sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Solidarność droga do wolności.

Pisałem o siatce, z brygadą na gałe nie bedziesz miał problemu caly czas ktos bedzie grał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Juz mowie co moze byc przyczyna takiej sprawy. Mozliwe ze dysk sie odlaczyl lub wtyki od dysku od czestego wyciagania mogly sie przerwac i trzeba wymielic. mozliwe ze dysk padl i trzeba by bylo go sprawdzic. Przyczyn moze byc duzo, System ktory juz masz byl tak zawalony ze poprostu cos sie poprzestawialo i trzeba by bylo sformatowac. Mozliwe ze plytka winxp byla w napedzie i ktos ja odpalil i system wywalilo i prosi o wgranie nowego. W biosie mozesz latwo to zmienic ale jak nie wiesz to nie zagladaj tam bo mozesz namieszac. Najlepiej zanies go do kogos kto sie zna albo zpras kogos takiego bo dzwoniac do kogos lub pytajac sie na forum ciezko bedzie znalesc odpowiedz
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

wystarczyło by obciąć premię tym urzędasom i ŁKS spokojnie utrzymywał by się w 2 lidze ;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Ci nasi - prezydenciki - brzezinski i sroczynski - to chyba maja nas za durni ? mysla ze czas zagoi rany !!! to najgorsi wlodarze naszego miasta w calej historiiiiiii ,,, WYBORY NIEDLUGO i mysle zeby zaczac rozmawiac z rodzina , kolegami - kolezankami i znajomymi o cyrku jaki mamy w naszym miescie !!! a to napewno zaprocentuje !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

"dziwnie" a nie "dziwne".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.


jaki dyrko taka szkoła - coraz gorrzej o Mechaniaku mówią.

psełdo Paździoch pasuje że hohoho! Kto poskoczy tego nie ma. poznali sie na nim w gimnazjum na Bernatowicza - tak pażdzioch dał popalić tamtemu dyrektorowi i ża nie przyjeli synalka już do I LO. Wylądował w katoliku
Jak wcześnie przyjedziesz do szkoły to zaparkujesz jeszcze troche i komus sie znudzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

http://www.amnesiamaxx.pl/

Tylko się nieco zdziwiłem, że testówka funkcjonuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

zakaźniak do ratusza przenieść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Przy dworcu teraz handlują najwięcej


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

taaaaaa a jak policja cie zatrzyma to za kieszeń się łap :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Witam
Czy jest ktoś na forum kto wie jak przechodzą przez płotki osoby które mają 160 cm???chodzi o TSF



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Doradzam 5. Uważam, że jest to dobra szkoła. Tak naprawdę opinię szkole psuł Dom Dziecka i duża ilość dzieci uchodźców z Czeczenii. Obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła. Dzieci z Czeczenii rozdzielane są po wszystkich podstawówkach, a Dom Dziecka pozostaje na Polnej tylko do czerwca 2009. Jest to spokojna i bezpieczna szkoła, która dba o wszechstronny rozwój dziecka. Uczniowie korzystają z wielu przedmiotowych kół zainteresowań. Zajęcia kończą się najpóźniej o 15.30. Zajrzyj na stronę internetową szkoły. Matka ucznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

a słyszał , który o euro 2012??? czy na wieś nie dotarła ta wiadomosc??
raczej na stadionie 10-cio lecia rzadnej budy niema bo??????????
przecież tam jest jeden wielki plac budowy stadionu narodowego, ale jedz moze coś na budowie sprzedaja haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Moj syn ukończył sp5 i obecnie jest w gimnazjum nr6.jest swietnym uczniem i podstawy wiedzy zdobył w piątce.aby dziecko odnosilo sukcesy potrzebna jest praca nauczyciela,rodzica i ucznia.to dopiero daje efekty.jestem zadowolona z szkoły i każdemu ją polecę z czystym sercem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Witam jestem tu nowym chcialbym bronic POMOCNA choc poradzilem sobie sam z rekrutacja to prubowala mi pomóc i pomagala duchowo wiec jej osoba jest pozytywna osoba .Jesli ktos ma pytania odnosnie procedury poboru i testów sluze pomoca ja juz przeszedlem Radom pozdrawiam Piotrek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

widział może ktoś albo znalazł papuge nimfe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

w sobote i niedziele zawsze sie wiecej cenia,proponuje w tygodniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Kolno (jeden mieszkaniec daje 1gr) maja 11tys zl
Łomża (jeden mieszkaniec daje 1gr) mamy 63 tys zl

Co daje prawie 1/6 sumy. Na razie nie ma co sie dziwic sponsorowi ze nie chce dac pieniedzy, przeciez to klub Miasta nie jakas spolka. Poki miasto nie wylozy konkretnej kasy to na co mozemy liczyc. Oczy to nam wyjda jak Pan B. znowu wygra wybory. Trzeba by pewnie pogadac z biskupem to moze cos by pomoglo. :)

Czekam dalej na jakies pisma od was. Sam jak bym napisal to raczej by sie sponsor nie znalazl :) hehe

Myslalem jeszcze o liscie do Urzedu Miasta Łomża z podpisami kibicow ludzi ktorym jeszcze zalezy na ŁKS\ie moze to by pomogl bo przeciez z naszych podatkow ci cwaniaki maja prace i dzieki naszym glosom tam sa.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Rybka22 daruj sobie zakupy na stadionie, wszystko co tam mozesz kupic to jest badziewie, ktore najpozniej po pierwszym praniu nadaje sie co najwyzej na szmate do podlogi. Pieniadze wydane na stadionie to pieniadze wyrzucone w bloto, nie wspomne juz o samych handlarzach ktorzy czyhaja na przyjezdne osoby i nie dadza spokojnie przejsc z dworca na przystanek i tak Cie omamia i zamotaja ze kupisz 10 niepotrzebnych rzeczy. Jesli chodzi o jakies zakupy to moge Ci polecic wizyte w CH Arkadia albo Factory, czesto sa jakies promocje i wyprzedaze i mozna wtedy naprawde tanio kupic. Stanowczo odradzam stadion. Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

napewno bedzie Angelo Mike sami widzicie ze na forum większosc ludzi zachęca do muzyki klubowej głownie :) tak więc weźcie to pod uwage

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

twardy dysk do wymiany niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

jaki dysk?

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Ja widziałem i wiem gdzie jest ?? omg ;


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Solidarność droga do wolności.

Po koncercie Libera będzie Dj Sopran.... Dj Nakadia też napewno będzie.....

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org