sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Homilia ks.prałata Henryka Jankowskiego.

Cieszę sie, że jest jeszcze ktoś kto wierzy, ze trzeba im mozna razem.... bo przeciez "razem łatwiej"
Obawiam sie jednak że skończy sie to na szkoleniazh i warsztatach /na które zapewne otrzymaliście pieniądze w jakims grantowym konkursie / i dobrej woli dokonaywania zmian wyrazanej przez uczestników.
Moja walka o to co Pan teraz zaczyna trwała 10 lat. Poległem .....A głównie dlatego, ze bezinteresowna zawiść, partykularne interesy i zła wola niektórych lokalnych mediów mogą "nawet " siłaczom" i "siłaczkom " wyczerpać siły
Sądzę, ze Panu nie trzeba mówic co to jest "karoschi" lub wypalenie sie zawodowe.
Zycze aby Pana to nie spotkało. Ale popieram . Pomimo tego smutnego tonu cos mi sie jednak przez te lata udało , jakies owoce zostały. Panu tez tego zyczę . Ale prosze spróbowac pozyskac równiez media dla projektu.
Moze KONTAKTY mogłyby " wypuścic " cały cykl a nie tylko informacje o tym, ze takie szkolenie miało miejsce Efekty mogłyby objąć większa liczbę ludzi.
A przecież o to chodzi Demokracja lokalna to jeszcze dla wielu rzecz niezrozumiała. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.prałata Henryka Jankowskiego.

Czy ktoś jeszcze czyta Kontakty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.prałata Henryka Jankowskiego.

Dziękuje Panie Tolku !
Jestem wdzięczny za przytoczenie wyników powyższego badania. Myślę, że jest ono wiarygodne. Przyznam, że mam dylemat. Z jednej strony glosy sklepikarzy, którzy narzekają i przedstawiają racjonalne dowody. Z drugiej strony biedni ludzie, którzy zagadują o supermarket i mówią , że najlepiej jakby bylo ich kilka, bo wtedy drastycznie poobniżaliby się ceny. Z jednej strony w sklepie osiedlowym widać jak pracuje cała rodzina a z drugiej strony w ofercie marketu widać "Serek wiejski" w cenie 1 zł...Słowem - wątpliwości jest wiele. Ale wiem, że po konsultacjach z ludźmi wybiorę właściwie.
Pozdrawiam Pana i jeszcze raz dziękuję.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.prałata Henryka Jankowskiego.

A ja miałem przyjemność poznać pana Girtycha osobiście - bardzo przyjemny i kulkuralny przeciwnik polityczny. Miło mi się dyskutowało (najbardziej nie lubię dyskutowąc z ludźmi, którzy się ze mną we wszystkim zgadzają - straszne nudy...).
P.S. Trzeba pamiętać jednak o jednym - im wyżej (im bliżej Warszawy) tym kultury politycznej coraz mniej - czasem jednak, jak widać na przykładzie różnych grup dyskusyjnych, przykład idzie z góry na dół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.prałata Henryka Jankowskiego.

teraz ja sprobuje: w komputerze 9:44

andrzejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.prałata Henryka Jankowskiego.

Do polityki jest oddzielna czesc forum ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org