poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jest tylko jedna twarz Wałęsy

A tak poważnie, to bezpieczniki w korytarzu OKI?
Poza tym nie napisałeś jaki jest tam 'włącznik'. Niektóre z nich, szczególnie te ze ściemniaczem mają bezpiecznik. Jeśli ma, to warto by sprawdzić.
Poza tym pierwsze co bym zrobił, to sprawdził 'probówką' czy dochodzi napięcie do kontaktu a potem, przy załączonym klawiszu, czy dochodzi do oprawy w żyrandolu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

wpisz w google dr Klepacki i wyświetlą Ci się informacje o nim. Naprawdę świetny fachowiec. Znam osoby które były u niego i są zadowolone.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Pewnie jakies przesilenie ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Zignorować wyłącznie;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

W założeniu jest że minimalna granica wieku 16 lat( pisemna zgoda rodzica lub opiekuna). Co do tego od kiedy zacząć to myślę że się wrobimy. przy założeniu że liga będzie liczyła 10 zespołów to pierwsza runda trwać będzie 9 tygodni( wykluczając z terminarza święta w kwietniu i w maju).Każda drużyna to kolejny tydzień dłużej( max 12 zespołów). jeżeli liczba drużyn przekroczy oczekiwania organizatorów to na to też jest sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

w pelni ssie z Tobom skadz@m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

jezeli w Twojej sieci weryfikowany jest adres MAC, to w ustawieniach routera musisz zmienic adres MAC na taki jaki masz w komputerze z ktorego dotychczas korzystales :) to sie nazywa maskowanie adresu MAC :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Witam mam pytanie do dziewczyn które rodziły w klinice Arciszewski w Białymstoku.Ile kosztuje teraz pobyt w klinice,przy naturalnym porodzie i pobyt gdy potrzebna jest cesarka?ile wcześniej trzeba załatwić sobie miejsce?dzięki z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

buauahaha. a potem, ze tylu rowerzystow ginie...

dam ci przyklad marcin135, rowerzysto.
jadac w strone ronda na sikorskiego postanowilem zawrocic przy zawadzkiej.
jestem wtedy w tej sytuacji, co koles, ktoremu wyjechala eLka, a na zawadzkiej mnie nie bylo przeciez. wiec jadac i zawracajac na glownej, musze ustapic tej je*anej eLce, tak? :D

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy




:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

tutaj :P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Ciekawe kto to wszystko poprowadzi, kto będzie sędziował?
Pewnie, jak zwykle w Łomży nic z tego nie wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

w chojnach, wbrew pozorom, klasa swiatowa.
placek po cegansku z sosem czosnkowym, a na deser nalesniki grzechu warte. mmmm..... :q



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Hitler odciął :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

kloszard a w tej koronie to tylko zupa pasą czy i jakiegos miecha mozna zjesc???bo jak sama woda mam sie raczyc to wole zgrzewke polarisa z biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy


Do Szczytna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

a mnie wku.wia ta reklama, że domeny za zero talarów, wyskoczy i ci zwisa pier.olona i wisi nieproszona, chciałbym się z nią spotkać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

nie ma to tamto ale "instruktor" powalił wszystkich na kolana swoja teoria "prawej strony" hehehe :D tak sie zastanawiam czy jak zjezdza z ronda to czy tez swoich kursantów uczy zeby zanim zjedzie przepuscił tych co chca wjechac bo przeciez sa z prawej strony :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Napisz swój kontakt na maila to da się zrobić oczywiście jak sam nie dasz rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Robiąc lige na 10-12 zespołów polegniecie z kretesem. Po 3-4 tygodniach zaczną się walkowery i idea upadnie. Jeśli już to lepiej podzielic rozgrywki na dwie powiedzmy 6-zespolowe ligi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

czy ktoś słyszał zespół Millenium??
pozdrawiam
Karol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

zebrosia, może i błędy są, ale żeby aż tyle? Wróć do starego gg, 7.7. Można korzystać z niego na wszystkich Windowsach, a problemów nie sprawia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

HA HA A jak jest jadąc z Zawadzkiej brukowanej i skręcając w lewo do ronda ????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Jest ktos zainteresowany zakupem gier na PS Store na 3 osoby i ma kartę kredytową ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Lotos...zostałaś przedebatowana i nici z Twoich życiowych mądrości i szukania dziury w całym:) Wszystkie są takie same to znaczy, że coś w tym jest:) i bardzo chętnie się o tym przekonam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

a czym się różni kierowca skręcający z zawadzkiej od tego jadącego sikorskiego???
no cóż, przykro mi odpowiadać na tak bezmyślne pytania, ale dla dobra mieszkańców: ten pierwszy jedzie drogą podporządkowaną, a ten drugi główną... to by było na tyle

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

Rivendare
Wersja: 3.1.3
Exp:1x
Drop:1x
Emulator: TrinityCore
Patch: 3.2.2a
Baza danych: TDB
Sprzęt:
8x3,2 GhZ
32 GB RAM
Realmlist:83.2.232.11
WWW/rejestracja: http://rivendare.gt-gaming.org/
Opis:Serwer prowadzony przez developera TrinityCore Raczmana którym pomagam ja (dev TDB).Na realmie gra średnio 150 osób online

Zapraszamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

może kamerzysta, którego sobie wynajmiesz badź już masz ma jakies wesele na którym oni grali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

To takich kursów jest od cholery, tylko co z tego? jak ktoś chce być całe życie szczęśliwy w małżenstwie to też mu polecam kursy przedmałżeńskie u proboszcza. I życzę powodzenia oczywiście.( Pisałam że na NK jest kurs można się uczyć za darmo, dla chcącego nic trudnego, gazety fachowe, internet, fora specjalistyczne i dyskusyjne itp, na pseudo kursie oprócz straty kasy i tak się niczego nie nauczysz, no właśnie a dlaczego w łomży nikt nie zorganizuje kursu dla lekarzy, farmaceuów , stomatologów jest za mało??? Do dzieła panowie.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest tylko jedna twarz Wałęsy

No dlamnie to głupie ale nie moge tego słuchać za kogo on się ma każdy człowiek ma umiar ale ten typ to juz sam siebie pobił skoro chce byc taki twardy i tak każdego roznosi to ja musze go zobaczyc ja lubie wyzwania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org