotyka się coraz więcej biegających ludzi, zarówno na bieżniach jak i w bieganiu przełajowym - co może tylko cieszyć. Fajnie, że jest też klub biegaczy ŁKB i organizowane są cykliczne zawody.
Mamy to szczęście, że Łomża jest pięknie położona (malownicze tereny) i szczególnie jest gdzie pobiegać (dłuższe dystanse) w terenie.
Jeśli chodzi z kolei o bieżnie to trochę szkoda, że została zlikwidowana takowa przy szkole SP1 (żużel) bo to było sprawdzone miejsce i korzystało z niej wielu biegaczy (mniej lub bardziej zaawansowanych). Ze względu na rodzaj nawierzchni niemal zawsze można było z niej korzystać, nawet po ulewnych deszczach o błoto nie było trzeba się martwić. Zbudowano co prawda nową, dużą bieżnię ze sztuczną nawierzchnią (przy SP9), jednak nie jest ona dostępna kiedy się chce (zamykana brama w godzinach wieczornych, czy w dni wolne, święta), zimą natomiast zalega na nawierzchni śnieg. Sam korzystam najczęściej z obiektu SP10, który to pomimo swych minusów (twarda i nierówna nawierzchnia, brak oświetlenia mimo istniejących lamp żadna nie jest używana, punkt spotkań młodzieży na popijawy napojów wyskokowych) jest jednak ogólnodostępny.
Tegoroczna zima trochę pokrzyżowała plany biegaczom (praktycznie już drugi miesiąc mamy utrudnione warunki), ze względu na obfite opady śniegu i utrzymującą go stale niską temperaturę, a teraz oblodzenia. Ale przynajmniej można się było cieszyć z normalnej aury (narty, sanki, łyżwy) , jaka o tej porze roku kalendarzowego 10 i więcej lat wstecz była normalnością.
Na razie pozostaje szlifowanie formy na basenie a za jakieś 2 , 3 tygodnie już pewnie warunki na otwartych torach biegowych powrócą do stanu pełnej użyteczności.

Pozdrawiam wszystkich aktywnych ;-)

Do biegania trzeba dojrzeć, ale już potem jak się spróbuje to nie można przestać i jest to sposób na życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Tez chętnie zamienię IST na coś lepszego. Hmm, ale ta prędkość podana przez ciebie czasami jest tak żenująca, że strony ledwo się otwierają..... Mam porównanie do neostrady i w dzień strony chodzą tam o niebo lepiej niż w ist za 59 zl

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

ortodonta strzyże zębami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

W pierwszej kolejności powinni być ustawione pojemniki na odchody psie. Następnie, straż miejska nakładać mandaty na osoby, które nie sprzątają po swoim pupile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Autor: kogito (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26-02-10 11:43

Krist OFF ma rację, zakładając ten temat dał dowód swojego ucywilizowania. Gdyby wszyscy tak myśleli, żyli byśmy w "czystszym" kraju.
"no nie" natomiast jednoznacznie przyznał się do swoich korzeni pozamiejskich. Idąc po podwórku w gumakach do swojego John Deera nie przeszkadzało mu że stąpa po niespodziankach.
Niestety, w mieście panują inne zasady i trzeba się do nich stosować.
Zgodnie z prawem każdy właściciel psa w mieście jest zobowiązany do sprzątnięcia "śmierdzącej sprawy" z chodnika i z trawnika.
I życzę Ci jeszcze Panie "no nie" żebyś się poślizgnął na takiej niespodziance upadając twarzą w jej kierunku.
Wtedy zobaczymy czy światopogląd Twój się nie zmieni.
Trawniki w mieście są nie po to żeby je obsrywać, tylko mają ludziom mieszkającym w zatłoczonych blokowiskach dać namiastkę natury..
Pozdrawiam wszystkich chcących żyć lepiej..

Czlowieku a niby dlaczego mam sprzątać z trawnika(bo z chodnika itp ok),płacę podatek to niech miasto zatrudni "przątacz'jak nie niech zniesie podatek i wtedy kara za nie sprzątanie.
A kto ci dał prawo decydować do czego są trawniki w mieście co?
Zgodnie z prawem to rada miasta chce tylko brać kasę za wszystko nie dajac ludziom warunków(w tym przyp.psom)podobnie jetst z Wc dla ludzi,a zato potrafi tylko ukarać.
Człowieku nic o mnie nie wiesz wiec trzym puchę...bo równie dobrze o tobie mogę powiedzieć że jesteś kołtónem z wiochy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

wniosek po fnikliwej analizie zostaje odszócony

dzienkojemy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Jak widać moje przypuszczenia dotyczące uczciwej pracy się zgadzają,nie rezygnujcie dajcie tylko jedną uczciwą ofertę pracy(aktualną).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Otworz sobie dzial ogloszenia/praca i wez chocby pierwsze z brzegu.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

a piwo bedzie?bo nasza mlodziez ma straszne pragnienie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

pomysl napewno swietny jestem za.dodatkowo mozna by bylo zorganizowac turnieje gier itp,wiadomo to przyciagnie nasza mlodzie,tylko tak jak napisal przedmowca trzeba miesc sponsora z $

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Jeśli znalazł się Pit Bull Potopu to ja bym dorzucił jeszcze Zdrajcy Krwi. Osobiście lubie jeszcze posłuchać Bezimiennych i Szwadronu 97.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Ahmed zgadzam sie w 100%.
Ktoś coś - robisz błędy we wnioskach i frustracje powodowaną słabymi wynikami w pracy wylewasz na forum :) Biedny gościu - ja z chęcią polece ludziom Twoje Ofe - o ile będzie tego warte.Pisz na maila, jak jest na 1 miejscu w rankingu 10- letnim, pomogę Ci w tym zawodzie.Nie bedziesz juz chodził taki sfrustrowany i czepiał sie kazdego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

hahahahahahahaha
przedziwny tok rozumowania a tym bardziej przedziwna metoda pracy z klientem przedstawicielu francuskiej iinstytucji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Matka szczeniąt błąkała sie w okolicach Hurtowni spożywczej,od kilku miesięcy w raz z innymi bezdomnymi psami.Prawdopodobnie została wyrzucona z jakiegoś domu,przez cały ten czas psy były przeze mnie karmione.Przetrwały największe mrozy.Spały w podziemnym wąskim tunelu, ciągnącym sie kilkanaście metrów pod ziemią, w przywiezionym przeze mnie sianie.Własnie tam urodziły się szczenięta.Roztapiajacy się śnieg by je zatopił,po wydobyciu były zmarznięte i mokre ale żyły.Matka szczeniaków jest średniej wielkości psem,podobnym do owczarka niemieckiego,jest czarna z brązowymi łapami.Jedno ze szczeniąt jest białe w brązowe łatki(suczka),dwa pozostałe sa brązowe.Suka jest mądrym psem,bardzo cieszy sie na mój widok,sama podaje łapę i bardzo dobrze opiekuje się szczeniętami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

Jak nie ma, jak jest. Oferte Ci podalem na tacy, ale widze, ze Ty do wiadomosci przyjmiesz tylko to, co chcesz przyjac...

Pytam, co to jest dla Ciebie "uczciwa oferta" w takim razie?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: historia wg. Jaroslawa Kaczynskiego

świetny pomysł!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org