środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

drogowcy spia i beda spac:p co sie poradzi nic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

witam osobiście zarabiam w inny sposób. Gram w puzzle : http:// p u z z.net.pl/?p=s4AsasVfQTiV wkład własny to 6 zł jednak najpierw gramy i wiedząc jaką mamy stawkę możemy się rejestrować lub nie.. a później gramy już stale z tego konta bez ponownego wkładu pieniędzy)naprawdę polecam <link bez spacji>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Kazdy wlasciciel powinien sprzatac po swoim pupilu. Tylko nikt tego nie pilnuje. Zacznijmy od tego ,ze straz miejska nie reaguje na tego typu sprawy. Bylam tego swiadkiem nie raz.... Moze tak Panowie troche ruchu?? Pochodzic miedzy blokami i powlepiac pare mandacikow... Wkoncu moze wlasciciele psow zaczna sprzatac. Jak sie nie podoba sprzatanie to nauczyc pieska jak kota to kuwety robic i po sprawie. Ludzie maja swoje dzialki i jak pies jest na posesji to chodza i sprzataja. Traktujcie tak samo trawniki a na wiosne bedziemy patrzyc na korony rozwijajacych sie drzew ,a nie pod nogi by nie wejsc w gó... .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Odnośnie jeszcze podatku władze miasta mogliby albo wogóle go znieść albo wyrównać. To znaczy czemu ludzie mieszkający w bloku muszą placić za psa więcej niż ludzie którzy posiadają domy? Większość osób mieszkających w domach ( na terenie łomży) lubi czasem wyjść ze swoim psem na spacer (Podkreślam większość nie wszyscy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

O bez jaj... ludzie a czego wy się spodziewaliście? że co? że przyjdą roztopy i spod śniegu wyłoni się wam piękna zielona trawa? z psem raczej ciężko pójść gdzieś na pola co by się tam załatwił bo pola są grubo pokryte sniegiem i wierzcie mi że właścicielom raczej nie widzi się po tym śniegu latać tylko po to żeby ich pupilek załatwił tam swoje sprawy fizjologiczne. To ja przepraszam bardzo ale mi się nie podoba to że teraz na chodnikach piasek którym posypywano śnieg zamienia się w błoto i ja muszę po tym błocie chodzić i potem wnosić je do mieszkania. Toć to skandal jest pfff. Siłą rzeczy prędzej czy później psie ''sprawy'' jak i te cholerne błoto znikną w sposób naturalny. Wystarczy poczekać. A i w przyszłym tygodniu ma znów napadać śniegu to te wasze wrażliwe i delikatne stópki znów będą mogły stąpać po czystych, białych chodnikach.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Do-kła-dnie. Zordon, ile on krwi nam napsuł..;P
Co do szatniarek to szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałam bardziej ugodowej pani I:-) Nie wiem, może nie szatniarki nie chciały cię wypuścić przed jakimś apelem i teraz się bujasz anonimowo na forum? Bo jestem pewna że taki kozak to jesteś tylko na 4lomza.
Pzdr Ekonom:-)M@ster napisał(a):

> mnie w przeciwieństwie do Ciebie czegoś tam nauczyli ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Czesio ze Zdzisiem idzcie stad ! sio !
Taki powazny temat a wy tu dyskutujecie o bzdetach:)
To juz odrebny temat czy czesio jest c..elem!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Coś tu jakaś firma roznosiła niedawno swoje ulotki z ofertą...
Jakiś operator chyba ogólnopolski albo z Białego. Mają jakieś promocje niby atrakcyjne.
O już wiem CONNECT csk.pl (Internetia), ale nie wiem nic bliżej o jakości tych łącz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.


Gdybym mial 20 cia pare lat to bym pierdolnol ten poj....y Kraj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Showtek ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

hehe taki temat na czasie ;)
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=21250

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

Witam,
ciekaw jestem, czy komuś z Was nie leży też podobny temat na sercu - mianowicie otwarcie w Łomży klubu, świetlicy dla młodzieży. Idea jest prosta - zabójstwo nudy i mogących się z niej zrodzić przykrych konsekwencji, stworzenie młodym ludziom jakiejś formy spędzania wolnego czasu.
Oczywiście podstawą takiej pracy byłby wolontariat, zaś początkowo największym wyzwaniem i problemem byłoby znalezienie lokalu no i sponsora.
Ja taką działalność bym widział jako pomoc w odrabianiu lekcji, pomoc w nauce języków (mamy w Łomży zdolnych studentów), jakieś zajęcia z rysunku, może z poezji. Nawet nie wiecie, jakie nieraz potrzeby kryją się u młodzieży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

do sol3. Ty też będziesz kiedyś emerytem więc nie truj kolego.
moebius - właśnie dzięki takim ludziom można zapalić światło tam gdzie inni powykręcali dawno żarówki. prawda jest niestety bolesna lecz większość też porównuje do lat ubiegłych lub co nie którzy nawet do zacofanego ekonomicznie okresu zapaści socjalistycznej jaką mieliśmy przez długi czas. Panie i Panowie po to dano nam wolny rynek możliwość edukacji oraz swobodę gospodarczą by ci którzy chcą zarabiać więcej niech się wezmą do rooty zamiast żerować na pracodawcy wiecznie narzekając.
zacznijcie zakładać własne firmy mając własne pomysły i je realizujcie. zamiast narzekać zacznijcie działać sami.
nie głupi powiedział potrzeba matką wynalazków więc skoro jest potrzeba pracy to najpier spójż czy sam nie możesz czegoś zrobić dla tego kraju zamiast wiecznie od niego czegoś rządać. i wszystkim może będzie trochę lepiej - na początek tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

"no nie" niestety nie jestem z rady miasta.
Rozpisywać się już też nie muszę, gdyż powyższa wypowiedź "bamato03" pokrywa się w 95% z tym co chciałem napisać, za co serdecznie dziękuję koledze/koleżance.
Widzę że należysz do tej grupy Polaków, która potrafi tylko narzekać na innych, nie widząc swoich błędów..
I pamiętaj że pies załatwi się tam, gdzie go wyprowadzisz.
Po co więc chcesz toalet dla ludzi, i to darmowych, skoro uważasz, że trawnik jest do załatwiania się? Rób w takim razie na trawniku, obok swojego pupilka..
Kultura naszego narodu spada z dekady na dekadę, właśnie Ty szanowny kolego "no nie" i Tobie podobni dają temu dowód.
Zastanów się nad tym.. Tym torem idąc kraj nasz zamiast do wysokorozwiniętych, zaliczany będzie do nisko lub wręcz do niedo....
A tego raczej byśmy wszyscy nie chcieli..

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "GPC": Tusk szykuje wojsko na 11 listopada. Przeciw komu?.POLAKOM?.

obok mojego bloku tez stoi taki czerwoy i na angolskich blachach..moze ten sam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org