niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kreml wytropił „polski ślad”

to nie sa klucze od domu ani samochodu, jacy wy niedomyslni jestescie.to sa klucze od pasa cnoty a kolezanka wiosne poczula i stad ta panika.ciekawe jaka ta nagroda...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

cóż sprawiło że zaszły?
gdzie jest ten tęgi mózg, co ustalał te poprzednie?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

Nie wiem, co rozumiesz przez "uczciwa oferte" w takim razie...
Rob sobie dalej testy, ktos inny w tym czasie moze zacznie pracowac...

A co do uczciwej pracy, to w Lomzy jest, bo sam tak pracuje i wielu moich znajomych, wiec nie wiem co i komu chcesz tutaj udowodnic?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

Tylko 1 ofere proszę,udowodnic że nie ma uczciwej pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

eh kasa, kasa...

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

Nie wiem co to jest uczciwa oferta pracy wedlug Ciebie...
Tzn. teraz juz wiem. Przyznam, ze mnie rozbawiles :)
"przynajmniejs zarobki na poziomie sredniej krajowej" w "najnizszym sektorze". Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, ze czesc bywalcow tego forum jest zupelnie oderwana od rzeczywistosci...
Poza tym, chcialbym jeszcze zauwazyc, ze jak do tej pory nie napisales, co sam potrafisz i co Ty oferujesz potencjalnemu pracodawcy w zamian za "przynajmniej srednia krajowa"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

Kolego ja nie szukam pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

to ten okres, co siedział i myślał nad poprzednim cennikiem, jest bezpowrotnie stracony. Kto za to płaci?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreml wytropił „polski ślad”

Skoro nie szukasz, to nie wiem po co ten caly cyrk?

Dlaczego mnie rozbawiles? Chocby dlatego, ze z prostej matematyki wynika, ze gdyby w najnizszym sektorze placili srednia krajowa, to przestalaby ona byc srednia krajowa, a stala sie raczej najnizsza krajowa...
Zastanow sie, z czego ta srednia wynika, moze zrozumiesz, czemu wiele osob zarabia ponizej sredniej i nie jest to nic dziwnego.

Oferte Ci juz podalem, nie rozumiem czemu ja uparcie ignorujesz? Nie pasuje Ci do zalozen?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org