czwartek, 26 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,, LAIK " zdekonspirowany

W piątek powyżej zera.. to już coś:)) Pamiętaj jednak, że jedna jaskółka wiosny nie czyni:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,, LAIK " zdekonspirowany

Panie Pawle,
prezentuje Pan bardzo ciekawe podejscie do problemu. Zwlaszcza w zakresie pozyskiwania pieniedzy (z podatków) i zwalczania bezrobocia.
Proponuje aby poszedl Pan dalej w swoich dzialaniach i doprowadzil do legalizacji burdeli w Łomży. Wystarczy znieść bariery biurokratyczne - a to zrobić możecie. Dlaczego maja sie ukrywac jako motele,czy agencje i nie wnosic podatkow do miasta oraz zatrudniac na czarno?. Nazwijmy rzecz po imieniu. Te stare trepy w Radzie Miasta nie rozumieja potrzeb nlodych. W mlodym jest duzo energi i tez potrzebuje jej w jakis cywilizowanych i warunkach ja "sporzytkowac". Moze zmniejszymy ilosc gwaltow?
A co do nieszczesnej odleglosci 100 metrow to malo jest w Lomzy ludzi, ktorzy nie wiedza o co chodzi.
Dalej tak Panie Pawle, to jest dobry kierunek. Trzymam za Pana kciuki.

Adam D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,, LAIK " zdekonspirowany

Matka i ruchy
Moja dłoń wędruje po brzuchu Przyszłej Matki Mojego Dziecka, a dziecko podąża za nią.

Wykluczam bioprądy emanujące z końców moich palców. Nie znam też alfabetu Morse’a, podejrzewam, że dziecko także nie opanowało tej formy komunikacji. Czego więc chce?

Może mu niewygodnie i stara się mnie zepchnąć z brzucha, powiększyć przestrzeń życiową o kilka należnych centymetrów. Wobec tego jest prawdziwym mężczyzną, który broni swojego terytorium. Kiedyś zostanie wojskowym albo politykiem.

Może dziecko jest ciekawe. Zauważyło zmianę w otoczeniu, więc musi dociec przyczyn, zbadać i wyciągnąć wnioski. Nie potrafi się powstrzymać, musi dotknąć i przyjrzeć się z bliska. Nie zważając na konsekwencje. Jak naukowiec, dziennikarz albo kobieta.

Przyszła Matka podeszła do sprawy pragmatycznie. - Skoro chce do tatusia - mówi. - To się nim zajmij. Będę miała chwilę spokoju.
Bo kiedy nie kontroluję ruchów, małe bez planu rozbija się po całym brzuchu, jak kula bilardowa uderzona przez niewprawnego gracza. Nie wie, co ze sobą zrobić i dekoncentruje Przyszłą Matkę. Może zatem szuka we mnie porządku i ładu. Bazy danych, z której będzie wkrótce korzystać.

Sprawdza mnie, gówniarz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org