niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

pO ! MO ! RZE! MY !
ale nie dzis.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

skąd ta obwodowa? to jest sikorskiego!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...


ul. Niemcewicza 2 /90
"Samo Zdrowie" Sklep Ze Zdrową Żywnością Barbara Pańczyszyn - możesz tam teraz musić co najwyżej zdrową karme dla chomików, bo już od dosyć dawna jest tam sklep ZOOlogiczny ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Większość punktów znajdziesz tutaj:

http://lo2.wloclawek.q4.pl/Publikacje/Samochwala.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Tak bywa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

ja polecam www.jacekstudio.vel.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Też bardzo chętnie odstąpię termin na 21 sierpnia :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

witam, poszukuje nauczyciela, który prowadziłby prywatnie zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z moim dzieckiem. Dziecko jest przebadane w Por Psych-Pedag, i ma stwierdzone ryzyko dysleksji, kl.3.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

nie spalone tylko trzeba jakis tranzystorek wlutowac i jakies ustrojstwo bo sie pytalem a mi pieniadze potrzebne a nie znam sie na tym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

niech przed komputerem mniej siedzi , leczy to sie na glowe a nie na takie dysleksje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Lotos wcale nie zamilkła. Dla mnie temat jest zamknięty. A tak poza tym to może kliknijcie na ten link http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=83085&t=82683. W zasadzie znalazłam z ciekawości.Jak widać coś rzeczywiście już było na ten temat.Ja powtarzam-jak dla mnie już dość wyczytywania ciągle tych samych opinii jak sądzę jednej osoby.Reszta niech robi co chce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

kiedyś były takie ulice jak np. Dworna, Krótka i Długa - obecnie wróciły ale nie wszystkie...
ul. Buczka, Ks. Piorta Ściegiennego, 22 lipca itp teraz sa jak dawniej - nazywane normalnie czyli tak jak zawsze...

Świerczewski i Sikorski mylą mi się do dziś - obaj są na "Ś" - ich ulice to Legionowa i Obwodowa (nie pamiętam która CZYJA - nie mam pamięci do takich osób)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Nie mam zadnego fotografa, ani zespolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

No nie ma świateł ale komu mają mandat wypisać ? zarządowi dróg?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Do Martaa, portal przeważnie zaznacza że nie odpowiada za wpisy użytkowników ale to tylko dla tego że nie jest w stanie upilnować albo nie chce wprowadzać cenzury. Natomiast jeżeli zostanie powiadomiony o niewłaściwym wpisie itp. zobowiązany jest go jak najszybciej usunąć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Hehe dobre ja już to przerabiałem. Niejaka pani Uzor z USA kupiła ode mnie aparat cyfrowy używany. Twierdziła, że ma to być prezent dla syna i żeby go wysłać na adres do Nigerii bo niby tam pracuje jej syn. Oczywiście w opisie przedmiotu nie sugerowałem że wysyłam przedmiot za granicę i pomimo nacisku z jej strony podałem wszystkie dane szczegółowe do przelewu, lecz przelewu nie otrzymałem, również ona nie otrzymała przesyłki. Po zgłoszeniu tego faktu na Allegro okazało się, że konto tego użytkownika jest już zablokowane, więc to są śmieci i nimi się nie przejmuj. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

no wlasnie mialem wejsc to samo napisac:)) zgadza sie na manhatanie tez mozna zakupic...ale nie chce mi sie chodzic i szukac,bylem w 2 aptekach na bema i ta nowa na sniadeckiego w garazach,jutro sie przejde do stokrotki a tak nawiasem bardzo dobry olej na redukcje,potrzebuje go do diety



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

a to spoko.. Ta moja nazywa się Anna Mac. Pisała że dla siostrzeńca na urodziny xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

również mam do zaoferowania suknię ślubną rozmiar 40, szytą na zamówienie w stylu hiszpańskim z dodatkami email: sunny-sky@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Dysleksja, lenistwo zwłaszcza rodziców, nie ma takiego czegoś jak dysleksja, wystarczy posiedzieć, wytłumaczyć i po pseudo dysleksji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Uczepiliście się gościa a tymczasem wg mnie ktos_wielki napisał szczerą prawdę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

autor tego posta zachowal sie jak nastolatek,zero dojrzalosci zeby wyciagac czyjes brudy,rozumiem gniew ze zostal oszukany ale to co opisuje o jego bylym szefostwie-ich zyciu prywatnym,zal mi cie kolego,mam nadzieje ze w zyciu nie spotka cie taka przykrosc jaka ty wyrzadziles tym ludziom wypisujac plotki o tym i o tamtym,napewno maja dzieci byc moze bedziesz powodem dla ktorego zostana skrzywdzone,ja nie jestem tak zawistnym czlowiekiem jak ty i nie zycze ci zeby ktos nabrudzil ci w rodzinie tak jak ty to zrobiles.pomysl troche jezeli chodziaz wiesz czym sie to robi.pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Szukam osób studiujących zaocznie na powyższym wydziale w celu wspólnych dojazdów. Kontakt: sunny-sky@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

Sądzenie zostawmy najwyższemu, a Twoja opinia jest nieuzasadniona. Ciągle te same opinie?hmm, a może coś takiego jak odświeżanie tematu? A tak pozatym to wolno i tyle, o!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

A ZA ILE ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

5 dych . na allegro uzywki po 220 chodza pisac na gg 441 632

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

a jakie masz te monety??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

napisz mi na gg 2214453 jakie masz te monety to porozmawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PATRIOTYZM I OSTOJA POLSKOŚCI a ...

przejdź się do atykwariatu w polonezie czy też gromadzie jak kto woli i tam i cie nie oszukaja i wiele ci na temat monet powiedzą ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org